چگونه تعویق جان موفقیت شما

0 Comments

[ad_1]

بسیاری از مردم متوجه تعلل به عنوان دلیل شماره یک برای قاتل موفقیت خود را. در عین حال تعداد کمی از مردم انجام کاری در مورد تعویق. آنها بدفع الو قت گذراندن حتی انجام کاری در مورد این تحقق آنها. و طبعا به دلیل این است چگونه فلج نیروی تعویق واقعا می تواند.

در حال توسعه یک درک مناسب از چیزی است که تنها راه برای غلبه بر این وضعیت است.

این مقاله برخی از نکات برجسته از آشکار افکار در مورد تعویق. سمت تلنگر است که اگر چه واضح است این افکار که حداقل پذیرفته شده است. اگر آنها بهتر پذیرفته شده, بیشتر مردم خواهد شکستن عادت تعلل و رسیدن به رویای خود را موفقیت است.

اول: تعویق به معنی تاخیر:

این ممکن است به نظر می رسد نسبتا ساده است. اما من تعجب می کنم اگر مردم واقعا حتی درک معنای کلمه تعویق? به این معنی تاخیر… و که بیش از حد بزرگ و حروف bold. شما ببینید هیچ یک از ما یک قرارداد برای همیشه زندگی می کنند. همه ما آگاه هستند از این حقیقت ابدی. برخی ممکن است احساس کنید که این یک افسرده فکر کردم اما به اعتقاد من این طوری نیست. این است زیرا هنگامی که شما به طور کامل آگاه از چیزی است که شما تبدیل به هشدار در مورد آن. چند بار که ما مردم را اتلاف وقت است ؟ می تواند ما را به نام آگاه از این حقیقت ساده است که با گذشت هر لحظه ما اختصاص سهمیه گرفتن است ؟ چه از شما انتظار دارند ؟ آیا شما فکر می کنم هر کسی که می بدفع الو قت گذراندن اگر آنها واقعا می دانیم که آن را به معنی تاخیر?

بنابراین شاید مردم نیاز به درک که تعویق یک کلمه فانتزی. آن را به سادگی به معنی تاخیر.

دوم: تعویق جهانی است:

تعویق کاملا یک پدیده جهانی است. به نظر من هیچ فرد زنده است که از آن گناه در یک نقطه در زمان و یا دیگر. چگونه من می دانم که این کار ؟ خوب, من می شود نام نوعی از اقتدار در موضوع چون من با تجربه انجام آن را چندین بار. به عنوان پوچ آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد این مقاله نشسته ناتمام روی میز من برای چند روز به همین دلیل – تعویق.

پس, آن است که قصد من به موعظه با این موضوع است. انگیزه پشت این مقاله این است که برای جلب توجه به قاتل واقعی جنبه های این جهانی حضور نداشته است.

سوم: تعلل باعث تاخیر در دستیابی به موفقیت خود را:

چه تعویق می کند این است که علت تاخیر در دستیابی به اهداف خود و در نهایت موفقیت خود را. من تعجب می کنم اگر هر فرد در ذهن حق خود را می خواهید برای به تاخیر انداختن دستیابی به اهداف و رویاهای خود را? خوب نیست این دقیقا همان چیزی است که همه ما انجام می دهند ؟ آیا می خواهید به رویاهای خود را در حال حاضر ؟ و یا شما می خواهم به آنها را, دو, سه, شش, هشت ماه… یا سال بعد ؟

به یاد داشته باشید هر کس به طریق سهم خود را از شکست موقت قبل از رسیدن مورد نظر خود را به موفقیت. هیچ کس نمی داند دقیقا چه چیزی در آینده اتفاق خواهد افتاد. بنابراین آن را حس برای شروع هر چه زودتر به جای بعد ؟

چهارم: تعلل شما به ارمغان می آورد و نزدیک به آرزوهای برآورده نشده و برآورده نشده زندگی:

آیا می دانید که بسیاری از افرادی که به گورهای خود را به آنجا با موسیقی هنوز هم در آنها ؟ دلیل این است که آنها به ندرت انجام آنچه که آنها مایل به انجام در زندگی خود را. اگر شما باور نمی کنم این فقط سعی کنید با صحبت با برخی از مردم بیش از هفتاد و پنج یا هشتاد سال سن. بیشتر از زمان خود را به بحث در مورد چگونه آنها فرصت های از دست رفته… چگونه آنها می تواند انجام شود بهتر… چه چیزهایی می تواند تبدیل متفاوت و امثال این. چرا این اتفاق می افتد ؟ این اتفاق می افتد تنها به خاطر یک دلیل – تعویق. آنها با تاخیر انجام آنچه آنها خواست انجام دهد.

شما می دانید آنچه که هرگز متوقف به تعجب من این است که حتی در اواخر مرحله همه آنها در حال انجام است و به تأخیر انداختن با توبه به جای در واقع انجام کاری درباره آن. به یاد داشته باشید, آن را خیلی دیر شده است که تا زمان زندگی است.

پنجم: تعلل ایجاد فشار:

تعلل ایجاد فشار بسیار زیاد منجر به از دست دادن انرژی از دست دادن سلامت روانی و حس unworthiness. حتی اگر این است که درک بسیار خوبی بسیاری از مردم تجربه کرده اند گرفتار احساس بی حالی و زمانی که آنها یک توده ای از مسائل فقط دروغ گفتن در اطراف التماس برای توجه خود را. هنگامی که آنها به نحوی جمع اوری تا به اندازه کافی ابتکار عمل را به انجام برخی از این وظایف آنها, انتشار, انرژی, و مانند یک معجزه تمام خستگی فیزیکی فقط ذوب می شود و به هوا نازک.

از این رو دریافت کردن و رفتن کاملا مناسب و معقول پیشنهاد.

اجازه دهید ما نگران نباشید که آیا تصمیم ما این است که درست یا غلط است. فقط رفتن است. اگر آن را در نهایت معلوم اشتباه شما همیشه یک انتخاب برای تغییر آن است. همچنین شما می خواهد یاد بگیرند چیزی از ساخت یک انتخاب بد. Procrastinating ساخت یک انتخاب نمی خواهد منجر به هر چیزی.

دریافت کردن و رفتن است بنابراین در واقع یک اقدام بزرگ مشاوره, حتی اگر آن را به معنی فقط چند قدم رو به جلو است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *