چگونه به یک خالق شرایط

0 Comments

[ad_1]

چگونه به یک خالق شرایطی به جای اجازه دادن به چیزهایی که فقط اتفاق می افتد به شما یک ایده است که وارد ذهن خود را هنگامی که شما متوجه است که افکار خود را به نحوی شکل واقعیت شما تجربه. البته نظرات و اعتقادات نفوذ جهان اطراف شما اما چگونه آنها را تحت تاثیر قرار شما انتخاب شما است.

اما اگر پاسخ بسیار ساده است, چرا هر کس آن را انجام? چرا بسیاری از افراد موفق و یا خوشحال ؟ چه تفاوت بین خالق و مخلوق شرایطی ؟

شرایطی هستند که اغلب نسبت به چیزهایی که خارج از کنترل ما. آن کلمه ای است که ما اغلب برای اثبات توصیف یا توضیح وضعیت ما در حال حاضر یا در گذشته است. اما زمانی که شما فکر می کنید در این روش شما پس از آن یک موجود از آنچه که اتفاق می افتد در اطراف شما. موقعیت شما کنترل که در آن باید راه دیگری در اطراف.

هنگامی که شما می خواهید برای تبدیل شدن به موفق یا چیزی شما را به این باور در توانایی های خود را. اما شما همچنین نیاز به درک که شما کنترل افکار خود را. بنابراین شما می توانید شکل خود را شرایط. این تنها راه من می دانم که چگونه به ساخت یک زندگی که در آن شما انجام آنچه شما می خواهید به انجام. و آن طول می کشد دانش تعهدات آگاهی و اعتقاد به خطر شهود و سخت اما هوشمند کار می کنند.

“افراد موفق هستند و صد درصد متقاعد شده است که آنها استادان سرنوشت خود را. آنها موجودات از شرایط آنها ایجاد شرایطی است و اگر شرایط اطراف آنها را خورد آنها آنها را تغییر دهید.” – Jordan Belfort, the Wolf of Wall Street.

موجودی از شرایط

فقط نگاه کنید به شرایط حال حاضر در زندگی خود را که در کنترل هستند و که شما کارگردانی? هنگامی که شما با جست و عمیق به اندازه کافی, شما ممکن است پیدا کردن که در حالی که بسیاری از آنها ناشی از عادات و انتخاب های شما در طول سال ها ساخته شده. دیگران هستند و در نتیجه از دیگر اعتقادات مردم برگزیده و تصمیم گیری.

پس چگونه آنها را تحت تاثیر قرار, لمس, و تاثیر شما در حال تصمیم خود را. بیایید می گویند که شما تا به حال یک تجربه بد با یک گربه در زمانی که شما جوان تر بودند. و پس از آن ایجاد یک ترس است که باعث می شود شما تصمیم می گیرید هرگز به لمس و یا نزدیک به گربه دوباره. باور کنید وقتی که من به شما بگویم که هر حیوانی حس ترس شما را از آنها و از آن تقویت آن توسط واکنش خود را هنگامی که آنها به شما نزدیک هستند.

به عنوان یک نتیجه, شما از گربه و حاضر به دریافت نزدیک به آنها را. در این روش همچنین باعث می شود زندگی اجتماعی خود را روی حیله و تزویر به شما یک زمان سخت در بازدید از دوستانی که گربه است. شما حتی ممکن است اجتناب از مکان های خاص و یا عبور از خیابان به عنوان به زودی به عنوان شما را ببینید. در این مثال شما به یک مخلوق شرایطی چون خود را ضعیف و کوچک تجربه شما را به یک عادت است که ایجاد موقعیت های مختلف برای شما.

دو نوع از افراد خالق و مخلوق

بنابراین در این جهان وجود دارد که تنها دو نوع از افراد:

  1. کسانی که خالق شرایط و به نوبه خود همه چیز را آنها می خواهند به واقعیت است.

  2. بقیه که موجودات از شرایطی است که دیگر بیش از 95% از جمعیت می شود و کمی به هیچ چیز.

آیا شما واقعا می خواهید به شناخته شده به عنوان کسی که حل و فصل می رود از طریق زندگی به سختی ساخت آن راضی بودن از آنچه که شما دریافت و پذیرش چه اتفاقی می افتد ؟ و یا آیا شما می خواهید به بزرگ و موفق و میراث و شهرت به عنوان کسی که یک جنگجو در زندگی ؟

خوب من کسی که می خواهد برای ایجاد یک تاثیر است و خالق جهان خود را. بنابراین شما باید یک معمار است که باعث ایجاد زندگی خود و طرح آن با وجود همه موانع. شما باید در تلاش برای یک خالق شرایطی به جای یک مخلوق آن است. من می دانم که من می دانم – ساده تر از انجام گفت. اما آیا شما یک انتخاب بهتر در ذهن ؟

چگونه به یک خالق شرایط

در گذشته من در زمان یک موجود به برخی از شرایط زندگی به من پیشنهاد. و من می دانم که شما باید یا هنوز انجام دهد. این هیچ سرگرم کننده در همه به عنوان یکی رشد می کند رنجش. اما در این زمان جایی که من برنده, من می دانم من ایجاد شده و کنترل همه شرایط. پس چگونه می تواند شما را از مخلوق به خالق ؟

اول از همه اگر شما افکار خود را تغییر شما آغاز خواهد شد برای تغییر شرایط خود را. اکثر مردم واکنش نشان می دهند به شرایط یا موقعیت های تفکر است که آنها هیچ کنترلی بر آنها. این درست است به برخی از درجه! چیزهای مختلف وجود دارد که شما نمی توانید کنترل. چیزهای که بستگان خود هستند و یا ویژگی های فیزیکی خاص شما.

اما به جای اجازه دادن به شرایط قالب شما باید به کسی که تغییر شرایط زندگی است که شما را احاطه کرده. شما می توانید تجزیه و تحلیل و کشف کردن که آیا شما می خواهید به قبول وضعیت و یا آن را تعویض کنید. بنابراین شما خالق شرایط خود را حتی اگر شما آن را دوست دارم یا نه.

عادات و شرایط

در واقع بسیاری از شرایط خود هستند در نتیجه انتخاب های خود را و تصمیم گیری ها در زندگی است. اگر شما هم به جستجوی منبع و یا باعث از دلیل شما در وضعیت شما, شما ممکن است پیدا کردن که شما را انتخاب کرد یا تصمیم گرفت چه شما به ارمغان آورد وجود دارد. اما شما باید درک کنند که ناخودآگاه عادت دارند یک نقش قابل توجهی در شرایطی که شما برای خودتان ایجاد کنید.

این عادات تقویت و حمایت خود را از باورهای انداز و اصول است. و می شود آن را حتی سخت تر را تغییر دهید. ريشه در عادات و شرایط به نحوی در هم تنیده. بنابراین شما باید به کار بر روی خود درونی خود را تغییر دهید جهان بیرونی است. شما باید به جای برخی از عادات بهتر هستند.

اما بیش از حد بسیاری از مردم قبول وضعیت موجود و حاضر به رفتن در برابر جریان از ترس. هر کس می خواهد تغییر دهید اما بسیاری از می خواهید به تغییر. هنگامی که شما نگاه در جهان اطراف شما شما می توانید ببینید که چه من صحبت کردن در مورد در اینجا. به یک خالق شرایط شما را در مقابل جریان.

سازندگان تغییر جهان

چه اتفاقی می افتد زمانی که افرادی که به اندازه کافی چیزی در مورد آن انجام? آنها جهان را تغییر دهید. من هرگز حل و فصل اغلب در زندگی من وقتی که من شورش در برابر آن را پس از یک در حالی که. زندگی است که در مورد دادن اما در مورد مبارزه با به عقب.

از سوی دیگر بسیاری از مردم با استفاده از شرایط به توجیه یا بهانه ای که چرا آنها راه آنها هستند. آن را بسیار آسان تر به سرزنش کسی یا چیزی بد اتفاق می افتد که یا برای شکست از نگاه به درون.

بنابراین شروع به با خودتان صادق باشید. از خود بپرسید چه بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد اگر شما را تبدیل به خالق خود شرایطی است. تمرکز بر روی بهترین سناریو به جای نگاه کردن به یکی از بدترین. چیزهای بزرگ اتفاق می افتد به کسانی که ایمان آورده و عمل است.

از زمانی که احتمال موفقیت در کنار شما است. تجسم آنچه شما می خواهید. اقدام در هر روز است. ساخت شتاب. انتخاب با شما است اما به یاد داشته باشید; بهتر است به یک خالق شرایط نسبت به یک موجودی از موقعیت هایی که دیکته زندگی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *