چگونه به استفاده از اقدام پژوهی به درایو موفقیت شخصی

0 Comments

[ad_1]

چه ترکیبی از ژنتیک و محیط است که مسئول یک روح بی قرار? چیزی درایوهای من هرگز راضی به وضع موجود همیشه مایل به پرش در و مقابله با آینده اصلاحات اجتماعی. بدون فکر کردن من خودم کار برای جبران نابرابری بین مجموعه ای از طبقه متوسط بالا سفید امتیازات من به دنیا آمده بود و جهان با آن مواجه هستند بسیاری از دوستان و همکاران من. من همیشه احساس 'متفاوت' کسانی که در اطراف من و در نتیجه احساس رانده به کار و رفتار و برخورد کسانی که متفاوت تر هنوز هم از هنجار.

آیا این ایده ها صحبت می کنند به شما ؟ وجود دارد برخی از بخشی از روح خود را که بی قرار است و یا آیا شما گاهی اوقات احساس عجیبی 'متفاوت' کسانی که در اطراف شما ؟ آیا شما مایل به ایجاد یک تفاوت در جهان است ؟ سپس شما نیاز به قادر به سرمایه گذاری در خود تفاوت آوردن هدایای خود را به اهداف منحصر به فرد خود را برای زندگی است. این مقاله با استفاده از سه ایده هایی از اقدام پژوهی (don't نگرانی در آن برنده't دانشگاهی) به درخواست همه از ما چگونه ما ممکن است از تفاوت ما احساس و تجربه به نفع خودمان و دیگران است.

کشف

یک روح بی قرار یک هدیه است آن را نگه می دارد به ما آموزش با پتانسیل برای یک جوان و پر جنب و جوش زندگی است. شروع خود را کشف فرایند را با یک خاطره از زندگی خود را در سفر – ردیابی زمان که در آن شما احساس متفاوت از دیگران و سپس آنچه شما آموخته شده از آن است. به عنوان مثال متوسطه (13-15) شد سال سختی برای من به عنوان من ارتفاع به من ایستاده بود و من هرگز علاقه مند در آنچه محبوب مردم فکر می کردند که ارزش توجه. این به من قدرت به لغزش به دور و انجام آنچه که من می خواستم به ایستادن برای خودم زمانی که لازم است. در دبیرستان این ویژگی همگرا با پیدا کردن است که دیگر افرادی که احساس رانده شدند دوستانه تدریس من بود که همیشه لبخند به استقبال توان در جایی به عنوان طولانی به عنوان من بود ملایم و مایل به احترام می باشد. من هنوز هم پیدا کردن که مردم زندگی می کنند که در لبه های جامعه (دیگر مهاجران مثل من مثلا) باید حیاتی جالب داستان برای گفتن. چه شد زندگی خود درس ؟ چگونه آنها را به کمک پایه چگونه رویکرد شما به زندگی امروز ؟

اقدام قابل اندازه گیری

گام دوم این است که برای پیگیری اقدامات شما گرفته اند و خود را به موفقیت نسبی. که در آن برای شروع ؟ با این اقدامات که منجر به اهداف شما مایل به انجام امروز. به عنوان مثال من هدف زندگی در حال حاضر به رشد در رهبری من در استفاده از عقل من انباشته در 50+ سال برای کمک به مردم به موفقیت بیشتر در زندگی فردی و کسب و کار زندگی می کند. بزرگترین موفقیت شده اند با اقدام پژوهی – یک فرآیند ساده است که به راحتی می توان به طیف وسیعی از نتایج مورد نظر. با نوشتن در مورد چگونه به استفاده از اقدام پژوهی در انواع راه من قدم کوچک با هدف در هر دو افزایش تعداد افرادی که به عنوان خوانده شده آنچه که من نوشتن و در نتیجه درجه نفوذ من در جهان است. این گام نامیده می شود قابل اندازه گیری در عمل که نگاه کنیم که در آن ما تا به حال موفقیت, که در آن ما می خواهم برای رفتن و ما طرح یک دوره که بر اساس یکی برای حرکت به سمت دیگر. همانطور که شما با کلیک بر روی لینک در پایین این مقاله در کادر منابع شما افزایش اندازه من از موفقیت و به من نشان می دهد که چیزی وجود دارد جالب اینجا است.

نوشتن مقالات در حال اقداماتی است که من از توجه به چگونه بسیاری از مردم خواندن هر یک بیش از آنچه در طول زمان پیگیری که چگونه بسیاری از به دنبال لینک از این مقالات به وب سایت من و ردیابی تجزیه و تحلیل ترافیک به سایت من – همه این ها اندازه گیری. آیا شما ببینید که چگونه عمل و اندازه گیری نیاز به مربوط از آغاز ؟ چه چیز دیگری ما را به رشد اگر ما نمی توانیم مسیر چه موفق و چه چیزی نیست ؟

انعکاس

آخرین مرحله نگه می دارد که ما موفقیت در مسیر است به منعکس کننده. من را کنار بگذارند 30 دقیقه روز جمعه بعد از ظهر برای انعکاس در این هفته است. من احتمالا باید آن را دو بار در هفته به دلیل پیدا کنم خیلی رفته که من را فراموش کرده ام برخی از جزئیات. من یک فرم که جدا یادداشت های من به این سه مرحله است: کشف و قابل اندازه گیری و انعکاس. من نوشتن در مورد آنچه که من انجام داده اند برای پیشبرد هر دو ایده های من و من نوشتن من پیگیری فعالیت ها و اطلاع از پاسخ, در نهایت من با تأمل در آنچه ساخته شده است این هفته چه شده است, کمک به یا من موفقیت یا شکست (و البته من هر دو). این به طور منظم بازتاب من را نگه می دارد در حال حرکت به بعد و به سمت بالا به سمت چشم انداز من از زندگی.

چه شده است به نفع من بی روح و نارضایتی از وضع موجود از صفحه اصلی که من در آن بزرگ شده ؟ من معتقدم که همه ما می تواند همچنان به رشد, به تغییر و تفاوت را در جهان ما (s). این سه مرحله است: کشف و قابل اندازه گیری عمل و بازتاب نگه داشتن همه ما را در مسیر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *