کمک به نوه های خود را درک سحر و جادو از کسب و کار

0 Comments

[ad_1]

من پدربزرگ و مادر بزرگ و من می خواهم نوه من به یک زندگی شاد و موفق. من می خواهم نوه های خود را به یک زندگی شاد و موفق بیش از حد. به عنوان پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ ما سعی می کنیم برای کمک به کودکان ما آموزش و پرورش خوب و اتخاذ خوب اخلاقی ، اما من فکر می کنم ما می تواند بیشتر انجام دهید. اجازه بدهید توضیح دهم.

گفت می رود که ما انسان ها یاد بگیرند اشتباهات ما. طبیعت انسان به گونه ای است که ما به مقصد به تکرار اشتباهات است که دیگران در حال حاضر بیش از چند بار. درس های تاریخ در مدرسه یک فرصت عالی برای بررسی چگونگی پادشاهان و روحانیون و سیاستمداران و سربازان دیگر چهره های مهم ساخته شده اند خوب تصمیم گیری ها و تصمیم گیری های بد. حافظه من از تاریخ درس در مدرسه بودند و نه خسته کننده جانشینی “حقایق” به جای جالب تر به سوالات مانند “چه چیزی اشتباه انجام هنری هشتم را به ظروف سرباز یا مسافر تا ازدواج?” یا “چرا امپراتوری روم موفق و چرا آن را در نهایت شکست می خورند؟” موفقیت و شکست بسیار جالب تر از خسته کننده قدیمی حقایق و ما یادگیری خیلی بیشتر اگر این موضوع جالب است.

تاریخچه تمایل به تمرکز بر روی بزرگ و خوب (و بد) اما بسیاری از مردم منجر چنین استثنایی زندگی می کند که آنها در حال ثبت در کتاب های تاریخ. با این حال همه ما پدربزرگ و مادربزرگ زندگی می کردند ما زندگی یو پی اس و فراز زندگی. گاهی اوقات ما موفق شده اند گاهی اوقات آن را فقط در مورد گرفتن و گاهی اوقات ما ساخته شده برخی از اشتباهات بسیار بد. همه این تجارب با ارزش هستند چرا که درس آموخته می شود از آنها. در اینجا نهفته است یک فرصت طلایی برای نسل پدربزرگ و مادر بزرگ.

این یک تجربه دردناک برای دیدن فرزندان یا نوه خود را از اشتباهات است که شما خودتان ساخته شده بسیاری از سال پیش از آن. به همان اندازه از آن است که یک شادی بزرگ به دیدن نوه خود را یا در واقع دیگر مردم به دنبال در جای پای خود را در یک راه موفق. در بسیاری از موارد خود را به یاد نمی خواهد می دانم آنچه در زندگی شما اتفاق افتاده و نمی خواهد که درک درستی از آنچه به شما آموخته شده در طول سال مگر اینکه شما به آنها بگویید در مورد آن.

بزرگ صنعتگران می تواند به انتقال دانش به عنوان مثال. بزرگ plasterers ساختمان, bricklayers نشان می دهد چگونه آن را انجام شده است و نشان می دهد نمونه های خوبی از کار خود را. آن است که سخت تر برای انتقال دانش از جهان از کسب و کار. شغل من در دنیای کسب و کار با استفاده از شانس من ریاضی مغز به بهبود بهره وری کسب و کار و پس از آن کمک به ایجاد یک کسب و کار که در آن من تا به حال به اشتراک بگذارید. این تلاش بود که همیشه آسان نیست اما نتیجه این شد یک زندگی لذت بخش و یک احساس است که ثروت من تا به حال ساخته شده است تا برای خودم بود همراه با بهبود در ثروت از مشتریان و همکاران و گسترده تر جامعه است.

این است که سحر و جادو از کسب و کار. تاجر به طور طبیعی تمرکز بر رفاه خود و اگر آن است که یک کسب و کار خوب, به عنوان اگر توسط سحر و جادو خود را به موفقیت کمک می کند تا بسیاری از مردم است. این سحر و جادو نیست و به اندازه کافی درک نشده است. آن است که به طور کلی در مدارس تدریس نمی کند به جز شاید در تئوری اقتصاد دوره. این قابل درک است که توسط بسیاری از سیاستمداران که به نظر می رسد به این باور خود را در فرم مخصوص از سحر و جادو به موجب آن پول از جایی قرار داده شده است در دست خود را به صرف به عنوان آنها فکر می کنند مناسب است.

من نوه و نوه های خود بهره مند خواهد شد تا حد زیادی از درک سحر و جادو از کسب و کار. این کمک خواهد کرد که آنها را به می دانم که چگونه ریشه همه که خوب است در زندگی ما است تحت دوخته شده توسط کسب و کار. این به این معنا نیست که هر کس باید یک فرد کسب و کار اما خوب جریان از این درک است که بدون کسب و کار تولید و خدمات وجود دارد می تواند بدون خدمات بهداشت هیچ معلمان هیچ پلیس هیچ نشانی هیچ ارتشی بدون نیروی دریایی, هیچ, نیروی هوایی, هیچ, کارمندان دولت, هیچ, شورای کارگران هیچ دولت و حقوق بازنشستگی. اینها همه از مزایای بزرگ است که زندگی مدرن امن و مطمئن است که نمی خواهد بود وجود دارد بدون کسب و کار. نتیجه این است که اگر ما می خواهیم بیشتر از این مزایای کسب و کار به منبع.

این مقاله در آغاز تلاش من برای توضیح این اصول به نوه در همه جا. من دنبال مقالات را با هدف انتقال درس من آموخته اند که بیش از چندین سال به این امید که نوه می تواند به دست آوردن یک شروع پرواز با شروع از جایی که ترک کردم به جای شروع از جایی که من آغاز شد. اجازه دهید آنها را جشن سحر و جادو از کسب و کار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *