بررسی مزایا و محبوبیت پروژه نارنجستان در منطقه 22 تهران

0 Comments

پروژه نارنجستان 1 از پروژه های تحت نظارت تعاونی ابنیه آکام است که در بلوار کوهک قرار گرفته است. به دلیل دسترسی مناسب به بازار و اتوبان های مهم، این پروژه دارای موقعیت مناسبی می باشد. پروژه نارنجستان 1در مرحله نازک کاری طبقه 4 قرار گرفته که زمان تحویل آن برج 12 سال 1400 اعلام شده است.

واریزی های پروژه نارنجستان 1

واریزی های این پروژه بر حسب متراژ خریداری شده توسط مشتری تعیین می شود، به این طریق که برای یک واحد 101 متری مبلغ 550 میلیون تومان به صورت پیش قسط دریافت می شود و سپس برای هر دو ماه مبلغ 50 میلیون تومان واریز می شود.

برای واحدهای 137 متری پیش قسط 650 میلیون تومان و اقساط 68 میلیون تومان به صورت دو ماه پرداخت می شود. همچنین برای واحدهای 150 متری 750 میلیون تومان واریزی اولیه و سپس اقساط 76 میلیون تعیین شده است.  برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.eranico.com/fa/content/134777

 

پروژه نارنجستان 2

پروژه نارنجستان 2 از دیگر پروژه های در حال احداث است که اکنون در شرف تحویل به مشتری قرار دارد. این پروژه دارای امکانات تفریحی مناسب برای کودکان و همچنین سالن های ورزشی برای پر کردن اوقات فراغت ساکنین است. همچنین این پروژه دارای 2 برج 14 طبقه است که دوطبقه آن به منظور احداث پارکینگ و نیز یک طبقه دیگر برای لابی اجرایی می شود.

نحوه پرداخت پروژه نارنجستان 2

به منظور گرفتن امتیاز از واحدهای پروژه، مبلغ 550 میلیون تومان توسط خریدار پرداخت می شود که بر حسب زمان واریزی و اولویت آن، امتیازی برای خریدار در نظر گرفته می شود. نحوه قسط بندی نارنجستان 2 اینگونه است که در بازه های زمانی 2 ماهه، مبلغ 47 میلیون تومان از خریدار دریافت می شود. موعد تحویل این واحدها اواخر سال جاری عنوان شده است.

پروژه نارنجستان 3

از دیگر پروژه های مناسب سرمایه گذاری، پروژه نارنجستان 3 است که دارای موقعیت مکانی و دسترسی عالی است. طراحی خاص و بی نظیر در تعداد واحدهای کمتر با متراژ بالاتر از ویژگی های این پروژه به حساب می آید. این پروژه اکنون در مرحله فونداسیون قرار دارد و به گفته شرکت ابنیه آکام در سال 1403 آماده تحویل به مشتریان خواهد بود.

واریزی های پروژه نارنجستان 3

برای پیش خرید واحدهای پروژه نارنجستان 3 در ابتدا مبلغ 550 میلیون تومان به قرار متری 7 میلیون و 500 هزار تومان دریافت می شود و سپس در طی 20قسط مابقی هزینه پرداخت می شود، به این صورت که هر قسط 30 میلیون تومان برای دو ماه خواهد بود.

پروژه نارنجستان 4

یکی دیگر از مجموعه پروژه های نارنجستان، پروژه نارنجستان 4 است که در منطقه مروارید شهر در حال اجرا است که 36 ماه دیگر را زمان تحویل آن در نظر گرفته اند. این پروژه دارای دو بلوک 12 طبقه می باشد که در هر طبقه از آن 12 واحد در متراژ های مختلف گنجانده شده است.

 به عبارتی دیگر در هر بلوک 144 واحد و در مجموع دو بلوک، 288 واحد برای سکونت خریدار تعبیه می شود. اگر قصد سرمایه گذاری در بازار مسکن را دارید، پروژه نارنجستان می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *