چگونه شما می توانید به بالا – غلبه بر موانع موفقیت!

زبانک  > متفرقه >  چگونه شما می توانید به بالا – غلبه بر موانع موفقیت!
0 Comments

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از موارد در زندگی من جایی که این فرصت را برای موفقیت بود درست در مقابل من. من تا به حال اختصاص داده شده به یک معامله بزرگ از تلاش برای ایجاد این فرصت و در عین حال برای برخی از دلیل من شکست خورده برای به دست گرفتن فرصت است. من نیز تا به حال نمونه های که در آن من به دست آمده موفقیت اما تحقق این موفقیت در واقع افزایش حس شکست.

در زندگی همه ما یک طرح برای آنچه که ما به عنوان به. هنگامی که زندگی به اندازه کافی خوب نیست ما تبدیل به انگیزه و شروع به اقدام برای تغییر. چه بسیاری از مردم موفق به تحقق بخشیدن به این است که آن اتفاق می افتد در جهت مخالف بیش از حد. هنگامی که سطح خود را از موفقیت بیش از این طرح برای آنچه شما سزاوار شما تحت یک مرحله از خرابکاری خود برای بازگشت به نقطه اولیه از حق.

آگاهانه شما به خودتان بگویید که شما می خواهید افزایش شیوه زندگی و رشد ناخودآگاه اقدامات خود را نشان می دهد دقیقا برعکس است. شما توقف نمایش برای شیوه شما شروع به درمان کسانی که در اطراف شما به شدت بدون هیچ دلیل روشنی و شما کار سخت است. این یک موفقیت مانع است.

یک دلیل وجود دارد که چرا موفقیت موانع وجود داشته باشد. اگر هر کس در جامعه ما شد و رهبران خواهد بود که پیروان? اگر هر کس در جامعه ما شد رئیس خواهد بود که کارکنان? در نتیجه, موفقیت, موانع وجود داشته باشد به اداره ثبات در جامعه ما است.

موفقیت موانع وجود داشته باشد در اشکال محدود کردن افکار و احساسات. این خلبان اتوماتیک پاسخ از افکار و احساسات حاکم بر اقدامات خود را که به نوبه خود تعیین سطح خود را از موفقیت است.

از تجارب شما فیلتر شده از طریق لنز خود را درک. مردم با موفقیت موانع تمایل به پناه دادن یک چشم انداز منفی نسبت به زندگی است که disempower آنها. من لیست برخی از موانع موفقیت شخصی زیر:

• من شانس این زمان من هرگز تکرار همان نتایج هر دوباره.

• چه نقطه من در تلاش? همه این نتایج من در حال آنهایی که شکست.

• مردم دیگر موفق تر از من و با تلاش کمتر است. من نه فقط استعداد کافی نیست و باید به من بدهید تا در حال حاضر.

در رابطه با داشتن این افکار بدبین من هم تجربه اوج احساسات منفی هر وقت من نزدیک به موفقیت است. احساسات من از ناتوانی و بی تفاوتی و نا امیدی و ترس از تقویت افکار منفی که به نوبه خود تقویت واقعیت من یکی از بی کفایتی.

به منظور غلبه بر موانع موفقیت من من عملا شستشوی مغزی افکار خود من برای تبدیل شدن به بیشتر خوش بینانه و به طور مداوم به شورش در برابر احساسات من. یک کتاب است که واقعا به من کمک کرد با این روند این است که '15 ارزشمند قوانین رشد' توسط John C. Maxwell. او اشاره می کند که “شما باید ببینید ارزش خود را برای اضافه کردن مقدار به خودتان” و همه موانع موفقیت من شد نتیجه مستقیم شکست به دیدن من ارزش خود.

در این درک من قادر به توسعه روش خود را برای غلبه بر موانع موفقیت. این درگیر شناسایی جدا شدن و بپرسید.

اول شما باید قادر به شناسایی خود را disempowering افکار و احساسات هر زمان که آنها بوجود می آیند. این افکار منفی و احساسات فقط پیر ذهن الگوهای که به نظر می رسد هر زمانی که شما حرکت به سوی موفقیت و نزدیک شدن شما به موفقیت بیشتر خود را به شدت.

از آنجا خودتان را از این افکار و احساسات را به پایین مسیر از recollecting تجارب گذشته به تقویت این واقعیت است. را درک و قادر بودن به آنها را برای آنچه که واقعا هستند – موفقیت موانع طراحی شده برای نگه داشتن شما در محل.

در نهایت reframe آنها را به افکار که قدرت شما. برخی از من شخصی reframes شامل:

• من موفق به دلیل تلاش و کار سخت است.

• هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان شکست تنها درس است.

• من ممکن است دستیابی به موفقیت در یک کندتر اما من باید بیشتر قدردانی و برای موفقیت من و درس یاد بگیرند من خواهد بود آنچه که واقعا ارزشمند است.

در ابتدا به نظر می رسد بسیار توهم به reframing همه چیز را در راه مثبت و احساسات خود را به شما بگویم این است. در راه آن است چرا که شما واقعا بر این باورند در توانمند سازی افکار. حتی تا درک کنند که هر کس's درک واقعیت اریب است که درک خود را از واقعیت نیست واقعیت خود را. تنها دلیل این افکار محدود کننده به نظر می رسد واقعی تر است زیرا شما باید مشروط آنها را به خودتان را در یک نقطه در زمان آنها نیز یک توهم است. با به اندازه کافی مثبت reframes در طول زمان احساسات خود را نیز دنبال کت و شلوار تا زمانی که فکر کردن در توانمند سازی راه است که شما هستند.

توانایی unwiring خود را با موفقیت و موانع میباشد برای دستیابی به موفقیت است. شما می توانید تمام عمل درست در حرکت به سوی موفقیت, اما اگر شما اعتقادات درونی هستند نه بیرونی خود را تراز وسط قرار دارد با رفتارهای شما خواهد توسل به خود تخریب. تشخیص موانع موفقیت برای آنچه که هستند و با غلبه بر آنها را به شما خواهد رسیدن به موفقیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.