چگونه به استفاده از جاذبه در مصاحبه های شغلی و جستجوهای

0 Comments

[ad_1]

جاذبه در مصاحبه های شغلی و جستجوهای شما کار زمین می. مصاحبه شغلی می تواند عوارض خود را بر روی یک فرد ترک خود را به سطح اعتماد به نفس پایین و ضروری است که به درجه بالایی از جاذبه برای افزایش شانس موفقیت و احتمال استخدام.

در حالی که شما ممکن است کاریزماتیک نوع جاذبه چیزی است که هر فردی می تواند به توسعه و در دنیای کسب و کار می تواند جاذبه معنی موفقیت یا شکست خود را. کسب و کار است نه تنها در مورد مهارت های فنی آن است که در مورد مهارت های مردم و همچنین, و ضروری است که نگاهی هم به کسانی که مهارت های مردم و توسعه خود را به, که جذابیت فردی که کارفرما می خواهد به عنوان بخشی از تیم است.

چگونه به استفاده از جاذبه در مصاحبه های شغلی و جستجوهای

اقامت در هماهنگی با کار جستجوهای است که ارائه فرصت برای شما. کارفرمایان شبکه در تعدادی از راه های, نمایشگاه های شغلی, کسب و کار, انجمن, همایش, luncheons و…. بسیار مهم است که شما این فرصت را به خودتان را از طریق حضور شما و مخاطبین و اتصالات. کار جستجو در مورد ساخت تماس های که ممکن است شما را در درب. جاذبه نقش حیاتی و شما باید قدرت جذب. سطح اعتماد به نفس خود را باید بالا خودخواه نیست, اما, بالا, زبان بدن خود را در لحن خود را با گفتار و شما باید هوشیار باشند. شما می خواهید یک احساس قوی است که متصل کارفرمایان شخصا عاطفی و فکری. آماده به خودتان را با کارت های کسب و کار و سوال بپرسید که نیاز کارفرما به پاسخ با گستردگی.

هنگامی که شما به یک مصاحبه شغلی تیز باشد. رفتار خود را بدون اینکه از خود راضی, به عنوان اگر شما یک بخشی از این شرکت بخشی از این تیم است. این را در برخی از تحقیقات خود را در رابطه با این شرکت خواهد شد اما به نفع شما به عنوان شما خواهد شد نگه به نفع کارفرما یا استخدام نماینده و آنها را به احساس آنچه آن را مانند کار با شما.

در طول مصاحبه خود را بخشی از نقش خود را برای متقاعد کردن کارفرما به استخدام شما. استفاده از شور و انیمیشن و داستان برای کمک به متقاعد کردن کارفرما که شما نامزد ایده آل برای این کار است. کارفرما از شما خواهد خواست چیزی خاص است که مربوط به خود را تجربه و اعتبار و توانایی متناسب با این شرکت است. مشتاق بود و کانال انرژی مثبت به کارفرما. شما می خواهید برای الهام بخشیدن به کارفرما و تشویق کارفرما به استخدام شما. نشان دادن دستاوردهای خود را ویژگی های آموزش و پرورش خود را و عقل خود را از دانش و تجربه خود را. اعتماد به نفس می شود و اجازه می دهد تا زبان بدن خود را به عقب تا سخنرانی خود را با حرکات راست و درست حرکات.

هنگامی که شما قادر به آوردن جاذبه به جستجوی کار و یا مصاحبه شغلی شما بیشتر شانس خود را از موفقیت است. جاذبه است که برای دنیای کسب و کار و همچنین, و شما را پیدا خواهد کرد که بزرگ رهبران موثر دارای قدرت جاذبه. کاریزماتیک افراد دارای استعداد برای استفاده از شخصیت خود را تعیین و شکیبایی برای رسیدن به موفقیت و زمین است که آنها را برای جستجو و یا مصاحبه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *