کار از خانه – کیفیت های برای موفقیت

0 Comments

[ad_1]

یکی از با کیفیت مورد نیاز برای موفق شدن به عنوان یک فرد کار از خانه است که توانایی ایجاد و به دنبال یک طرح کسب و کار. عدم انجام این کار یکی از دلایل اصلی افراد موفق در تلاش خود را برای موفقیت به کار از خانه. آنها نمی داند آنچه در آن است که آنها در واقع می خواهند از کار از خانه فراتر از این واقعیت است که آنها لازم نیست برای رفتن به یک دفتر در هر روز است.

و شاید یکی از مهم ترین ویژگی های مورد نیاز برای کار از خانه به نظم و انضباط. دلیل این است که وجود دارد بنابراین بسیاری از آزادی ها شما باید هنگامی که شما کار از خانه است که شما را در کسب و کار سنتی جهان است. شما لازم نیست که یک رئیس به دنبال بیش از شانه خود را و شما معمولا مجبور به گزارش به هر کسی که در طول روز خود را. بسیاری از مردم اجازه می دهد این آزادی را به تعویق و آنها را تا پایان انجام کار خود را کارآمد. چیزی که بسیاری از مردم به پایان رسید تا انجام است که مصرف یک یا دو روز از کار به دلیل آنها فکر می کردند که کار به اندازه کافی در روز قبل از. انجام این کار باعث خواهد شد که شما به شکست در کسب و کار سرمایه گذاری. شما نمی قادر خواهد بود به فقط یک روز به خاطر شما کار می کرد روز قبل در قدیمی خود را پس از آن را نمی تواند انجام شود زمانی که شما کار از خانه.

کیفیت دیگر مورد نیاز برای کار از خانه است و یک مجموعه خوب از مهارت های مدیریت زمان. شما نیاز به این مهارت از آنجا که شما باید قادر به مقاومت در برابر اصرار به توقف کار و بیرون رفتن برای اجرای errands و یا انجام کارهای خانگی در طول روز. بسیاری از مردم این را فراموش کرده چرا که آنها در حال انجام کار خود را در هر روز لباس. آنها فراموش می کنند که آنها در واقع در محل کار هستند چرا که آنها در واقع در خانه و در لباس خواب. شما باید درک کنند که فقط به خاطر اینکه شما در خانه هستند به این معنا نیست شما در محل کار. یک نکته خوب این است که همیشه یک برنامه به عنوان اگر شما رفتن به محل کار. در همان زمان هر روز با یک زنگ در حمام به طور معمول لباس پوشیدن برای روز. از آن آسان است برای فقط خواب در رول از رختخواب و انجام کار خود را – اما در حال فراغت را تنظیم سرعت آرام برای خود کار واقعی نیز هست که چیز خوبی نیست!

اگر شما می خواهید بدانید که آیا شما ویژگی های مورد نیاز برای کار از خانه, همه شما باید انجام دهید این است که فکر می کنم در مورد اینکه آیا شما قادر خواهید بود به تحقق بخشیدن به شما در کسب و کار و در محل کار حتی اگر شما در خانه هستند. شما نیاز به قادر به عمل به شیوه ای حرفه ای حتی در حالی که وجود دارد هیچ کس در اطراف ، کار از خانه می تواند یک کسب و کار موفق سرمایه گذاری, شما فقط باید مطمئن شوید که شما باید یا به دست آوردن کیفیت مناسب قبل از اینکه شما شروع.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *