چگونه برای رسیدن به موفقیت شما می خواهید

زبانک  > متفرقه >  چگونه برای رسیدن به موفقیت شما می خواهید
0 Comments

[ad_1]

آیا شما از خواب بیدار هر روز هراس چه می آید بعدی و نگرانی در مورد تمام مشکلات شما و یا آیا شما تا روزمره و احساس انرژی فقط فکر کردن در مورد تمام امکانات و فرصت ؟ خود را صادقانه در پاسخ به این سوال این است که نقطه شروع خود را. شما نمی توانید به کلرادو توسط قایق. همه ما باید محدودیت. محیط روانی مرزهای خود تحمیل موانع است که به شما در تنظیم به شکست است. آن است که غیر ممکن است برای رسیدن به اهداف خود وسیله شما مصرف شده است. شما می توانید به کلرادو راه های مختلفی با قایق یکی از آنها نیست.

ما اندازه گیری موفقیت توسط آنچه که ما را. اندازه واقعی موفقیت است نه تثبیت چقدر بزرگ یا چگونه بسیاری از اموال شما باید آن را در مورد لذت بردن از سفر و محبت در بين مردم ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن تجارب.

بسیاری از افراد موفق یا شکست به همان دلایلی. چگونه شما واکنش نشان می دهند به حوادث که اتفاق می افتد تعریف که شما هستند. شما نمی توانید به هدف خود برسد مگر اینکه شما در واقع یکی است. شما باید بدانید که چه هدف شما این است و طرح یک استراتژی برای رسیدن به این هدف است. زندگی شما به راحتی می توانید تبدیل به یک سری از انجام کارهایی که ذهنی اجازه می دهد تا شما به طور نامحدود به تعویق انداختن ایجاد هر گونه اهداف واقعی. از دبیرستان شما رفتن به کالج. در دانشگاه شما چند کلاس نه با هدف به طور خاص نسبت به هر چیزی. شما شغل بر اساس آنچه می پردازد بیشتر نیست با توجه به اگر دوست دارید کار وجود دارد اگر شما در حال یادگیری هر چیزی اگر شما در حال حرکت در جهت انجام هر چیزی که شما می خواهید, اما صبر کنید شما نمی دانید که اگر اینها منجر به آنچه شما می خواهید دلیل این که شما گفته اید آنچه شما می خواهید. شما حرکت روشن در سراسر کشور از آنجا که شما یک چند شرکت پردازش هرگز درخواست خود را به تصمیم گیری آگاهانه در مورد آینده خود را. شما اجازه می دهد تا شرایط خود را دیکته زندگی است.

نه تنها این افسرده, اما شما موفق به اذعان آنچه که اتفاق می افتد به شما. شما با عشق از زندگی خود را زندگی می کنند و با هم دست خوش پیشامد میشه در نهایت به ازدواج و کودکان است. شما در واقع نمی تصمیم گیری برای انجام هر یک از این چیزهایی که شما اجازه می دهد شرایط اطراف شما را به تصمیم گیری برای شما. اگر شما هرگز آنچه شما می خواهید, شما هرگز باید تصمیم بگیرید که چه باید بکنید و یا چگونه به آن را انجام دهد. شما نمی توانید شکست چون هیچ خط پایه به اندازه گیری هر چیزی و یا هر کسی. جاده به شکست است با توجه به واقع هرگز شروع.

دلیل واقعی هاروارد فارغ التحصیلان را خیلی بیشتر پول است زیرا این مردم هستند که متمرکز قاطع و رانده شده با شور و شوق در مورد تخصص خود. شما لازم نیست به یک فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد موفق باشد. در واقع اگر شما توجه شما را به یاد داشته باشید موفقیت باور نکردنی از ده ها تن از افرادی که کاهش یافته است را از دبیرستان یا کالج به دنبال رویای خود را. آن را خارج از تعیین خالص کار سخت پشتکار و هرگز از دست دادن ساخته شده است که این افراد برندگان. آنها تصمیم به موفقیت و انجام می دهند.

متوقف کردن آنچه شما انجام می دهند حق این دقیقه و از خود بپرسید اگر شما زندگی می کنند زندگی شما می خواهید. اگر شما در حال بزرگ. اگر شما هرگز حتی فکر در مورد هر یک از این چیزهایی که آن را خیلی دیر است. مهم نیست که چگونه شما وضعیت سلامت خود را, خود را, جنس, روابط خود را و یا کار خود را. آن را واقعا به آسانی به عنوان این; نگاهی به وضعیت زندگی خود را و کشف کردن آنچه برای شما مهم است. تصمیم می گیرید اگر آن را به اندازه کافی مهم است برای انجام کاری به تغییر زندگی شما و آنچه شما می خواهید تصمیم می گیرید شما شایسته دستیابی به هر هدف به شما در تنظیم. هر چه زودتر شما شروع هر چه زودتر شما را دریافت کنید وجود دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.