یوگا, کارما, استرس و Namasmaran

زبانک  > متفرقه >  یوگا, کارما, استرس و Namasmaran
0 Comments

[ad_1]

یکی از پیشرو از Geeta (Gita) فلسفه NISHKAMA کارما, که بدان معنی است که عمل بدون انتظار یک نتیجه خاص. این است تفسیر متفاوت و به عنوان در هر راحتی; اما با توجه به این وجود دارد گسترده سردرگمی و البته; استرس!

چگونه می تواند شما شاید انجام هر کاری بدون انتظار نتیجه زمانی که شما ببینید که همه چیز را در ارتباط با نتیجه ؟

به جز شاید غیر ارادی اقدامات و فعالیت های در طول خواب هر اقدام و برنامه ریزی خود را در ارتباط با انتظار و انتظار و یا طرح از نتیجه آن است.

این قابل فهم است که اگر شما تمرکز در; و یا وسواس توسط یک نتیجه خاص و یا شروع روز خواب در مورد آن; سپس آن را می تواند به شما منحرف کردن اذهان از رویه مهارت و غلظت. از این رو یکی می توانید انجام دور با وسواس.

اما چگونه می تواند شما را به طور کامل فراموش کرده ام و یا خلاص شدن از شر فکر و یا ایده از نتیجه آن و طبیعت ؟

درست است که شما نباید درگیر در نتیجه به دلیل آن می تواند شما نا امید اگر شما نمی توانید در نتیجه انتظار می رود.

این هم منصفانه و واقع گرایانه. از آن شما می توانید محافظت از قریب الوقوع واکنشی افسردگی یا روانپزشکی وسواس رفعت.

اما چگونه می تواند شما را کاملا جدا دیدگاه خود را در مورد نتیجه از عمل است که در آن باعث می شود ؟

در حالی که فکر کردن در مورد این سوال; ناگهان متوجه شدم که حتی به عنوان مهمترین اقدامات در ارتباط با نتایج تمام اقدامات و نتایج خود یعنی علت و معلول رابطه را دنبال نمی کند همان منطق است. این امر به ویژه از ظریف اقدامات; برای مثال تفکر و احساسات و انگیزه های معدن و میلیاردها نفر دیگر; نه describable در شرایط فیزیکوشیمیایی جزئیات. از این رو طبیعت نقش خود را; یا نفوذ خود را از اثرات و ارتباط متقابل/s نمی تواند تعریف شود!

درست است که اقدامات هستند تقریبا و به طور کلی در ارتباط با موفقیت و شکست. اما تمدن بشری است تکامل از اقدامات (از جمله افکار و احساسات و چشم انداز). به عنوان آنها تکامل بیشتر آنها تبدیل به زیرکانه و کیهانی. ماهیت و نتایج نمی تواند واجد شرایط و یا کمی با روال اندازه گیری و ارزیابی است. بیشتر نه اعمال و نه نتایج شخصی باقی می ماند و یا ذهنی و از این رو خود را “مالکیت” یا “اعتبار” متوقف به طور کامل! بنابراین ما دیگر باقی می ماند متصل به آن است. این است NISHKAMA کارما!

Geeta (Gita) الهام بخش ما برای تکامل از اقدامات ما; از crudity, تنگ پیوست و یا اصرار بر علت و معلول روابط استبداد و ذهنیت; به; ظرافت که در آن ذهنیت می شود هدف و روش می شود نتایج. به عبارت دیگر; کاملا فارغ از خود عمل است که به صورت یکنواخت روشن در مفهوم آغاز و پایان! این چیزی است که باعث می شود آن را عاری از هر گونه واکنش به نتایج!

در عین حال از زاویه دیگر; هنگامی که ما ذهنیت حل به عینیت کیهانی حکمت جریان را از طریق ما; و از این رو ما نمی به عنوان افراد است. از این رو نه ما ادعا می کنند حق ثبت اختراع یا اعتباری برای عمل و موفقیت خود را; و نه ما مختل شده و یا صدمه دیده است با شکست. یک جمله کاملا تکامل یافته عمل NAMASMARAN!

NAMASMARAN است که به خاطر سپردن یک خود واقعی; (هسته از مجموع مدیریت استرس) یک ورودی NISHKAMA کارما; فعالیت های جهانی یعنی جدانشدنی داخلی با شکوفایی و همه; از طریق چشم انداز جامع, سیاست, برنامه ریزی, قوانین, قوانین کنوانسیون ها و برنامه ها و اجرای آنها در تمام سطوح.

یکی می تواند اندیشیدن بیش از این توضیحات و تصمیم گیری در مورد گزینه NAMASMARAN!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *