کسب و کار مراقبت های بهداشتی – مدیریت مطب خصوصی خود را: Dr Hlombe Makuluma

0 Comments

[ad_1]

در باغ عدن در طول پاییز از خدا خواسته آدم: “آیا شما خورده از درخت که من شما را فرمان به خوردن؟” آدم پاسخ داده شده توسط سرزنش همسرش حوا. و هنگامی که خدا خواسته زن: “این چیست که شما انجام داده اند؟” حوا در پاسخ سرزنش مار. انسان ناتوانی مسئولیت اشتباهات خود را در آن تعبیه شده بود در آرایش ژنتیکی از آغاز زمان.

در بیست و پنج سال در عمل خصوصی شده است وجود دارد مقدار زیادی از مارهای مقصر من شخصی و کسب و کار گلایه. من هرگز کوتاه بهانه ای برای شکست محافظ خودم در این فرآیند از من بیآنکه. من تا به حال نیز شاهد ده ها تن از همکاران رها کردن حرفه پزشکی رانده شده به زمینه های دیگر و پنهان شدن پشت بهانه های مشابه به معدن خود را شکست.

برخی رفته بود به رشد خود را تازه پیدا کردم مشاغل, اما برای دیگران ناامیدی من کاین بقیه زندگی حرفه ای خود را. برای دومی من مطمئن هستم هیچ سوال دیگر عذاب آنها را بیش از: آن چه را به نفع خود ؟ چه آن را برای همه چیز به درستی در خود floundering پزشکی شیوه?

برنده شدن در کسب و کار است seminal هدف پس از موفقیت فراتر از فرد است. نه تنها سلامت ما شیوه رستگار بلکه ما خانواده, کودکان و, ازدواج برد. برنده شدن در محل کار می تواند منجر به یک قهرمان در خانه. اگر برای هر چیز دیگری پس از آن به همین دلیل است که پیام های موجود در دکتر Makuluma را قانع کننده و پرچین کتاب بسیار حیاتی است. با الهام از تجربه خود و عمیقا به هم زده با عذاب او شاهد در عمل خصوصی نویسنده والا ‘پروژه’ به ما یادآوری می کند که موفقیت و در واقع شکست در مراقبت های بهداشتی عمل اغلب توسط حادثه.

موفقیت او به ما می گوید یک انتخاب است. زمانی که ما برای اجرای یک مسابقه ما باید این کار را با ذهن یک قهرمان که انجام این کار با یک برنامه به نفع خود و نه تسلیم به شمار موانع کسب و کار بومی در حرفه پزشکی.

در “کسب و کار مراقبت های بهداشتی” دکتر Makuluma به ما می دهد خود طرح یک استراتژی است که هنگامی که به درستی به اجرا در خواهد از بین بردن نقص در خصوصی سلامت عمل باز کردن رمز و راز در پشت موفقیت و منجر به پیروزی. نبوغ خود طرح است محض سادگی از احکام آن. نویسنده به آسانی در برابر پیچیدگی های در حال اجرا یک عمل پزشکی با دقت فکر کردن اصول و همچنین ساده اما عمدی زبان.

از ابتدا او تکان خواننده با توصیه های ارزشمند: کلید موفقیت در کار سلامت عمل است که به لحاظ مالی با سواد. این “فرمول اساسی” او می نویسد: برای عملیاتی هر کسب و کار است. در سطح این مشاهدات آشکار است و در عین حال از آن باقی مانده کاردینال دلیل برای شکست درمانی بسیاری از شیوه های.

همچنین اعلام شده است بارها و بارها در راه های مختلفی در سراسر سنین. “احمق و پول خود را به زودی جدا هستند”: می رود, ضرب المثل قدیمی. “مردانی که می توانید مدیریت مردان مدیریت مردانی که می توانید مدیریت همه چیز و مردانی که می توانید مدیریت پول, مدیریت همه است.” _Will و آریل دورانت درس تاریخ است.

در عمل من من تو را دیدم هرگز نقش من فراتر از مهارت های من به عنوان یک جراح. انرژی من بودند به طور مستمر sapped با بهبود مهارت های جراحی. ارتباط من با عمل من به عنوان یک کسب و کار بود و در بهترین حالت ولرم. من تا به حال بیشتر از قرار دادن در ساعت های طولانی در محل کار, اما من تا به حال موفق به درک بسیار ساده تصور که من یک پزشک سلامت در حال اجرا یک کسب و کار’به عنوان نویسنده به درستی و فصاحت آن قرار می دهد.

به عنوان با سود بنده در کتاب مقدس مثل استعدادها و افکار من در پول محدود شد به ترس از دست دادن آن از در ساخت آن است. هنگامی که آن را به ثروت و ایجاد آن ذهن من بیشتر دیدم محدودیت و نه امکانات. سختی بود و در نتیجه اثر انگشت از عمل و مالی جهل بود و حکاکی در روح خود را. زندگی حرفه ای من بود و یک روایت از آرزوهای برآورده نشده است.

کسب و کار مراقبت های بهداشتی استراتژیک اتوبوس که بدون شک حمل مدرن پزشکی پزشکان به آینده است. آن است که به خوبی نوشته شده و کتاب خوبی تحقیق و مقصد است به کتاب مقدس برای تمام پزشکان به عمل خصوصی است. در آن دکتر Makuluma طول می کشد ما را با دست ارائه می دهد و گنجینه ها و ابزارهای موفق در حال اجرا تمرین در قرن بیست و یکم.

نویسنده ‘پروژه’ یک هدیه بسیار ارزشمند برای پزشکان سلامت است. این یک اوت چارچوب برای موفقیت بیمه برتری طراحی. دکتر Makuluma فراهم می کند پیاده سازی نه فقط برای مدیریت یک کسب و کار, اما همچنین برای مدیریت زندگی است.

پس از خواندن این کتاب آن است که اگر یکی است به طور ناگهانی از خواب بیدار شده تا از یک کابوس است. آن را دشوار است به سرکوب خشم در آسیبی است که جهل به شکل دراورده شده بر ما محترم حرفه ای. اما در حال حاضر شک و تردید شده است جایگزین با خوش بینی. یکی در حال حاضر روش هر روز در محل کار و هر چالش با تمدید امید و حس از هدف است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *