چگونه به موفقیت در بتواند نامحسوس عناصر موفقیت

زبانک  > متفرقه >  چگونه به موفقیت در بتواند نامحسوس عناصر موفقیت
0 Comments

[ad_1]

ما باید “شروع در آغاز راه است.” اما در ابتدا ما نیاز به یک انحراف جزئی به منظور جمع آوری برخی از اطلاعات مفید است. واضح است که موفقیت می تواند به عنوان گریزان به عنوان گرفتن یک تعداد انگشت شماری از هوا. بنابراین اجازه می دهد که فکر می کنم این طریق. همه آنچه ما می دانیم و یا فکر می کنم ما در مورد این موضوع تضمین نمی کند که آن را تبدیل به شخصی ما با در اختیار داشتن.
بنابراین ما باید اشتباه در محاسبات ما.

اگر نتیجه چیزی ثابت می کند نادرست است چرا که این فرمول اشتباه بود. اگر فرمول اشتباه بود آن است که با توجه به اطلاعات نادرست است. اگر اطلاعات نادرست بود البته معادلات اشتباه بود. بنابراین چه چیزی اشتباه است در شروع اشتباه است در پایان

در زمستان سال 1983 من در یک ماموریت. من دنبال کسی که با یک سوال سوزش در قلب من است. آن را برای یک فرد خاص و من او را در بر داشت. او کسی بود که با آنها من تا به حال طراحی و توسعه یک آشنایی سریع. من را متوقف و او را در وسط یک محوطه احاطه شده توسط واحد قرار دارد که باقی مانده از جامعه است. بسیار به عنوان یک “سلام” من پرسید: “فیل شد شما یک موفقیت است؟” او به نظر نمی رسد به شگفت زده می شود سوال. او می دانست که من نفرت آنچه که ما به نام “شیره رپ” – هنر صحبت کردن در مورد هیچ چیز.

او مانند زندگی می کنند تصویر از بابا نوئل. نه به این دلیل که از خود بدن – فیل ساخته شده بود مانند یک اسپارتان. آن بینی قرمز و چشمک زدن در چشم خود را در نقطه ای از شنیدن این سوال. (او تصویربرداری خود را به عنوان یک عقل است.) او کاملا خوشحال. در اینجا این است که پاسخ خود را:

“من تا به حال جت … من تا به حال limos. از نظر مالی من یک موفقیت بود. من شخصا یک شکست کامل بود.”

فیل شد یک مرد کسب و کار با اموات وابستگی. نکته این است که او متوجه و درک آن وجود دارد … اگر هرگز دوباره که اموال مادی نیست برابر به موفقیت است. اگر شما بر این باورند که دوست من فیل بود, وحشتناک یک مثال نگاهی به کسانی که به دست آمده به سطح ثروت است. چه داستان های خود را?
عمدتا همان شخصی شکست.

در نتیجه موفقیت را نمی توان اندازه گیری ماده است. آن را نه قرار و نه محدود به زمان و فضا یا ماده. ذات آن روح است. لطفا … که روح است نه مربوط به فانتزی و یا افکار زیبا کاسپر روح است. آنچه که “روح” در واقع باعث فیزیکی ماده به وجود می آیند. خدا روح است. (این است که چگونه koine Greek می خواند در یوحنا 4:24) او ایجاد همه چیز از جوهر و تعالی خود را.

“در ابتدا خدا …” پیدایش 1: 1

شروع در آغاز و کار رو به جلو است.

پس از مرگ موسی و یوشع تاسیس شد به عنوان رهبر قبایل اسرائیل. او فرمان به انجام کارهای خاص به منظور پیروز بیش از قدرتمند کشورهای اطراف. او گفت به لحاظ جسمی و ذهنی آموزش سخت یا مطالعه در فرهنگ و فلسفه از دشمنان. او دستور به حفظ قانون (تورات – دستورالعمل تعالیم و هدایت خدا) در دهان خود را با تأمل در آن هر دو روز و شب. به تفکر است که می گویند چیزی است که بارها و بارها در حالی که فکر کردن در مورد محتوای. این عمل باعث می شود هر آنچه که شما در حال مراقبه برای رسیدن به قلب (روح / روح) یوشع 1: 5-9

جاشوا مطلع شد که اگر او باید انجام داد با توجه به دستورالعمل اجازه می دهد هر چیزی برای منحرف کردن تمرکز او را “راه خود را مرفه” و “موفقیت های خوبی.” فکر می کنم در مورد آن. او را در راه خود موفق و لذت بردن از موفقیت خوبی است. خداوند نگفت که او آن را انجام دهید. او کسی است که قرار داده شده از اصل (قانون) را به حرکت از “در آغاز” به علت طراحی افکت. تثنیه 8:18 گواهى به این اصل است. خدا می گوید که او “به شما می دهد قدرت به ثروت …” این نیست که دولت او به شما می دهد ثروت است. او به سبب شما برای به دست آوردن آن است. جالب است که یوشع 1: 8 کلمه “موفقیت” را می توان در این راه نیز هست: برای این کار عاقلانه یا عمل که مربوط به عقل است.

مزمور 1: 2,3 اشاره می کند که کسی است که “به وجد در قانون خداوند” و “مدیتیشن در آن روز و شب” را رستگار در هر چه او می کند.

نتیجه گیری: موفقیت است و از قلب و روح انسان از طریق روح خدا. آن است که اندازه گیری شده توسط هر وسیله. عیسی اظهار داشت: “اما به دنبال (هدف و تلاش پس از) اول از همه پادشاهی او و عدالت او (راه خود را از انجام و حق بودن) و سپس همه این چیزها با هم گرفته داده خواهد شد و شما علاوه بر.” متی 6:33 (تقویت کتاب مقدس)

در متی 6: 25-32 عیسی در آموزش مردم است که آنها تا به حال انجام شده است همه چیز به عقب. آیا به دنبال چیزهایی است. به دنبال کسی است که آنها را ساخته!

من بسیار خبر خوب (انجیل به معنی “خبر خوب” یک گزارش بسیار خوب). دستورالعمل (اصول از خداوند متعال و پشتکار و شما موفق خواهد شد در تماس و بتواند نامحسوس عناصر موفقیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.