چگونه برای غلبه بر شکست

زبانک  > متفرقه >  چگونه برای غلبه بر شکست
0 Comments

[ad_1]

چگونه می تواند به شما در غلبه بر شکست ؟ این سوال هر دانش آموز را دوست دارم برای پیدا کردن پاسخ. هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد شکست آن می رود فراتر از تنها نشستن برای معاینه و عدم پاسخگویی به نیاز. عدم کاهش در تمام حوزه های زندگی. آن است که خود را با زندگی حرفه ای خود را کسب و کار خود را از ازدواج و حتی دوستی خود را.

شکست را می توان به عنوان عدم موفقیت است. هنگامی که وجود دارد این است که عدم موفقیت در کسب و کار خود و یا در حرفه خود و یا در معاینه شما نشسته و یا در تلاش خود را و یا در حرفه خود و یا در هر چیزی که شما شکست خورده اند. شکست است چیز خوبی نیست. بنابراین ما باید در پیدا کردن یک جامد در پاسخ به این کنجکاو و جدی سوال” چگونه می تواند به شما در غلبه بر شکست؟” وجود دارد تعجب آور پاسخ تعبیه شده در توضیحات ما را شکست. اگر ما توصیف شکست به عنوان عدم موفقیت آنچه در آن به معنی به عبارت دیگر این است که هنگامی که شما به موفقیت شما غلبه شکست. این تغییرات توجه ما را به چگونه ما می توانید به دست آوردن موفقیت در هر کاری که ما انجام می دهیم.

یک اصل ساده برای رسیدن به موفقیت این است که آنچه که من به عنوان 3DA. سه Ds ایستاده برای فداکاری و عزم و نظم و انضباط در حالی که یک مخفف نگرش است. این بود اصل جسی اونز به تصویب رسید و در سال 1936 بازی های المپیک در برلین که در آن او موفق به کسب چهار مدال طلا. او را شکست و نه المپیک سوابق و دو. شما همچنین می توانید چسبیده به این اصل و کسب درآمد برای خودتان پیروزی بر شکست; شما همچنین می توانید نگه دارید به این قطعه و به دست آوردن برای خودتان دلخواهی موفقیت است.

بیایید نگاه از نزدیک در این اصل توصیف اجزای آن یکی پس از دیگری. اول من می خواهم به بحث در مورد فداکاری است.

فداکاری است یک ابزار حیاتی که ما باید برای بالا رفتن از نردبان موفقیت است که از آن صحبت می کند حجم بیشتری از آنچه که ما فکر آن همه مورد است. اولین چیزی که باید به ذهن خود را هنگامی که شما در مورد به آغاز آنچه در این زندگی است که آمادگی خود را برای اختصاص زمان و منابع برای رسیدن به هدف از این کار و این دقیقا همان چیزی فداکاری همه چیز در مورد.فداکاری است که از نزدیک به دنبال کار سخت است. شما به معنای واقعی کلمه به خودتان بگویید: “اگر واقعا من اختصاص داده شده به این دوره من آماده آن را به همه آن طول می کشد”. چه معنا است ؟ به این معنی کار سخت است نوسان به عمل است.

ابزار دوم من خواهد شد بحث در مورد تعيين است. گاهی اوقات من برای پیدا کردن آن دشوار است برای تمایز عزم از فداکاری است. اما من خواهد شد با استفاده از این تصویر ساده به توصیف رابطه و تفاوت بین تعهد و عزم و اراده. هنگامی که یک دانش آموز است که از طریق تحصیلات دانشگاهی یا دبیرستان چه بعدی ؟ او شروع به فکر کردن چگونه می توانید به قسمت سوم موسسه به منظور ساخت در های آموزشی حرفه ای. بیایید نگاهی به موفقیت به عنوان یک آموزشی حرفه ای, بنابراین فقط قسمت سوم آموزش و پرورش است عاقبت به تحصیل در کالج یا دبیرستان بنابراین تعیین شده است عاقبت به فداکاری است. من عشق را به می گویند که تعیین ماندگار است و فداکاری. درست مثل این ضرب المثل به ما می گوید “هر کس مشتاق به بازی پیانو اما چند مایل به انجام آن در”. این چند نفر هستند اختصاص داده شده و تعیین افراد است. آیا شما تا کنون شنیده ام نقل قول از مایکل Smurfit که می گوید: “هرگز قبول شکست مهم نیست که چگونه اغلب از آن بازديد شما. در رفتن نگه دارید. هرگز”. که تعيين!

ابزار بعدی برای موفقیت من خواهد بود صحبت کردن در مورد نظم و انضباط است. شما در حال حاضر اختصاص داده شده و تعیین می شود. لطفا نمی تواند بیش از حد هیجان زده است. موفقیت می خواهد شما را به کنترل بیش از خودتان و احساسات و معاملات خود را. منظورم شما! بار وجود دارد که شما گرسنه هستند و شما نیاز به چیزی برای خوردن اما شما می دانید که خوردن نیست بهترین کاری برای انجام در حال حاضر است. شما نیاز به کنترل خودتان را – که نظم و انضباط. نظم و انضباط را نگه دارید و شما را در اتهام زمانی که شما در سفر خود را برای دستیابی به موفقیت است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, اجازه دهید نگاهی به این مولفه های مهم مورد نیاز برای موفقیت آن است که به نام نگرش است. کسی گفت:” نگرش خود را تعیین ارتفاع خود را در زندگی است.” من فکر می کنم من خیلی موافق با فرد است. نکته جالب در مورد نگرش آن است که دو طرفه است که می توان آن را مثبت یا منفی است. مثبت شما را در حالی که منفی پایین خواهد آورد. مثبت خواهد شما را به موفقیت و شادی و تحقق در حالی که منفی خواهد دست شما شکست و اندوه و شرم آور است. افرادی که آماده هستند برای رسیدن به موفقیت هستند کسانی که نگرش درست است. آنها مردم را با حق نظر به سوی موفقیت. بنابراین مانند جسی جکسون, من خواهد گفت:” اگر من می توانم آن را تصور و باور آن من می تواند به آن دست یابد. آن نه من استعداد اما نگرش من است که من را تعیین ارتفاع-با کمی روده شکیبایی.” این همان نگرش است چه دست جسی اونز چهار مدال طلا در شکستن رکورد بازی های المپیک است که به او در این کتاب از تاریخ است.

در نتیجه من می خواهم شما بدانید که شکست می تواند غلبه بود من و تو, من می خواهم شما را به این باور است که موفقیت قابل دسترسی است. فقط با قرار دادن کردن انگیزه های غلط و در سمت راست قرار داده فضیلت فداکاری تعيين نظم و انضباط و نگرش سپس شما خودتان را ببینید پرواز و خندان در پیروزی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.