چگونه به مقابله با نژادپرستی

0 Comments

[ad_1]

نژادپرستی و تعصب بسیار شایع هستند در این دنیا و متاسفانه بسیاری از مردم را به صورت این واقعیت تلخ.

بسیاری از مهاجران احساس می کنید که در کشور آنها از دست رفته اعتماد به نفس خود را, آنها احساس افسردگی و از دست داد. در کشور خود آنها شاد و موفق شدند با بسیاری از دوستان و کار خوب است.

اما از آمدن به این کشور در مواجهه با نژادپرستی آنها قادر به موفقیت در حرفه خود و یا پذیرفته شود و احساس می تواند زمینه ای تن از خشم یا انرژی منفی که نسبت به آنها.

نژاد پرستی نه تنها در مورد نژاد یا مذهب می توان آن را مورد ترجیح جنسی و یا هر چیزی در همه. آن است که یک سوال از رد شدن که شما به هر دلیلی.

راه برای مقابله با نژادپرستی این است که اول بپذیریم که هر انسانی دارای “آزادی انتخاب” و حق دارد به فکر می کنم در هر راه که آنها می خواهند. این به این معنی است که هر فرد حق دارد به یک نژادپرست به شما حق انتخاب های خود را از دین یا کشور زندگی می کنند و غیره.

ترکیب آزادی انتخاب با این واقعیت است که انتخاب آنها بر اساس آموزش و پرورش بود که خوب یا بد آموزش و پرورش و یا از دست هدایت قضاوت و یا به سادگی تاثیر بازاریابی و رسانه, همه چیز شروع به حس.

روشن است که انسان یک گله ذهنیت و فکر می کنم آنچه که به آنها گفته شود به فکر می کنم بدون استفاده از تجربه شخصی یا حس مشترک. ما باید اجازه می دهد برای مردم به عنوان پرهیاهو و احمق به عنوان آنها احتمالا می تواند با پیروی از این نژادپرستانه و تعصب نگرش است. انسان ها مانند حیوانات اگر شما ضرب و شتم آنها را به اندازه کافی بار با چوب آنها می تواند تبدیل به ترسی که فقط یک چوب. به همین ترتیب اگر آنها را بشنود مخاطره اندازد, اظهارات اغلب به اندازه کافی آنها را باور آنچه که می شنوند صرف نظر از اینکه کاملا بی اساس است.

در نتیجه مانند هر حیوان خود را انتخاب و تعصبات اغلب قرار داده و به ذهن خود را به جای اینکه با هدف دلیل یا حکمت. نژادپرستان می تواند در این راه بود سوزاندم برای قربانی دستکاری ذهنی.

مهم ترین نکته به یاد داشته باشید که شما نه خدا. شما حق ندارد بگوید چه کسی به فکر می کنم و یا بر این باورند همانطور که شما اصرار دارند که هیچ کس باید به شما بگویم چه فکر می کنم و باور دارم. این به این معنی است که اگر شما می خواهید به اعتقاد به یک دین و نمی خواهید کسی به شما گفتن به دنبال یک های مختلف و سپس شما حق ندارد که به آن فرد است که آنها فکر می کنم باید در دین خود بد است. هر کس می تواند فکر می کنم آنچه که آنها می خواهند آن را تنها عادلانه است.

محکوم کردن نژادپرستی نژادپرستی. نژاد پرستی یک دین مانند هر دین دیگر.

و تا زمانی که ما همه از این نقاط با هم ما می توانیم نگاهی به کسی است که یک نژادپرست و تا زمانی که وجود دارد هیچ خشونت فیزیکی ما می توانیم بپذیریم که آنها احمق یا بسته فکر و ذهنی مسموم صورتی که باعث می شود شما احساس بهتر و به آنها آزادی بود احمق.

به آنها آزادی خود را نژادپرستانه و تعصب نگرش به دلیل تقاضای شما این حق را نمی توان یک نژادپرست است. شما باید آزادی فکر نمی کنم و احساس منفی نسبت به کسی فقط به دلیل رنگ پوست خود را و یا هر گونه دیگر اولویت است. ما یک حق انتخاب هر چیزی که ما می خواهیم اگر ما نمی دهد دیگران که همان حق است.

و در حال حاضر چگونه است سیستم ایمنی بدن به نژاد پرستی. زمانی که این فرد نژادپرست توهین به شما و شما می دانید که توهین و یا پایه و اساس دیدگاه منفی نسبت به شما شخصا کاملا غلط و بدون هر گونه اعتبار آنچه شما نمی خواهد صدمه دیده و یا جرم در هر راه.

به عنوان یک دختر پنج ساله ساخت یک نظر در مورد ظاهر فیزیکی خود را نمی خواهد به شما توهین زیرا آن را تنها پنج سال توسط همین راستا یک فرد از سال های پیشرفته می تواند به همان اندازه نادان است.

هنگامی که مواجه با هر گونه نژادپرستی و تعصبات در برابر شما به هر دلیلی اگر شما اجازه می دهد تا آنها را به حق بود که راه و را و يا هر آنچه شما نمایشگاه چنین قدرت شخصیت است که فرو ریختن نیست خود را تحت حمله و نفرت آنها را مجبور به گرفتن اخطار.

که قدرت را به آنها نشان می دهد که شاید خود تعصب معتبر نیست و با وجود حملات خود را, شما می توانید باقی می ماند آرامش و قوی و نه مقابله به مثل. شما تفاوت است که به وضوح نسبت به آنها در بطریقی.

این راه است که شما ممکن است تغییر مشخصات خود را و شاید باز کردن ذهن خود را به طوری که آنها دیگر نژادپرست است.

آن را ممکن است یک روند آهسته اما از آن است که تضمین شده است بلافاصله به سود شما از احساس بد نیست و حداقل باید یک شانس برای تغییر جهان در طول زمان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *