یادگیری نقشه کشی – سعی کنید و سعی کنید تا موفقیت شما (بخش 2 از 6)

زبانک  > متفرقه >  یادگیری نقشه کشی – سعی کنید و سعی کنید تا موفقیت شما (بخش 2 از 6)
0 Comments

[ad_1]

آیا می دانید بزرگترین چالش است که ممکن است شما را متوقف به موفقیت در زمینه نقاشی ؟ که ترس از شکست و اشتباه است. اما حتی بهترین هنرمندان در زمان حاضر در حال وحشت زده با توجه به ناامنی ها و نوسانات در حرفه خود.

این مسدود کننده عمدتا ناخودآگاه مشکل آنها در واقع درست نیست. من شرط می بندم شما ممکن است داشتن همان ناخودآگاه مشکلات در حالی که در راه خود را به یادگیری نقشه کشی, اما, وجود دارد راه برای خارج شدن از آن, بنابراین بدون نیاز به نگرانی در.

اجازه دهید من به شما بگویم یک واقعیت ساده برای رسیدن به موفقیت در این جهان است نه یک کار آسان است. این واقعیت این است که حتی با نقشه کشی. شما باید برای نگه داشتن یک چیز در ذهن اگر شما ترس از شکست شما هرگز موفق نخواهند شد. در نظر گرفتن شکست به عنوان سنگ پله به سوی موفقیت.

هنگامی که شما شروع شما لازم نیست برای نشان دادن نقشه های خود را به دیگران است. بنابراین شما باید به استراحت و نگه داشتن خود را باز به اشتباهات که خوب است. شما در حال وحشت زده از شکست در مورد آن نگران نباشید چرا که در بخش بعد از این مقاله شما می توانید یک دستور غذا برای غلبه بر همان است.

در اینجا 2 راه ساده برای انجام آن…

1. شروع طراحی آسان افراد است. من می توانم درک که شما ممکن است وسوسه به رسم طبیعت زیبا و یا یک پرتره از افراد مشهور, اما نگه داشتن در ذهن که این کار نیاز به یک کل بسیاری از تمرین و بهتر است برای شروع با این افراد دشوار است. شما خواهد شد نیاز به زمان و تمرین و عزم راسخ برای بهبود مهارت های طراحی خود را.

2. شروع به کار با تکنیک های آسان. همین حالا شروع به کار با مداد رنگی به طور مستقیم قرعه کشی طرح مداد ، جلوگیری از نقاشی عکس-تصاویر واقعی آنها دشوار برای مبتدی. اول تمرکز بر ایجاد فقط رئوس مطالب از نقشه کشی و سپس حرکت با استفاده از سایه و رنگ در مراحل بعد. این افزایش تا اعتماد به نفس خود را به آرامی و به طور پیوسته.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *