چگونه به منظور بالا بردن Koi – یکی از چیزهایی که شما واقعا نیاز

زبانک  > متفرقه >  چگونه به منظور بالا بردن Koi – یکی از چیزهایی که شما واقعا نیاز
0 Comments

[ad_1]

هر کسی که می آفریند ماهی می داند که یک کوی و یا هر نوع دیگری از ماهی نیاز دارد فقط سه چیز به رشد: آب تمیز خوب مواد غذایی و حفاظت از شکارچیان.

اگر شما این سه چیز تحت پوشش هر چیز دیگری فقط پیشرفت است که استخر خود را نگاه بهتر است. اما گاهی اوقات پیشرفت آنچه را یک گودال آب خوب نگاه کنید و خود را koi pond استثنایی است. اما یک چیز شما نیاز دارید و نمی تواند بدون انجام است با کیفیت خوب اطلاعات در مورد چگونه به منظور بالا بردن و مراقبت از ماهی خود را.

آن است که اطلاعات شما است که باعث می شود تفاوت بین موفقیت و شکست است. این درست است بدون توجه به آنچه شما انجام می دهند. در نظر بگیرید این چه کارشناسان است که شما ممکن است اطلاعات.

بنابراین سوال این است که”چگونه می توانم به شما بهترین اطلاعات؟”.

شما باید گزینه های مختلف. شما می توانید جستجو در اینترنت و دریافت اطلاعات. شما می توانید از کسی و یا شما می توانید خرید یک کتاب خوب در پرورش ماهی است که اطلاعات شما نیاز دارید.

اگر شما در حال بالا بردن koi fish یا فکر کردن در مورد یک ماهی برکه به طور کلی وجود دارد چند چیز شما نیاز به اطلاعات خوب در:

1. چگونه برای به دست آوردن و نگه داشتن کیفیت آب خوب است شماره یک نظر به بالا بردن سالم رنگارنگ و پر جنب و جوش ماهی. مهم نیست که چه نوع از ماهی آن است که آنها نمی تواند زنده ماندن بسیار طولانی در کیفیت آب است.

راه های مختلفی وجود دارد به خوبی آب سالم و تعمیر و نگهداری مورد نیاز است برای حفظ آب پاک و روشن به اندازه کافی مطمئن شوید که ماهی های شما سالم بماند. وجود دارد انواع فیلتر برای حذف ضایعات و سیستم های به کشتن جلبک ها و موجودات زنده که ماهی بیمار است. اما چگونه شما می دانید آنچه شما نیاز دارید ؟ و چه نوع از برنامه شما نیاز به نگه داشتن استخر خود را تمیز کنید ؟ خوب سوال سزاوار اطلاعات خوب.

2. چه نوع غذایی را به شما غذا خود را پوسته پوسته حیوانات خانگی. کوی خواهد خورد تقریبا هر چیزی را از گیاهان به کرم ها به صورت تجاری توسعه یافته مواد غذایی. آنها واقعا بدون اولویت به عنوان طولانی به عنوان آن مواد غذایی است. اما درست مثل دیگر حیوانات خانگی و اگر آنها عادت به آماده تجاری مواد غذایی آنها ممکن است مقاومت در برابر تغییر به یک غذای جدید. اما من هرگز می دانم کوی که نمی خواهد میان وعده اشکالات کرم ها و سبزیجات است.

تغذیه برنامه ها و مقادیر مهم هستند به آموزش خود را در کوی و حفظ سلامت خود را. اگر شما تغذیه در همان زمان و مکان هر روز koi جمع خواهد شد که در منطقه و رقابت برای مواد غذایی است. آنها باید مقدار کمی بیشتر در آب و هوای گرمتر و کمتر از آن سرد است. شما نیاز به اطلاعات خوب به یاد بگیرند که چقدر و چگونه اغلب برای تغذیه ماهی خود را.

3. چگونه می توانم شما را تشخیص زمانی که یک ماهی بیمار است. برخی از مردم راهی برای متصل شدن به ماهی خود را. به حدی که آنها نام آنها و حتی با آنها صحبت کنید. اما این لزوما چیز بدی نیست چرا که آن را نیز اجازه می دهد تا شما را یاد چه چیزی طبیعی است برای ماهی خود را.

ماهی عمل غیر طبیعی زمانی که آنها بیمار یا مجروح شدند. به عنوان شما را وادار به می دانم که ماهی خود را, شما قادر خواهید بود به رسمیت شناختن هنگامی که یکی از آنها از شخصیت. ماهی به ویژه کوی حیوانات اجتماعی هستند. تماشای ماهی خود را در زمان تغذیه و اگر یکی از آنها را تغذیه و یا دور ماندن از آن می تواند نشانگر یک مشکل است.

اینها فقط سه تا از چیزهایی که شما نیاز به اطلاعات خوب در زمانی که شما در حال بالا بردن کوی. خوب اطلاعات یک عنصر کلیدی به یادگیری چگونه به منظور بالا بردن کوی و یا هر نوع دیگر از ماهی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.