کار تیمی – یک چالش شخصیت

زبانک  > متفرقه >  کار تیمی – یک چالش شخصیت
0 Comments

[ad_1]

در طول سال شده است وجود دارد much ado about تیم کار, ارزش تیم های یو پی اس و فراز زندگی از جوانب منفی! برخی به نظر می رسد به کار و دیگران شکست چرا ؟ می توانید کسب و کار خود و بهره مندی از یک تیم کار روش یا نه ؟

همانطور که مردم ما ” در مجتمع موجودات آن هرگز متوقف به مات کردن من چگونه ما اغلب جذب به راه منفی فکر کردن در مورد دیگران زمانی که ما خودمان را (اگر ما صادق هستند) را فقط به عنوان بسیاری از نقص ها و اشتباهات. ما اغلب خودمان فکر کردن در مورد نیمه خالی لیوان به جای نیمه پر لیوان. زندگی و کسب و کار می تواند یک تجربه بسیار مثبت.

داشتن شده است در نیروی کار برای بیش از 25 سال به من داده اند این فرصت را به رعایت روند و در طول زمان ببینید چه کار می کند و آنچه را نمی کند و با این حال از همه مهمتر چرا ؟

از تاریخ و فروشنده به مدیر عامل و رئیس جمهور از کسب و کار است به نظر من که هیچ چیز جدیدی وجود دارد در زیر آفتاب.

دوباره badged ایده ها و اصول شده اند عامل برای قرن ها. از ارتش به حوزههای علمیه ما می توانید مشاهده و یاد بگیرند که نوع بشر است و مرتب خود را در تیم سازه های برخی موفق و برخی شکست.

نگاهی به ویلیام والاس این دلیر مرد اسکاتلندی که سازماندهی تیم (راهزنان) در برابر انگلیسی ظلم و ستم.

از خوب به بد ملت و مردم باید با هم متحد شده و دست به بیش از آنها می تواند به تنهایی. این کلید است که به تنهایی و به عنوان افراد ما می توانیم با این حال ما با هم می توانید نمایی رسیدن به اگر ما پرداخت قیمت از صبر و زمان است.

تیم های خوب نیاز به زمان و صبر و شکیبایی برای ساخت!

در طول سال تمرین تیم در کسب و کار اغلب از آمده و رفته است. این مشاهدات من که بیش از 10 سال گذشته شده است وجود دارد یک تغییر عمیق در راه اساسی تیم در عمل است که کسانی که موفق به نظر می رسد از افرادی که در توسعه سطح بالایی از اعتماد به یکدیگر و تا به حال یک قلب تحول در که آنها در تلاش برای زندگی اصیل دارای سطح بالایی از کنترل خود و حس مشترک.

ما به نظر می رسد با طبیعت بود مشکوک و جلب به عنوان افراد و این به من قرض بدهید نه خود را نسبت به تیم ساخت. خبر خوب این است که ما می توانید تغییر دهید!

چه چیزی باعث می شود یک تیم خوب?

یک تیم خوب است که در آن یکی از اعضای تیم مجاز یک معامله بزرگ از استقلال است. این است که معمولا به عنوان تیم خود را به اثبات برساند اعتماد به مدیریت های موفقیت در کارهای کوچک هستند و پس از آن و به تدریج واگذار مسئولیت بیشتر.

شما تا کنون متوجه شده است که این ساعت به نظر می رسد برای رفتن سریع تر زمانی که کار همکاری با سایر افراد ، آیا تا به حال متوجه خلاقیت و یادگیری طول می کشد که بین اعضای تیم? خاموش-تنظیم چند skilling فوق العاده برای کسب و کار شما.

چه چیزی باعث می شود یک تیم به شکست است ؟

به عنوان 3 تفنگدار یک بار گفت: “یکی برای همه و همه برای یکی”

زمانی که افراد گرد هم می آیند به کار به عنوان یک تیم بسیار مهم است که آنها باید دست در پشتیبانی از مدیریت. افراد نیاز به یادگیری به کنار گذاشتن تفاوت ها و توسعه اعتماد و اعتقاد دارند که آنها خواهد شد به عنوان یک تیم و افراد است. تیم نه تنها در مورد تیم اما در مورد کارکنان خود را فردی را کمک به تیم – یک واقعیت نادیده گرفته شده خود را به خطر است.

راهنمایی برای مدیریت

تغییر دردناک است برای شما و کارکنان خود را.

شما ممکن است بخواهید نتایج فوری! این بعید است که رخ می دهد و پایدار باقی می ماند.

شما نمی توانید به لب خدمت به تیم مفاهیم و نشان دادن خود رفتار مخالف است.

در طول زمان یک تیم را به اثبات ارزش خود را به کسب و کار شما اگر شما با صبر و استقامت پشتیبانی می کند. شما reap what you sow.

برقراری ارتباط, برقراری ارتباط, و ارتباط!

بود مشارکتی با کارکنان خود را. حقیقت غم انگیز این است که برخی از مدیران و صاحبان کسب و کار قرار داده و تلاش بیشتر به خود موتور خودرو از کارکنان خود را.

شما نمی توانید پنهان در پشت بی تفاوتی و موقعیت و انتظار دارند تیم خود را به تولید. شما باید زندگی اصیل است. این است که گاهی اوقات به نام “مخاطره آمیز زندگی می کنند’.

راهنمایی برای کارکنان

بخشی از یک تیم است و یک فرصت فوق العاده به توسعه و رشد شخصی و حرفه ای.

اگر شما قرار می گیرد به یک تیم واقعی و درک کنند که تغییر دردناک است برای شما و دیگر همکاران به عنوان به خوبی.

درک خود را از تیم خود را داشته باشد مثبت و منفی – واقع بینانه باشد.

گاهی اوقات شما ممکن است احساس کم ارزش به عنوان یک عضو تیم یا نگران آن است که شخص دیگری در این تیم است که پاداش هنگامی که شما احساس می کنید شما باید باشد. درک کنند که مدیریت معمولا آگاه از آنچه اتفاق می افتد. پشت صحنه مدیریت در حال تغییر است و این تغییرات همیشه در بازه زمانی خود را. شما لازم نیست که تصویر کامل.

اگر شما احساس می کنید شما نیاز به چیزی می گویند انجام این کار با احترام. قرار نیست مدیر خود را در یک گوشه آنها را وادار به تصمیم گیری. بیمار است ؟

درک می کنم که یکی از بزرگترین چالش های پیش روی کسب و کار امروز است که برای دریافت ” خوب کارکنان. مدیر خود را به خوبی آگاه است که او/او نیاز به نگه داشتن شما.

چگونه به منظور توسعه یک تیم در کسب و کار شما

ساختمان جامد خوب روابط در هر نقطه طول می کشد زمان و تلاش است. شما باید صبور باشید!

خودتان این سوال را بپرسید – آیا می توانم کسب و کار و بهره مندی از تیم سازه ؟

آیا برای مشق شب خود را و درک هزینه در زمان و پول آن را برای دریافت نتایج مورد نظر خود را کسب و کار است که به دنبال. صبر و تعهد کلیدی است.

خود را از دست نمی عصب. توصیه زمانی که شما به آن نیاز دارید.

برقراری ارتباط به کارکنان – ارتباطات چسب است که دارای تیم ها و روابط با هم. آن است که قابل اعتماد گزارش داده است که تا 85 درصد از طلاق می توان به عدم ارتباط در مورد پول! کارکنان خود را با شما به آنها توضیح مزایای انعطاف پذیر ساعات کار, تیم, جایزه برای نتایج مورد توافق پاداش از بهره وری بالاتر شغل و یقین و اعتبار.

روابط – روابط بحرانی استراتژیک در ساختار جامعه و هر کسب و کار است. روابط خوب می تواند به رشد کسب و کار خود و در حالی که روابط بد و پاره کردن آن. شما نمی توانید فرار از این اصل است.

ساختار – اطمینان سازه در محل هستند برای تیم به رشد است.

زمان آن طول می کشد زمان برای ساخت یک تیم خوب است اما پاداش می تواند فوق العاده برای کسب و کار و کارکنان.

مشغول به کار در تیم و قرار داده و آنها را هم من می توانم یک تیم و ساختار که در آن هر دو کسب و کار و افراد متعهد به تیم و نشان دادن این رفتار خود را.

به یاد داشته باشید زندگی شما و رفتار مانند یک کتاب – افراد خانواده و دوستان شما خواندن و دیدن آنچه که هست نه آنچه که شما فکر می کنید!

اگر شما نشان می دهد صبر و قرار دادن زمان به در حال توسعه یک تیم محیط ساخته شده بر روی اعتماد شما موفق خواهد شد. خود را کسب و کار خود را افزایش می دهد سود خود را کارمند و گردش مالی خواهد شد و کسب و کار شما را تحسین کنید.

انتخاب با شما است.

برای کمک به رشد کسب و کار شما با دیگر مقالات با کیفیت لطفا http://www.biz-momentum.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.