یادگیری سریع تر با از دست دادن ترس از خجالت

0 Comments

[ad_1]

واضح است که انسان مجهز به انطباق با تغییرات در داخل و یا اطراف آنها را. آیا ما در حال فکر کردن در مورد علم تکامل یا تحقیق در مورد چگونه ما تنظیم احساسات وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که انسان خوب در یادگیری است. شاید این چیزی که ما انجام بهترین چیزی که ما را متمایز از دیگر گونه است. و ما همچنین می دانیم که بسیاری از یادگیری احساس می کند خوب است. مغز ما شاد ترین زمانی که آنها استفاده می شود (اگر ما اندازه گیری مبارک توسط چیزهایی مانند مواد مغذی مصرف شده و یا تولید شده). ذهن ما نیز خوشحال زمانی که ما به دست آوردن دانش جدید و حتی شادتر زمانی که ما می توانیم با استفاده از این دانش برای دریافت نتایج ما بود.

پس از آن باید چیزی قدرتمند برای جلوگیری انسان از دنبال کردن یک تجربه است که احساس خوبی را در حالی که آنها آن را انجام دهد و است که به تولید نتایج مفید. چرا هر بازار پر از افراد به دنبال آخرین و بزرگترین راه برای یادگیری ؟

چه متوقف می شود تقریبا همه ترس است. آن را نه ترس است که آنها می توانند یاد بگیرند. این ترس است که آنها را از خجالت در حالی که آنها در حال یادگیری. ترس است که فرایند یادگیری برگ شما را در معرض و آسیب پذیر مردم را از آموزش بیشتر و یادگیری سریع تر و یادگیری لذت بیشتر. ما تنها نیاز به خجالت و هنگامی که ما می توانید میلیون ها سال تکامل است. آموزش سوئیچ منتقل می شود, به حالت آماده به کار و ما منتظر یک وضعیت است که احساس می کند به اندازه کافی امن برای ما به اشاره آن را به “بازی”.

مشکل این است که وجود دارد نسبتا باریک مجموعه ای برای یادگیری در محیط های که احساس امن ترین. آنها در محیط های که در آن ما در حال حاضر آموخته است که بیشتر از آنچه وجود دارد به یاد بگیرند که محیط امن هستند چرا که آنها در حال حاضر به خوبی برای ما شناخته شده است. آن را ممکن است برای یادگیری در افزایش ظریف در این نوع ایمنی, اما آن را بسیار سخت تر برای یادگیری و چیزهای جدید است که می تواند یک تفاوت بزرگ به ما خوب بودن و یا عملکرد.

اگر شما می خواهید به یادگیری چیزی بزرگ و جدید و زیبا و مفید شما مجبور به پرداخت قیمت پذیرش. شما باید برای ثبت نام در یک چشم پوشی است که می گوید: چیزی شبیه: “من قول می دهم نه به سو اگر من احساس می کنم اشتباه یا خجالت تجربه من در این زمین بازی است.”

هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم هر بار که شما ترس از یادگیری شما نیز از ترس خجالت. در حالی که شما ممکن است می خواهم به لباس تا این ترس به عنوان یک, ترس از شکست, این واقعا امکان شکست آن متوقف شما. شما شکست خورده در بسیاری از مسائل که نبود ترمینال. در یک بحران در لحظه ای که شکست واقعی و اجتناب ناپذیر شما احتمالا می دانید که چگونه برای مقابله است. شما ممکن است آن را دوست ندارم, اما آن را نمی خواهد شما را از تلاش.

چه چیزی شما را متوقف از تلاش این است که این ترور از آسیب پذیر بودن و دانستن که مردم دیگر در حال دیدن است که شما را درک نمی کنند و شما نه صالح. شما از دست دادن تمام خود را سرد. شما ممکن است وضعیت از دست می دهند و یا شما ممکن است از دست دادن اعتماد. شما ممکن است نگاه خود را از طریق چشم از مردم و از دست دادن ایمان در توانایی خود را برای یادگیری به کارشناسی کارشناسی ارشد مهارت های جدید به یک موفقیت است.

بهترین راه برای جلوگیری از این ترور است برای شروع با آن در ذهن است. می دانیم که یادگیری معنی است که شما اشتباه گرفته شود و در معرض و بی کفایت. و سپس از خود بپرسید: آیا این تغییر شما می خواهید به ارزش خطر است ؟ به دلیل سردرگمی و آسیب پذیری تنها کشنده اگر شما واقعا مصمم به ایجاد آنها کشنده است. برای بسیاری از مردم آنها ناراحتی موقت در جاده ها به چیزی بسیار مهم تر است.

بله. شما می ترسم که مردم را ببینید شما در راه شما برای خودتان را ببینید. آن را ممکن است. (اگر چه آن را مانند قطعات مورد نگرانی در مورد لباس برای پوشیدن انتخاب می کنید. شما راه رفتن را به یک اتاق پر از مردم که بسیار نگران در مورد انتخاب های خود را, آنها ممکن است حتی متوجه شماست). البته این خیلی بهتر است به مطالعه با کسی که می داند که احساس وحشت زده آسیب پذیری و ایجاد برخی از حفاظت به این فرایند را برای شما. اما در پایان یک سوال که trumps چگونه ترس شما هستند.

چه بهتر خواهد بود زمانی که شما در حال کار در ظرفیت انسان برای یادگیری در یک راه است که احساس خوب و تولید نتایج بزرگ?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *