چگونه به یک اقدام قاطع گرا کارآفرین

0 Comments

[ad_1]

کارآفرین طرز فکر Secret ~ قاطع و عمل گرا!

کارآفرینان و میلیونرهای خود ساخته با دقت فکر می کنم و آنها تصمیم گیری به سرعت. راز خود است “خود-نظم و انضباط است.’ کارآفرینان سریع به اقدام و برای انجام تصمیم گیری های آنها ساخته شده اند. حرکت سریع به معنی گرفتن بازخورد سریع از اعمال خود. اگر آنها پیدا کردن آنها ساخته شده است یک اشتباه آنها صحیح خود و ترس سعی کنید چیز دیگری است. کارآفرینان در آغوش تغییر و نوآوری و فرصت های جدید است.

راز برنده اول این است که شما باید سعی کنید. کارآفرینان موفق همیشه باز برای کسب و کار جدید آنها تعیین کننده هستند و آنها سعی می کنند به مراتب چیزهای بیشتری از فرد به طور متوسط. آنها ترس از شکست و درک قانون احتمالات.

کارآفرینان موفق درک ‘قانون به طور متوسط’آنها درک اگر شما سعی می کنید به مراتب بیشتر از راه های مختلف به موفقیت, شانس هستند که شما را در پیدا کردن راه درست برای شما در زمان مناسب.

در جای مناسب در زمان مناسب است و نه فقط شانس است. آن است که آماده سازی و عمل در حرکت است. وجود دارد بیش از “یک میلیون راه برای ایجاد یک میلیون دلار! کارآفرینان این را درک کنند و همیشه آماده به سعی کنید بیشتر راه بیش از ناموفق مردم هستند.

ناموفق افراد معمولا بسیار غیر قطعی. آنها می دانند که آنها باید انجام دهید و یا جلوگیری از انجام برخی چیزها, اما آنها لازم نیست که شخصیت و یا اراده به شرکت تصمیم گیری. آنها ترس از اشتباه آنها ترس از شکست بنابراین آنها معمولا دست در لذت از موفقیت است.

به عنوان یک نتیجه از عدم آمادگی برای اقدام آنها از طریق زندگی هرگز هرگز برآورده هرگز خصوص موفق باشد.

ترس از شکست است که بزرگترین دلیل آنها هرگز تبدیل به فوق العاده ثروتمند و یا حتی رسیدن به استقلال مالی. آنها در نهایت حل و فصل به مراتب کمتر از این است که واقعا ممکن است برای آنها.

درس برای یادگیری در اینجا این است که برای تبدیل شدن به قاطع و عمل گرا.

هنگامی که شما استاد این تمام زندگی خود را تغییر خواهد کرد به دنده بالاتر است. شما را بسیار بیشتر انجام می شود در یک روز بیشتر از فرد به طور متوسط همیشه خواهد شد. شما متوجه خواهد شد که شما در حال حرکت پیش رو به مراتب سریع تر از مردم در اطراف شما.

مانند این است که شما در واقع شیر به بالاتر منبع انرژی و شور و شوق و انگیزه که شما را پر می کند پر از شادی و نشاط. این احساس شور و شوق خود را در آتش است. این شور و شوق و انرژی تجدید خواهد حرکت شما رو به جلو و حتی سریع تر نسبت به اهداف خود.

تصمیم به یک کارآفرین موفق تصمیم به تبدیل شدن به یک میلیونر خود ساخته شده.

بپرسید زیر سوال و آماده برای پاسخ به آن صادقانه و تصمیم به ‘اقدام’.

“چه یک عمل اگر من آن را بلافاصله می تواند بیشترین تاثیر مثبت بر نتایج؟”

فقط شما باید پاسخ به این سوال.

هر چه جواب شما به این سوال این اقدام در حال حاضر! فقط آن را انجام دهد”!

راز یک کارآفرین ~ قاطع و عمل گرا!

اینجا کلیک کنید برای ‘کارآفرین طرز اسرار ~ چگونه برای تبدیل شدن به یک میلیونر خود ساخته شده’.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *