چگونه به سود حاصل از خواندن مقالات Ezine!

0 Comments

[ad_1]

به عنوان یک آموزش پایه مقاله ezine است یک منبع فوق العاده برای بازاریابان شبکه اما چگونه بسیاری از ما قادر به تبدیل تمام این جریان آزاد اطلاعات را به سود به پول نقد?!?

هنوز بسیاری از آن به نظر می رسد با توجه به بارها به نقل از آمار 3 درصد موفقیت به عنوان مخالف به 97 درصد شکست برای جدید آنلاین شبکه بازاریابی کسب و کار.

در اینجا برخی از مراحل ساده شما می توانید به distil قدرت موجود در مقالات شما را خوانده و بطری آن به سود برای شما.

1. نگاهی کنترل خود را محدود اشتراک ezine.

2. سعی کنید خواندن به عنوان مخالف به اسکن!

3. توقف ساخت “روانی, یادداشت’

4. جلوگیری از صرفه جویی در مقالات, نکات, نکاتی برای ‘بعد’

در اینجا این است که یک گام بزرگ به سوی بهره مندی از خواندن مقالات Ezine. فقط یک شرط هر چند…

شما باید این کار را در حال حاضر!

*کپی و ذخیره مقاله در یک دفترچه یادداشت’ فایل.

*کپی و ذخیره کنید اما نمی توانم از این فایل.

بعدی تغییر اندازه, این فایل notepad به طوری که آن را اشغال نیمی از خود را مانیتور می گویند نیمه چپ. در نیمه سمت راست باز است که همیشه جنبه ای از خود را آنلاین مقاله ای با اشاره به… وب سایت-طراحی وب-کپی وب سایت-ترافیک-آگهی تیتر آگهی-کپی هر چه.

در حال حاضر… در حالی که خواندن این مقاله در سمت چپ ارتباط آن با تلاش های خود را در سمت راست – به طور همزمان اصلاح ویرایش و ایجاد تغییرات به عنوان شما بروید.

به احتمال قوی شما را شگفت زده خواهد شد با نتایج حاصل از این روش ساده!

شاید آگهی خود را کپی می تواند تغییر درست قبل از اینکه چشم خود را به عنوان یک نتیجه از استفاده از این نکات شما در حال خواندن در یک تبلیغ-کپی مقاله.

و یا شما ‘تیتر’ می تواند جلوه های ویژه گرافیکی را به آن ‘هیپنوتیزم’ طلسم شما همیشه می خواستم.

یا شما می توانید درک چگونه یک طرح سایت باید شامل ویژه ماشه مناطق که وادار کردن مردم به خرید چیزهای حاضر و ببینید که چگونه سایت خود را که فاقد خاص باعث. (همانطور که توسط گورو بازاریابی در مقاله خود را “چپ”)

به جای کپی کردن به دفترچه یادداشت شما به سادگی می تواند تغییر اندازه مقاله مناسب که در آن است – در برنامه ایمیل خود را و یا صفحه وب و شروع به استفاده از آن را برای تلاش های خود را.

من ترجیح می دهم notepad برای آن است که بسیار آسان و سریع برای استفاده است. استارک سیاه و سفید فرمت با نوارهای آنچه کمک می کند ماندن متمرکز بر کار در دست و این کار انجام می شود به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

چیز دیگری که شما می توانید انجام دهید این است که نگاهی به نسخه قابل چاپ کردن: این مزیت اضافه شده بودن قادر به خواندن بیشتر از “زاویه” از این است که ممکن است بر روی میز کار خود را بالا یا lap-top و یکی هرگز نمی داند از کدام زاویه الهام ممکن است جوانه زدن بیرون.. یک مداد در دست حیاتی برای نوشتن زودگذر مغز-امواج.

یا که به راه نتایج سریع و آنی.

در حال حاضر تمام کسانی که مقالات مفید که به طور معمول خواهد بود اسکن شده و احتمالا کنسرو و… ذخیره به عنوان خوانده شده اعمال می شود! شما نه فقط به پایان رسید خواندن این مقاله, شما حتی جذب اطلاعات است.

با نزدیک شدن به آجیل و پیچ و مهره آنلاین در این راه ساده غیر مستقیم می پردازد از دیگر موانع عمده بیش از حد.

تعویق یکی می شود و به خوبی سزاوار لگد زدن.

در سطح دیگری شاهد تغییرات فوری در تلاش های خود را به ارمغان می آورد یک میزبان از احساسات از دست رفته… شور و شوق و خوش بینی و اعتماد به نفس… شور…

جهان چرخ دنده تا برای پاسخ مثبت به استفاده مناسب از هوش.

حتی همسر متوجه چیزی می گذرد!!!

با بهترین آرزوها ،

جروم d’souza

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *