کسب و کار خود را از صفر به قهرمان در 5 گام آسان

زبانک  > متفرقه >  کسب و کار خود را از صفر به قهرمان در 5 گام آسان
0 Comments

[ad_1]

اینترنت یاد من تا حدودی از غرب وحشی را در طلا سوژه متحرک از عصر. این باور نکردنی است که یک مکان می تواند شامل هر دو نوع از مردم کسانی که اعتصاب طلا و کسانی که ذخیره کردن زباله در جوی های مالی خراب کردن. بدون صدایی بیش از حد چشمگیر اینترنت نیز سهم خود را از برندگان و بازندگان. اگر درست انجام, اینترنت می تواند بسیار سودآور محل را جدی درآمد نوع درآمد است که مردم قادر به ترک شغل خود را بیش از, اما فقط به عنوان وجود دارد در حال ساخت یک زندگی از کسب و کار خود را در flipside هستند کسانی که هنوز در انتظار برای دیدن هر نوع بازگشت از کسب و کار خود و یا بدتر هنوز کسانی هستند که در حال از دست دادن پول مانند کسانی که تابه sifted چیزی بیشتر از بیت از خاک و یک جفت دندان های مصنوعی.

پس چگونه شما می توانید ایجاد یک قاتل کسب و کار ؟ راز فرمول است که بسیاری از این فرصت های کسب و کار شما دیدن رژه در همه جا ادعای داشتن?

اول, بزرگترین مهارت است که شما می توانید توسعه بیشتر از توانایی نوشتن و پا زدن لب به لب, فروش کپی, ایمیل که باز کنید و باور نکردنی طراحی وب سایت مهارت های است که از توانایی تمرکز.

اگر شما فقط به حال تمرکز تعیین و قطعی هدف شما باید همه چیز شما نیاز به آن را آنلاین در حال حاضر در درون شما. چگونه است که برای یک رشته-سرخ کردن ، آخرین چیزی که شما همیشه می بینیم پس از خرید آخرین فرصت به دنبال رفع سریع و پلاگین در پاسخ به سود پول خود را ساخت نماز برای فروشنده برای گفتن “با تشکر از شما 97 دلار و خرید و راز است…هیچ سری وجود دارد, شما می دانید به اندازه کافی از تمام محصولات دیگر در ترکیب برای ایجاد یک باور نکردنی زندگی کردن اینترنت خود را, و این است که فقط همین دوباره درهم چیزهای قدیمی در کمی متفاوت بسته”. البته شما هرگز نمی بینید که به عنوان آنها در واقع برای توجیه شارژ شما 97 دلار در وهله اول و در نهایت با دادن یک دسته از نامربوط پرکننده پاداش فقط به شما فکر می کنم شما در حال گرفتن یک معامله خوب است.

شما ببینید من صادقانه بر این باورند که یکی از بزرگترین سود-killers آنلاین امروز زمان هدر رفته است. به جای “چمن سبزتر است در طرف دیگر از حصار” ذهنیت در واقع

صرف زمان به تمرکز بر روی کسب و کار واقعی خود را. شما می توانید صرف زمان بر روی چیزی سازنده و در واقع ساختن چیزی با ارزش به عنوان مخالف به تعقیب بعدی پای در آسمان رویا. پس شما در نهایت می آیند بعدی فرصت کسب و کار وزوز شما متوجه خواهد شد که شما باید چیزی جامد برای نشان دادن برای آن است که شما می تواند در نظر گرفته شود که وقت و پول و خودت رو بیشتر پیش رو با کسب و کار خود را.

شما در حال حاضر می دانیم به اندازه کافی برای موفقیت من اعتقاد دارم که شما بوده ام در اطراف به اندازه کافی بلند به عنوان خوانده شده به اندازه کافی به دانستن این تنها چیزی که از چپ به کار است که باعث می شود نهایی تفاوت بین موفقیت و شکست است به درخواست مقدار بسیار زیادی از دانش شما و به سادگی با استفاده از آن!

هنگامی که شما شروع به استفاده از دانش خود و استفاده از آن کسب و کار شما سازگار باشد. را انتخاب کنید یک چیز به استاد و همچنان به توسعه آن را تبدیل شدن به بهترین در زمینه خود را در آن تبدیل شدن به یک متخصص. از طریق سازگار بودن شما منظور توسعه عادات خوب عادات خوب را تبدیل به طبیعت دوم. قبل از اینکه شما آن را می دانم وظیفه نوشتن مقاله که یک بار به نظر می رسید به طوری دلهره آور آسان تر می شود بیشتر به طور مداوم آن را انجام دهید. با ایجاد سازگار عادات شما در نهایت رسیدن به موفقیت به جای رفتن از آخرین هفته به هفته فرصت کسب و کار.

صفر تا قهرمان در 5 مرحله

1) نایک آن را کردم راست زمانی که آنها ابداع عبارت “فقط آن را انجام دهید” و بنابراین باید به شما. پیدا کردن شور و شوق خود را, تو رفتگی در دیوار پیدا کردن آنچه شما از رختخواب برای چه دیسک و انگیزه شما, پس از آن فقط برای آن بروید. اقدام است.

2) دانش قدرت است. شما باید یاد بگیرند که برای تست. شما نیاز به یک معیار است که با آن برای اندازه گیری سطح خود را از موفقیت است. آن را دشوار است به دانستن است که فرم از تبلیغات کار بهتر از دیگران که در آن شما در حال از دست دادن پول است که تیتر نسبت به دیگران اگر شما حداقل ردیابی و آزمایش نتایج خود را. اگر شما نمی توانید با دقت اشاره کردن آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما و سپس شما می توانید یک کپی از آن را. کلید موفقیت این است که مقیاس پذیری در نظر گرفتن چه کار می کند و انجام بیشتر از آن.

3) بدون صدایی بیش از حد مانند یک ارتش, تبلیغات, تبدیل شدن به بهترین شما می توانید در زمینه خود را. همه چیز را می دانیم وجود دارد که در مورد رشته خود را انتخاب. مردم سرمایه گذاری در اطلاعات نه فقط آخرین کتاب یا سریع پولدار آنها در حال خرید اطلاعات آنها امیدوارم پاسخ خود را به سوالات سوزش به ایجاد تفاوت در زندگی خود را و یا کسب و کار خود و آنها امیدوار به دریافت کنید که از شما. اگر شما تبدیل به یک متخصص در زمینه خود را از شما را در یک موقعیت بهتر به ارائه آنها را با پاسخ آنها به دنبال.

4) فاش کردن آنچه شما می دانید. به اشتراک گذاری دانش خود را با دیگران نگران نباشید اگر شما یک متخصص در عین حال که با هم آمده و پس از تمام کارشناسان در حال ساخته شده و نه به دنیا آمد. ایجاد مقالات که لینک بازگشت به سایت خود این یک راه بسیار خوبی برای جلب ترافیک و همچنین به عنوان مشتریان بالقوه خود را به یک طعم و مزه خود را سبک و اطلاعات است.

5) بازگشت به “قوام”. ساخت کار آنلاین خود را یک روز در یک زمان. توسعه لازم عادات اقدام روزمره و شما رشد کسب و کار شما در فراز و نشیب. نوشتن مقالات در هر روز. رفتن آن گام اضافی بیشتر برای ایجاد لیست مشتری خود را دنبال کنید تا با شما و مشتریان شما سوال و نیاز به تحقیقات بیشتر در مورد رشته خود را انتخاب و به شما خواهد شد در نهایت کسب و کار است که شما بازداشته بنابراین برای مدت طولانی.

این مراحل را دنبال کنید و نه تنها شما را خراش کسب و کار خود و خارج از افسردگی, اما شما تجربه یک سطح بیشتری از موفقیت و رضایت آنلاین از شما تا حالا فکر کردین امکان پذیر است.

فقط آن را انجام دهید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *