کشف 8 مرحله به کوه حرکت ایمان

زبانک  > متفرقه >  کشف 8 مرحله به کوه حرکت ایمان
0 Comments

[ad_1]

“اگر شما ایمان به عنوان یک دانه musterd دانه شما می توانید می گویند به این کوه : حرکت ! و آن حرکت خواهد کرد ! و هیچ چیز غیر ممکن خواهد بود برای شما. “

شما می توانید زندگی خود را متحول کند و آینده خود را اگر شما کشف خواهید کرد و اعزام به قدرت کوه حرکت ایمان به زندگی خود و یا وضعیت کسب و کار.

شما می توانید انجام آنچه به نظر می رسد در ابتدا غیر ممکن است اگر شما را به هشت مرحله از کوه حرکت ایمان است.

وجود دارد بسیاری از افرادی که ادعا می کنند برای زندگی با ایمان اما پایین باقی می ماند دستاوردهای. همه ما می دانیم افرادی که ادعا می کنند به تمرین ایمان واقعی و در عین حال انجام آنها کم و یا هیچ چیز. چه چیزی اشتباه است ؟

غالبا شکست در نتیجه بیش از حد کم عمق ایمان است.

کوه حرکت ایمان است و نه صرفا با لمس انگشتان خود را در آب است. کوه حرکت ایمان است و ایمان که جرات نداره به گام به آب های عمیق است.

در حال حاضر در هشت گام در مورد چگونه به شما را به یک کوه در حال حرکت ایمان است.

یک. مرحله 1 : خواب.

کوه حرکت ایمان آغاز می شود با یک رویا است. “موفقیت تحقق یک جهان رویایی !” بدون شک بزرگترین قدرت در جهان است که قدرت از یک ایده خلاق. تمام موفقیت آغاز می شود با یک رویا است. شما می توانید اندازه گیری اندازه یک مرد یا زن به اندازه خود و یا در اینجا می پروراند.

ایمان آغاز می شود با یک عمل از تصور است. “اگر شما یک رویا چگونه می توانید رویاهای به حقیقت می پیوندند؟”

شروع در حال حاضر با استفاده از خود خدا قدرت درون خود را به رنگ یک تصویر از آنچه شما می خواهم برای به انجام رساندن. رد همه جور افکار و همه ضرر مجتمع. تصور کنید خودتان را به عنوان یک دوست و توانا یک شریک ثروتمند و یک همکار با خداوند متعال است.

ایمان آغاز می شود با یک رویا اما باید حرکت به سطوح عمیق تر قبل از موفقیت خواهد بود.

b. مرحله 2 : تمایل.

ایمان در آب های عمیق تر مایل است چیزی بد که روزی به نحوی در جایی گاهی اوقات شما می دانید که شما باید آن را داشته باشد. بیشتر ایمان شکسته است با عدم تمایل نسبت به واقعی شک.

هیچ مرد یا زن را تا کنون بر این باورند که او یا او می تواند حرکت یک کوه مگر اینکه او واقعا می خواهد که کوه به حرکت می کند. تقریبا هر چیزی را می توان با کسی که واقعا می خواهد به موفقیت. ضرب المثل قدیمی درست است : اگر وجود دارد یک راه وجود دارد. “ما باور داریم آنچه ما می خواهیم به این باور ! باور مایل است !”

اعمال این تعریف از ایمان به رویاهای خود را. برای شروع با, شما باید بدانید که آنچه شما می خواهید. تجسم در جزئیات آنچه شما می خواهید برای رسیدن به. با یک اشتباه و مبهم تصویر از آنچه شما در حال رفتن پس تعجب نکنید اگر شما موفق.

بنابراین در اوایل مرحله در کوه در حال حرکت ایمان است تشکیل مفصل تصویر ذهنی از رویای خود را.

اگر شما می خواهید به رویای خود را به شدت به اندازه کافی شما را برنامه ریزی, سازماندهی, سازماندهی مجدد و کار تا زمانی که شما دریافت می کنید آنچه شما می خواهید. تمایل زیادی مارشال عزم بزرگ. ایمان مایل است چیزی را با تمام قلب خود را.

پس از شما می دانید آنچه شما می خواهید, شما باید سانسور این خواسته ها. اخلاقی سوال باید پرسید در این نقطه : “آیا این درست است ؟ آیا خدا این می خواهید ؟ می توانید از من بپرسید به خدا به شریک زندگی من در این رویا سرمایه گذاری؟” ایمان به ساخت عضلات قوی که آن را یک “بله” به این سوال مهم است.

c. مرحله 3 : جسارت است.

شک اغلب عدم شجاعت. ترس از خجالت همراه با ترس از دخالت و یا ترس از شخصی از خود گذشتگی است به اندازه کافی برای نگه داشتن شما را از تمایل به ایجاد یک تعهد از ایمان به یک ایده رویایی یک پروژه و یا یک علت. با خدا را در کنار خود شما جرات به اجرای خطرات.

کوه حرکت ایمان است و نه صرفا خواب و تمایل. آن است که شجاعانه به خطر شکست. برای ایمان است تصمیم گیری با هیچ تضمینی برای موفقیت. اگر موفقیت خاصی است و سپس یک سرمایه گذاری است و دیگر یک عمل از ایمان است. ایمان بدون خطر تناقض است. ایمان در نظر گرفتن شانس چیزی قبل از اینکه شما می توانید مطمئن شوید که چگونه همه چیز را در نهایت کار کردن.

به یاد داشته باشید : “هر زمان شما را انتخاب شما را به یک فرصت است.” “غمگین ترین کلمات از زبان و قلم این است : آن ممکن است hav شده است.”

ایمان است که شجاعانه به خطر ناامیدی. اگر شما سعی می کنید هرگز شما را هرگز از دست بدهند. ایمان است و شجاعانه به یک فرصت یادداشت برداری. در اینجا این است که چگونه موفقیت را برای شما کار. شانس گرفتن تولید exitement. Exitement تولید enthousiasm. Enthousiasm انرژی تولید می کند. شما باید یک چرخه موفقیت رفتن.

d. گام 4 : آغاز است.

شما یک رویا, شما باید حکومت ترس از تفکر خود را در حال حاضر رفتن.

آن است که به اندازه کافی به خواب میل و جرات. کوه حرکت ایمان در حال حاضر شروع به عمل به عنوان اگر هیچ چیز در حال رفتن به توقف رویا از موفقیت.

ایمان باید در حرکت از سطح تخیل به سطح گفتگو و سپس به سطح بتن سازمان است.

شروع کنید ! چیزی را انجام دهید ! “آغاز نیمه انجام می شود !”

e. گام 5 : انتظار است.

امید است که قدرت های بزرگ است که می تواند حرکت شما را به موفقیت. چرا ؟ چرا که وقتی یک مرد یا زن انتظار دارد که به نفع او و یا او را نگه ندارد هر چیزی اما خود را یا در اینجا پروژه که او و یا او.

هنگامی که شما انتظار می رود موفقیت, پس از آن شما را نگه دارید هیچ چیز اما چوب خود را, آخرین سکه خود را صرف دوم انرژی باد و قمار خود را بی بها شهرت و اعتماد به نفس است که شما آن را. چنین فداکاری تقریبا همیشه منجر به موفقیت. زمانی که مردم می دانند که شما باید با توجه خود را ایده فوق العاده است که شما تمام کردم آنها خواهد مارس به سایت شما و کمک به شما در به پیروزی و موفقیت است.

f. مرحله 6 : تایید.

ایمان تصدیق موفقیت قبل از آن می آید. ایمان است و ادعا های به پیروزی قبل از آن است به دست آورد. این بسیار دشوار است به انجام, اما مهم ترین است.

کوه محرک هستند افرادی که با قاطعیت پیش بینی موفقیت است. آنها می دانند که آنها برای انتقال یک تصویر از برد و یا آنها را هرگز به دست آوردن زیر آنها نیاز به رسیدن به هدف خود است.

تصدیق است enthousiasm تولید ایمان است. بزرگ تصدیق افزایش حس امید و تولید بزرگ enthousiasm. تأیید و موفقیت شما را تجسم خود را برنده.

g. مرحله 7 : در انتظار است.

تقریبا هر سرمایه گذاری می رود از طریق یک دوره از زمان که مشکلات طاقت فرسا هستند. این زمان به خودتان یادآوری کنید که کوه حرکت ایمان است و ایمان با نگه داشتن خط قدرت. ایمان صبر است. مردان و یا زنی که واقعا موفق هستند مردان و یا زنی که می دانیم که هر پروژه می رود از طریق فازهای زمانی که وجود دارد هیچ ربطی به اما صبر کنید.

این درست است به خصوص هنگامی که ما تجربه کرده اند چه ممکن است به نظر می رسد به یک شکست و یا یک هزینه شکست. افراد موفق مرد و زن که حاضر به باور شکست. خود را بی نهایت صبر تولید فوق العاده گزاف گویی توانایی.

که در آن فرد متوسط ترک های positiv متفکر پرش به عقب و اعتماد به نفس است که به نوعی برخی از راه مدتی فرصت های جدید خواهد آمد همراه او را بکشید و یا در اینجا و به موفقیت است.

زمان راه اثبات این است که آنچه به نظر می رسد مانند یک شکست واقعا بخت خوب پوشیدن غلط است.

h. گام 8 : پذیرش.

همه ما از موقعیت زمانی ما کوه حرکت نمی کند در وجود همه ما است.

پس تنها چیزی که ما می توانیم انجام دهیم این است که که عمیق نماز از ایمان ارائه شده توسط عیسی مسیح :

“پدر من همه چیز ممکن است نزد تو. با این وجود من نمی خواهد و اما تو انجام شود.”

“تو انجام خواهد شد” برج بالاتر از همه انسان گفتارها به عنوان عالی بیانیه ای از ایمان در عمیق ترین سطح. کوه حرکت ایمان است که تسلیم رها و اجازه خدا را بیش از.

چگونه می تواند شما را تسلیم رویاهای خود و یا مشکلات خود را به خدا ؟ فقط خدا می داند که چه خوب و چه بد برای ما است.

اگر خود کوه را حرکت نمی کند تسلیم آن به خدا. او خواهد شد و یا حرکت آن و یا شما نشان دهد که چگونه شما می توانید آن را نزد یک معدن یا یک بنای تاریخی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *