چگونه می شود بی باک در همه چیز

0 Comments

[ad_1]

همه ما ترس و در عین حال به بی باک در همه چیز است که بزرگترین محل اگر شما می خواهید به طور کامل زندگی می کنند. همه ما تجربه, ترس, اما چه چیزی باعث می شود مردم موفق است که جسارت خود را. اکثر مردم چسبیدن به ترس خود را. اما زندگی را نگه می دارد در حال حرکت حتی بدون آنها. پس چگونه می تواند شما را در مقابله با ترس ؟

ترس در واقع چیزی است که شما به دنیا می آیند ؟ چه شک و تردید نگه داشتن شما قفل شده در داخل چهار دیوار نامرئی? که زندگی می تواند شما را اگر شما خواهد شد بی باک? چگونه می تواند به شما درک بهتری از ترس و یاد بگیرند که چگونه به مقابله با آن ؟

به اعتماد به نفس بیشتر و کمتر فشار و احساس قدرتمند و یک عنصر ضروری است که شهامت و بی باکی. هنگامی که شما دیگر پر از استرس و شک و تردید و نگرانی های شما را تبدیل به بی باک. و هنگامی که شما در حال شجاعانه در همه چیز را که شما انجام, شما احساس می کنید واقعا باور نکردنی است.

هر یک از ما دارای چیزی است که آنها با مبارزه و یا چیزی است که آنها می ترسند به انجام. اما بدون توجه به آنچه شما نگرانی هایی که وجود دارد راه های مقابله با آنها. ترس است که اغلب صدای کمی که می شنوید در ذهن خود نگه داشتن شما را از تغییر و رشد و موفقیت و آرامش تحقق و شادی است.

بی باک باشید و یا در ترس

می شود بی باک و یا ترس یک انتخاب است. فکر می کنم در مورد آن. ترس خود را ممکن است محدود شما در بسیاری از راه های که شما حتی آگاه نیست. چگونه بسیاری از ترس های خود را که تا کنون به حقیقت می پیوندند ؟ هشتاد و پنج درصد از خود شک و تردید و نگرانی یا نگرانی هرگز اتفاق می افتد. پس چه نقطه از داشتن چنین dreads در وهله اول ؟

در راه آن خنده دار است چرا که مغز شما تنها در تلاش برای کمک به شما هنگامی که آن را ایجاد یک واکنش ترس. ذهن خود را فقط طراحی یک بدترین سناریو برای دریافت شما آماده برای یک شرایط تاسف باری است. در عین حال, آن است که مشترک برای هر یک از ما را ناراحت تر از ما باید.

هنگامی که من به تازگی خواندن کتاب “50 قانون” و گوش دادن به صوتی, من متوجه شدم که از زمانی که من در زمان بسیاری از خطرات در زندگی من من می دانستم که چگونه می شود بی باک و هنوز هم هستم. در عین حال این رویکرد چشم انداز, طرز فکر و دیدگاه های بیان شده در این کتاب هستند یک معدن طلا. و حتی اگر من یک ’50 cent’ آهنگ فن من قضاوت نادرست این است که co-writer.

قانون خوب و بد حوادث

این کتاب به ما می گوید که خوب و بد چیزهایی اتفاق می افتد به هر کس در زندگی است. این یک قانون طبیعت است. وجود دارد بسیاری از موارد که من و شما لازم نیست که کنترل بسیار بیش از. اما آن را به ما نشان می دهد که تنها چیزی که ما باید کنترل بیش از است که طرز فکر ما و چگونه ما در پاسخ به شرایط ما.

هنگامی که شما می دانید چگونه می شود بی باک و جسور نگرش نسبت به زندگی چیزی عجیب و قابل توجه رخ می دهد. آن را به نحوی به شما می دهد توانایی منحصر به فرد برای شکل دادن به شرایط خود را. در حال حاضر ما جهان ما را امن تر از اجداد ماقبل تاریخ ما, بنابراین بسیاری از ترس باید غیر واقعی است.

اما این ترس آمده از موقعیت یا شرایطی است که اتفاق افتاده و یا ممکن است هرگز اتفاق می افتد. شما غلط عقاید و باورها به جای اینکه بی باک. این فریبکارانه فکر زندگی در داخل بخشی از شما است که ترس کودک که می خواهد امنیت و آسایش.

می شود بی باک است نه اینکه مردم Pleaser

من برای یک واقعیت است که در دراز مدت آن را پرداخت نمی کند به مردم pleaser. دلیل این کار این است که شما اجازه رفتن از یادگیری چگونه برای انطباق با تغییر. می شود بی باک است که بدانید ارزش خود را و ایستادن برای محکومیت خود را بدون توجه به آنچه دیگران بر این باورند.

پس لطفا به جای دیگران بود بی باک به جای. اگر شما ترس از چیزی در زندگی در یک و یا قابل توجهی در راه سعی کنید به فکر می کنم در مورد مفهوم استقبال از ترس خود را به دلیل ترس یک عنصر ضروری برای رشد و تغییر مثبت است.

به عنوان یک نتیجه, اگر شما می ترسند از چیزی شبیه به همه ما هستند و سپس شما می دانید که شما پیدا کرده اند یک goldmine. چرا ؟ به دلیل آن است که بهترین مکان برای حفاری برای سنگ های قیمتی است که می تواند آزادی خود را از ترس و برای شما ارسال فزاینده در راه برای تبدیل شدن به بی باک.

چگونه می شود بی باک در همه چیز

به عنوان من در خانه من متوجه یک چیز برای اطمینان حاصل کنید. من فقط یک زندگی به زندگی در حال حاضر و آن را روزی به پایان خواهد رسید دور در آینده امیدوارم. پس دوباره من خودم بپرسید چه نقطه ای از زندگی آن را در ترس ؟

من آموخته زیادی در مورد ترس و چگونه می شود بی باک در زندگی من به عنوان یک ورزشکار حرفه ای. و من می دانم که تفاوت بین افراد موفق و کسانی که نمی است که راه برخورد با ترس خود را. در اینجا برخی از روش های مختلف من استفاده می شود برای آماده سازی خودم برای رقابت مهم و چگونه آنها به من کمک می کرد بیشتر از ترس من.

بود بی باک – خواندن

این یکی از چیزهای مورد علاقه من به انجام. من حتی خلاص شدم از تلویزیون من. هنگامی که شما خواندن یک کتاب در ارتباط با ترس خود را, آن می تواند به شما پاسخ چگونه می توانید آزاد از آن است. من همیشه پر از زندگی من با الهام خوانش که مربوط به تمام انواع موضوعات. یاد بگیرند که می شود بی باک!

بود بی باک – به چالش کشیدن خود را

مگر شما نمی دانید که شما باید به کشف مناطق در زندگی شما جایی که شما احساس ترس است. برای من آن است که صحبت کردن در مقابل یک جمعیت بزرگ. چیزی است که بزرگترین ترس ؟ در آن نگاه کنید در سمت راست چشم و قبول ناراحتی که شما شکستن خارج از منطقه راحتی خود را. در این راه شما می توانید درو پاداش بزرگ شدن بی باک.

بود بی باک – کپی پررنگ مردم

شما باید تقلیدی امتیاز بالا از بسیاری از مدل های نقش شما را تحسین. این که آیا آن است که در فرد از طریق یک کتاب و یا آنلاین شما باید برای استفاده از این نمونه به عنوان مربی. این یک منبع عالی برای نبرد ترس خود را. سپس ذهن خود را تغذیه با تصاویری از آنچه شما می خواهید آینده خود را خود به مانند.

بود بی باک – ساختمان شما خوشه

شما نیاز به ایجاد روابط با افرادی که به اشتراک گذاشتن یک شبیه دیدگاه و جهان بینی. پیدا کردن افرادی که می خواهید به کار در تیم خود می شود و یا بی باک با شما در سفر خود را. اما همیشه به یاد داشته باشید به اعتماد و تعداد تنها در خودتان. شما کمتر خواهد بود نا امید کرد.

بود بی باک – ناراحت بودن

بله در زمان شما خواهد شد نگاه احمقانه بود بی تجربه اشتباه و یا احساس آسیب پذیر است. این اتفاق می افتد اما آن را اجازه نمی دهد شما نگه بازگشت. همه ما مبتدی ها قبل از تبدیل شدن به کارشناسی ارشد. اگر شما می توانید اجازه دهید ترس خود را و سپس شما به خوبی در راه خود را می شود بی باک و زنده تر افسانه زندگی است. اما شما همچنین نیاز به اقدام است.

می شود بی باک نیز اقدام

ترس از چیزهایی که گاهی اوقات قابل قبول است. اما می شود بی باک, شما باید برای اقدام در وجود خود ترس است. شما نمی توانید اجازه دهید خود را در نگرانی های شما را از صحبت کردن و یا اقدام. اقدامات مهم برای درمان ترس است.

بنابراین ’50 Cent’ این را می گویند در مورد بی باک: “کلید به در اختیار داشتن این قدرت عالی است به فرض حالت فعال در برخورد با ترس خود را. به این معنی ورود عرصه های شما به طور معمول خجالتی و دور از. چنین چیزهایی به عنوان ساخت تصمیم گیری های دشوار شما شده اند اجتناب از مقابله با افرادی که در حال بازی قدرت بازی با شما از خودتان فکر می کنم و آنچه شما نیاز دارید به جای دیگران خشنود. و ساخت خود را تغییر مسیر زندگی خود را حتی اگر یک تغییر است که شما ترس است.”

این واقعا باور نکردنی بیانیه ای در چشمان من. بسیاری از مردم انجام می دهند همان چیزی که فکر همان راه و گیر بودن زیرا آنها بیش از حد می ترسم برای تصمیم گیری اقدامات و بی باک خود را به تغییر موقعیت.

راهنمایی به بی باک در همه چیز

  • فکر می کنم در مورد آنچه که بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد ؟ من افتاده اند و من اسب در مسابقه در مقابل هزاران نفر از مردم است. وجود دارد چیزی برای شرمنده! من زندگی می کردند. زندگی می رود. بهتر است امتحان کنید و شکست از هرگز سعی نکنید در همه. بود بی باک!

  • اجازه دهید زمانی که شما تجربه احساس ترس چون اغلب شما روز خود را صرف نگرانی یا ترس از چیزهایی است.

  • به خودتان یادآوری کنید که آن همه در ذهن خود را و است که بسیاری از ترس هرگز اتفاق می افتد.

  • در نظر گرفتن یک طرح عمل برای مقابله با بدترین سناریو مورد.

  • متوجه آنچه که شما می توانید از دست دادن با ماندن فلج ترس است.

  • اجازه دهید به نتایج. باز بماند به هر احتمال است. اگر زندگی شما طول می کشد به سمت چپ به جای راست, اجازه دهید آن را. با آنچه زندگی به شما می دهد. ممکن است آن را بیشتر سرگرم کننده است.

  • بود کودکانه. قانون برای یک روز به عنوان اگر شما نمی دانید هر چیزی. دیدن همه چیز به عنوان یک منبع از آموزش و پرورش است.

  • بی باک و چهره ترس خود را. شما ممکن است تعجب برای پیدا کردن که در آن آمده که بد نیست.

  • پاداش خود را هنگامی که بودن بی باک.

  • اقدام هر آنچه در آن است. رفتن سخت است. و بی باک.

بسته ایده می شود بی باک

یک ایده خوب می شود بی باک به بازگشت به که ذهن شما برخوردار به عنوان یک کودک, بنابراین شما می توانید باز به تجربه های جدید به جای اینکه بسته فکر. بیایید تصور کنید برای یک روز است که شما نمی دانید هر چیزی که به آنچه شما باور می تواند کاملا نادرست و یاد بگیرند.

به یاد داشته باشید که هر کسی که تا به حال انجام کاری بزرگ شکست خورده و بیش قبل از موفقیت. می شود بی باک نیاز به یک طرز فکر رشد. هیچ چیز یکسان باقی می ماند برای همیشه لطفا برای. شما می توانید تغییر دهید. راهنمایی, زمان, اعمال, به عنوان به خوبی به عنوان یک ذهن باز کمک خواهد کرد که شما را تبدیل به جسورانه و موفق تر باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *