چگونه برای ورود به مسیح بقیه بنابراین شما می تواند به توقف زحمتکش و مبارزه

0 Comments

[ad_1]

همیشه سعی کنید برای موفقیت در تعدادی از چیزهایی اما شکست در بسیاری از آنها ؟ که شهادت من. منظورم این موفقیت فقط نبود مهم نیست چقدر سخت من سعی کردم. همیشه سعی کنید فروش بیمه عمر درب به درب ؟ من. بحث در مورد شکست. بحث در مورد احساساتی. چگونه من محشور تا شجاعت برای رفتن درب به درب فروش بیمه عمر به کل غریبه است سخت به این باور. اما یک چیز وجود دارد من رفتن برای من و پشتکار. که تداوم پرداخت شود چون در نهایت من کشف کلید برای باز کردن قفل یک منبع نامحدود از حکمت و قدرت و توانایی تحقق هدف خدا برای زندگی من و برای موفقیت در هر چیزی که من انجام دهد. من به اشتراک گذاری با شما کشف.

یک روز دوست من در کالج آمد تا به من در خارج از خوردن منطقه از مدرسه کافه تریا و از من پرسید اگر من می خواهم برای رفتن به یک مطالعه کتاب مقدس است. از یک تا ده, من تمایل به رفتن به یک کتاب مقدس مطالعه احتمالا نزدیک به صفر است. من هیچوقت به مطالعه کتاب مقدس است. چند سال بعد یکی دیگر از دوستان مسیحی نیست از من بپرسید برای رفتن به یک مطالعه کتاب مقدس اما به جای او راه می رفت تا به من نشان داد و من از خود کتاب مقدس و به من گفت که راه رفتن است. زمانی که او گفت که آن را مانند یک نور رفت و در درون من و من می دانستم که آنچه او گفت درست بود.

بعد از مدتی من به عیسی مسیح به عنوان خداوند و نجات دهنده من. اصلاح. در آن زمان من او را به عنوان نجات دهنده من, اما نه خدای من. و او پروردگار من تسلیم شدن به اراده او خواهد آمد. به هر حال من شروع به خواندن کتاب مقدس روزانه و توسعه نماز در زندگی است. یک بعد از ظهر در حالی که من در انتظار اتوبوس, شیرین بانوی پیر به نام بتی از من دعوت به کلیسا. من به کلیسا تبدیل به یک عضو و شروع به اشتراک گذاشتن انجیل با مردم است.

در نهایت من شروع به گوش دادن به تلویزیون مسیحی وزرای آموزش در مورد چگونه به زندگی با ایمان و نه با چشم. من آموخته اهمیت برنامه ریزی مجدد ذهن خود را با کلام خدا. این unrenewed ذهن می تواند مخرب الگوهای فکری بر اساس گذشته دانش و تجربه که بر خلاف کلام خدا. ما باید تجدید ذهن ما با کلام خدا به مجموعه ذهن ما از برده داری اشتباه فکر می کرد. با استفاده از قدرت کلام خدا شما پاره کردن مخرب روانی حسنی دلهاي خودخواهی بخشش lust و فقر و حقارت و هر گونه فلج سرکوبگر دژ.

پس از آن اتفاق افتاد. در حالی که خواندن و گوش دادن به کلام خدا من کشف کلید که آنلاک خدا نامحدود حکمت و قدرت و توانایی به موفقیت است. چه کلید ؟ کلیدی است برای ورود به مسیح ، بقیه که در آن شما بس از خود شخص کار می کند و اجازه می دهد که خالق جهان عیسی مسیح به زندگی از طریق شما بدون مانع با گوشت به انجام کار می کند از عدالت ، “برای ما کار خود را در مسیح عیسی نزد خوب کار می کند که خدا او را از قبل مقدر است که ما باید در آنها راه رفتن” (افسسیان 2:10).

چگونه می توانم شما را وارد کنید که بقیه اجازه می دهد تا مسیح موقت فضل به جریان از طریق شما به موفقیت در همه چیز شما را انجام دهید ؟ توسط ایمان. ایمان چیست ؟ ایمان قرار دادن اعتماد خود را در آنچه خدا به شما وعده داده شده. او به شما وعده داده شده خود را استراحت در عبرانیان 4:9-11. “وجود دارد remaineth بنابراین استراحت به مردم از خدا. برای او که وارد شده است به او استراحت او همچنین خداوند متوقف شد و از آثار خود را به عنوان خدا از او. اجازه دهید ما کار رو برای ورود به آن استراحت مبادا هر مرد پس از سقوط همان نمونه ای از بی ایمانی” (عبرانیان 4:9-11).

اگر خدا گفت: او را به شما داده بقیه آن او است و سپس شما نیاز دارید که برای دریافت حقیقت را به قلب خود را با تأمل در آن. وقتی که من می گویند قلب من معنی نیست که عضله خود را در قفسه سینه است که پمپ خون است. منظورم این است که بخشی از شما که اعتماد به خدا. هنگامی که حقیقت را به قلب خود را خانه خود را رایگان. شما وارد خود را استراحت. برای شروع من ایجاد شده برای شما در زیر یک کتاب بر اساس اعلامیه شما می توانید تفکر (فکر می کنم در ساکن در و صحبت و اعلام) تا زمانی که حقیقت را به قلب خود را و تبدیل به یک واقعیت است.

“توسط ایمان من قرار دادن در نور و آسان یوغ مسیح و من را متوقف کرده اند و از خود آثار و وارد شده به خود را استراحت. در آن استراحت خود حکمت و قدرت و توانایی و عشق جریان از طریق من بدون مانع با گوشت و چیزهایی که دشوار یا غیر ممکن است آسان تبدیل شده اند. بنابراین من می توانم همه چیز را از طریق مسیح عیسی که تقویت, را قادر می سازد و سبب من برای موفقیت در هر منطقه از زندگی من” (متی 11:28-30 عبرانيان 4:9-11, فیلیپیان 4:13).

بنابراین تفکر (فکر می کنم در ساکن در و صحبت و اعلام) فوق در کتاب مقدس بر اساس اظهارنامه تا زمانی که شما تجربه با شکوه بقیه خدا وعده داده است شما را در مسیح. بیشتر زمان شما صرف تأمل در این کتاب بر اساس اعلام سریعتر نتایج. فقط صبور باشید و نتایج خواهد شد در آینده. خود را وارد کنید بقیه و تجربه زندگی مسیح جریان از طریق شما به منجنیق شما را به موفقیت در هر منطقه از زندگی خود را. او در زندگی شما و روح خود را با روح خود را. “اما او که پیوست نزد پروردگار است و یک روح” (1 قرنتیان 6:17).

مسیح حکمت و قدرت و توانایی و عشق جریان از طریق شما بدون مانع با گوشت شما را به سطح موفقیت و شادی فراتر از وحشی ترین رویاهای خود را. را وارد کنید و لذت بردن از بقیه است.

مالی سه مرحله برنامه پول ساخت فرمول ها و کاشت و برداشت مقدس می تواند همه به خوبی و خوب است اما اگر شما یک فقر دژ تسلیم و پنهان در ذهن خود را, شما ممکن است هرگز زمینی خود را وارد کنید ثروتمند محل. اگر شما احساس می کنید شما ممکن است یک فقر روانی و دژ محکم نگه داشتن شما را از ثروتمند و محل شما می خواهید به مجموعه ای رایگان, و سپس کلیک بر روی “رایگان از فقر روانی دژ” در زیر.

عیسی مسیح گفت:, “اگر شما مرا دوست فرمان من نگه دارید.” ما فرمان او را در علامت 16:15 به شاهد از دست داد. لطفا نمی شود نافرمان مسیحی و از دست دادن روح خود را برنده تاج در انتظار شما در بهشت است. کلیک کنید “روح برنده تاج” در زیر برای دریافت رایگان آنلاین آموزش در مورد چگونه به موفقیت برنده روح خدا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *