چگونه به سوار خود را Pimped به صورت رایگان

زبانک  > متفرقه >  چگونه به سوار خود را Pimped به صورت رایگان
0 Comments

[ad_1]

دلال محبت من سوار یکی از محبوب ترین نشان می دهد در MTV. میزبانی Xzibit نشان می دهد خواهد از ویژگی های بسیار اجرا پایین خودرو. این امر پس از آن گرفته شود به یک فروشگاه به “pimped.” این به این معنی است که این امر می تواند مجهز به یک بی شمار از تغییرات جدید کار رنگ لاستیک جدید و غیره. با توجه به محبوبیت این نشان می دهد طیف گسترده ای از اسپین-آف و شرکتی که فنر. یکی از شناخته شده ترین از این “ترفند کامیون من” نشان داده شده است که در CMT کانال. ترفند کامیون من همان مفهوم اساسی به عنوان دلال محبت سوار من, اما آن را تنها customizes نیمه تریلر و کامیون.

در اینجا این است که اطلاعات شما نیاز به در یکی از این تلویزیون را نشان می دهد:

شما باید تحقیقات گذشته اتومبیل شده اند که به طور خاص نشان می دهد که شما در حال استفاده است. نشان می دهد تولید نمی خواهید برای سفارشی کردن ماشین همان دوباره و دوباره. ماشین خود را باید متفاوت باشد. باید وجود داشته باشد چیزی منحصر به فرد در مورد آن.

یک فیلم بزرگ

راه است که مردم در حال برداشت این نشان می دهد که با ارسال یک ویدئو نرم افزار. شما باید بدون شک دیده می شود این فیلم ها اگر شما تا به حال به تماشای یکی از نشان می دهد. وجود دارد چند کلید برای ساخت یک فیلم بزرگ است که احتمال بالا بودن انتخاب شده است.

1. شما می خواهید اتومبیل خود را به نگاه به عنوان اجرا به عنوان امکان پذیر است. سعی نکنید برای براق بیش از جنبه های بد اتومبیل خود را – بر آنها! اگر ماشین شما دندانه دار: زوم بر روی دندانه. اگر صندلی ها پاره را که کامل شات. نشان می دهد رنده, رنگ, ریزش مو لاستیک – همه چیز منفی است.

2. شما نیاز به نشان دادن شخصیت. اکثر تلویزیون را نشان می دهد می خواهید کسی با مقدار زیادی از انرژی است. آنها می خواهند برای تولید یک نمایش که در آن از بینندگان خود در واقع مثل شما. باید فورا دوست داشتنی شما باید مشتاق خروجی و خنده دار. بگویید یک داستان قابل توجه در مورد خودرو خود را حتی اگر شما نیاز به آن را تشکیل می دهند.

3. ویرایش فیلم مهم است. یا پیدا کردن یک دوست برای انجام این کار و یا یاد بگیرند که چگونه به خودتان. شما نیاز به دقت ویرایش ویدیو برای بهترین نمایش خود را و ماشین خود را. Splice با هم عکس های خود را با عکس های بد قطعات ماشین خود را که شما شات زودتر. هنگامی که شما راضی هستید با ویدئو های خود را ویرایش کنید, یک بار دیگر!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.