کلمات در زبان چینی است که مشروط چینی ذهن برای ناموفق سفارش کیهانی

زبانک  > متفرقه >  کلمات در زبان چینی است که مشروط چینی ذهن برای ناموفق سفارش کیهانی
0 Comments

[ad_1]

شخصا به عنوان یک چینی من احساس می کنم که سفارش کیهانی موفقیت این است که واقعا غیر ممکن است برای اکثر چینی حتی آسیایی. این یک کشف بزرگ از خود من یادگیری در 4 سال گذشته و تمرین برای ایجاد و آشکار زندگی من در دومی 2 سال تا حالا.

چرا من فکر می کنم این راه ؟ دلیل این است که از 5000 سال از اعماق ریشه های فرهنگی, میراث و زبان آن چینی است. بیایید اول نگاهی به کلمات که چینی استفاده می کند چرا که کلمات را به شکل اساسی از زبان. کلمات شکل گرفته در افکار ما و ابزار ارتباطی است که ما در زندگی هر روز. پس کلمه است که ما با استفاده از ابزار خارجی در ارتباط و داخلی به عنوان افکار کلمه به همین دلیل است که همچنین این ابزار استفاده می کنید به پیش نویس کیهانی خود را سفارش.

به منظور موفقیت در تهیه پیش نویس دستورات و قرار دادن آنها در خارج وجود دارد, شما نیاز به استفاده از کلمات مناسب. کلمات فرم غنی زبان چینی و فرهنگ با توجه به زمان تاریخی که گذشت. و کلمات در زبان چینی تبدیل شده اند به شدت ریشه دوانده در ذهن و مشروط راه, چینی, خوردن, نوشیدن, بازی, کار, انجام کسب و کار و غیره…

بیایید نگاهی به یک مثال: “بای رن چنگ جین’. این چینی اصطلاح به معنی استقامت است بسیار ارزشمند انجام شده است. به اصطلاح می آید از یک افسانه است که می گوید که یک انسان قادر به تحمل 100 بار و در پایان از او پاداش با یک قطعه بزرگ از جادویی تبدیل طلا.

اما من فکر می کنم و احساس می کنم در غیر این صورت…شخصیت های چینی ‘رن’ ساخته شده است 2 دیگر چینی کلمات یعنی یک کلمه است که به معنی چاقو و دیگر کلمه که به معنی قلب و سابق قرار داده شده است بالاتر از دومی است. تصور کاشت چاقو بالاتر از قلب آن را مانند سلاح سرد قلب با چاقو. جسمی بدون انجام هر چیزی در مورد آن را باعث خونریزی و در نهایت می میرند. احساسی, این باعث می شود ‘خونریزی داخلی’ و هنوز هم در نهایت بمیرد در درد عاطفی و افسردگی و…

هر دو از نظر جسمی و عاطفی کلمه ‘رن’ خوب است برای ایجاد انرژی مورد نیاز برای جهان به وضوح درک آنچه شما واقعا می خواهید و استقامت نامناسب انجام می شود!

سفارش کیهانی موفقیت به معنای استفاده از انرژی در فرم سمت راست خود را به ارسال لیست آرزو به جهان هستی است. با استقبال از “بای رن چنگ جین” به عنوان یک رفتار خوب را به ارمغان خواهد آورد شما هیچ جا در آنچه شما می خواهید به آشکار در زندگی خود را و که در آن شما می خواهید به دلیل کیمیاگری نمی خواهد به نوبه خود استقامت به طلا با منفی. به عنوان استقامت ممکن است حاوی احساسات مانند خشم, خشم, بی عدالتی, بی عدالتی و دیگر احساسات منفی است. آمرزنده و مهربان خواهد بود بسیار بهتر ابزار برای سفارش کیهانی موفقیت است.

با استقبال و استقامت به عنوان یک رفتار خوب در فرهنگ چینی تفکر است که رفتار این راه را در مورد ثروت و رفاه است را به شکست در زندگی هنگامی که با استفاده از سفارش کیهانی به آشکار. “بای رن چنگ جین’ است که فقط یکی از صدها و هزاران نفر از کلمات و اصطلاحات که مخل به سفارش کیهانی موفقیت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *