10 اسرار موفقیت کارآفرینان

0 Comments

[ad_1]

در حال اجرا یک فرد کسب و کار, خلاق, انعطاف پذیر و به چالش کشیدن راه برای تبدیل شدن به رئیس خود را و نمودار خود را در آینده. آن است که در مورد ایجاد یک زندگی به عنوان آن را در مورد ساخت یک زندگی است. در آن طول می کشد شجاعت و دوراندیشی تصمیم به تبدیل شدن به یک کارآفرین. از نسبتا امن پیله از شرکت های بزرگ جهان که در آن حقوق می رسند به طور منظم, شما خواهد بود جسارت به unchartered سرزمین های کسب و کار.

است وجود دارد یک راه برای تعیین اینکه آیا شما می توانید یک کارآفرین موفق و یا شما بهتر است به کار برای شخص دیگری ؟ افسوس که هیچ فرمول برای موفقیت است. اما موفق ترین کارآفرینان به اشتراک گذاری این ده ویژگی است. چک کنید اگر شما دارای هر یک از آنها:

1. فکر می کنم موفقیت است. برای رسیدن به نوعی از موفقیت است که شما می خواهید, شما نیاز به رویای بزرگ. هر داستان موفقیت شروع می شود با رویاهای بزرگ. شما نیاز به داشتن رویاهای بزرگ خود – که شما می خواهید به کسی ثروتمند معروف یا انجام. شما نیاز به یک چشم انداز روشن از آنچه شما می خواهید برای رسیدن به. اما آن را متوقف نمی در خواب به تنهایی. شما باید به طور فعال تجسم موفقیت در ذهن خود را که شما تقریبا می توانید آن را احساس کنید آن را لمس و یا آن را در دسترس شما است. بازی این تصویر در هر فرصت. چه احساسی به سه برابر درآمد فعلی خود را? چگونه زندگی خود را تغییر دهید ؟ چه خواهد شد کسب و کار خود را مانند اگر شما به دست آورد میلیون دلار علامت ؟

کارآفرینان موفق دارای یک نگرش باز بودن و ایمان است که شما می توانید آنچه شما می خواهید اگر شما به سادگی می توانید تصور آن را به عنوان اولین گام در مسیر عمل به دستیابی به آن است. مدیریت تجارت را به ما آموخت قدرت تجسم – دیدن خودتان در ذهن خود را به عنوان پس از انجام رویاهای خود را. اگر شما می خواهید به یک نویسنده موفق تصور خودتان امضای کتاب برای ازدحام مردم که صف خود تشکر کرد. اگر شما می خواهید می شود غنی, تصویر خود را در محیط های لوکس برگزاری یک حساب بانکی. و فرایند تجسم موفقیت برای شما باید ثابت فعالیت! شما نیاز به فکر می کنم که شما موفق (و یا خواهد بود) در هر ساعت بیداری.

توسعه شخصی مربی مشترک من راز خود را برای کمک به او به طور مداوم تجسم اهداف او برای لحظه ای: در هنگام بالا رفتن از پله ها, تلاوت هدف خود را با هر گام شما را. بنابراین اگر شما می خواهید پول بیشتری می گویند “من باید پول” در هر مرحله از پله ها. این روش را تقویت خواهد کرد خود را به هدف و نگه داشتن آن تازه در خود آگاهی است.

2. پرشور با آنچه شما انجام دهد. شما شروع یک کسب و کار برای هر گونه تغییر و یا بخشی از زندگی خود را. برای رسیدن به این تغییر شما نیاز به توسعه یا کشف شدید, شخصی, شور و شوق به تغییر راه چیزهایی هستند و به زندگی را به کمال. موفقیت می آید به راحتی اگر شما را دوست دارم آنچه شما انجام دهد. چرا ؟ چرا که ما بیشتر بی امان در تعقیب ما را از اهداف مورد چیزهایی که ما را دوست دارم. اگر شما از آنها بدم میاید کار خود را در حال حاضر آیا شما فکر می کنم شما تا به حال خواهد شد در آن موفق می شود? نه در یک میلیون سال! شما ممکن است صدای پا همراه حتی تبدیل صالح در وظایف, اما شما هرگز نمی تواند یک موفقیت بزرگ در آن است. شما خواهد رسیدن به اوج عملکرد و انجام آنچه شما باید انجام دهید به موفقیت تنها اگر شما در حال انجام چیزی است که شما منافع و یا چیزی که شما در مورد مراقبت.

کارآفرینان که موفقیت از ذهن نیست این واقعیت است که آنها در حال قرار دادن در 15 یا 18 ساعت در روز به کسب و کار خود را زیرا آنها عاشق آنچه انجام می دهند. موفقیت در کسب و کار است همه چیز در مورد صبر و کار سخت است که تنها می تواند به دست آمده اگر شما پرشور و دیوانه خود را با وظایف و فعالیت های.

3. تمرکز بر روی نقاط قوت خود را. بیایید آن روبرو هستند; شما نمی تواند همه چیز را به همه. هر یک از ما خود ما نقاط قوت و ضعف است. به طور موثر شما نیاز به شناسایی نقاط قوت و تمرکز بر روی آن. شما تبدیل خواهد شد موفق تر اگر شما قادر به کانال تلاش خود را به مناطق که شما را به انجام بهترین. در کسب و کار, برای مثال, اگر شما می دانید شما باید بازاریابی خوب غرایز و سپس مهار این قدرت و استفاده کامل از آن را. به دنبال کمک و یا کمک در مناطقی که شما ممکن است فقیر در مانند حسابداری یا حسابداری. خود را برای تبدیل ضعف به قدرت گرفتن دست در یادگیری و یا آموزش رسمی.

4. هرگز در نظر گرفتن احتمال شکست. آین رند در رمان او سرچشمه نوشت “این است که نه در طبیعت انسان – و نه هیچ نهاد زندگی شروع به بیرون دادن.” شما به عنوان یک کارآفرین باید به طور کامل باور اهداف خود و که شما می توانید آن را انجام دهید. فکر می کنم که آنچه شما انجام می دهند کمک خواهد کرد برای بهبود محیط زیست خود را و شخصی خود را خود. شما باید یک ایمان قوی در ایده خود توانایی های خود را و خود را. شما باید باور فراتر از سایه شک است که شما باید توانایی تشخیص و آنها را به انجام برسانند. بیشتر به شما می تواند به توسعه ایمان در توانایی خود را برای رسیدن به اهداف خود بیشتر به سرعت شما می توانید رسیدن به آن است. اما اعتماد به نفس خود را باید متعادل با محاسبه ریسک است که شما نیاز به گرفتن برای رسیدن به پاداش بیشتر. کارآفرینان موفق کسانی هستند که از تجزیه و تحلیل و به حداقل رساندن خطر در تعقیب سود. آنها همیشه می گویند “هیچ جرات هیچ شکوه.”

5. بر این اساس برنامه ریزی. شما باید یک چشم انداز و شما باید به اندازه کافی ایمان خود را به این باور است که شما می توانید دستیابی به چشم انداز خود را. اما آیا شما می دانید که چگونه برای رسیدن به چشم انداز خود را? برای رسیدن به چشم انداز خود را, شما نیاز به بتن اهداف است که شما ارائه پله-سنگ خود را به سمت چشم انداز نهایی. قرار داده و اهداف خود را در نوشتن; نه انجام این کار فقط باعث می شود آنها را به عنوان نامحسوس ، شما نیاز به برنامه ریزی هر روز در چنین راهی است که هر عمل خود را کمک به تحقق چشم انداز خود را. آیا شما پیش بینی خودتان را به عنوان بعدی مارتا استوارت از دست ساخته شده مبلمان خانه? شاید امروز شما نیاز به دیدن یک هنرمند برای کمک به شما در مفهوم جدید خط دست ساخته شده از منسوجات است که شما امیدواریم که به راه اندازی. شدید, هدف این گرایش است که مشخصه هر کارآفرین موفق. آنها یک چشم انداز و آنها می دانند که چگونه برای به دست آوردن وجود دارد. توانایی شما در تعیین اهداف و برنامه ریزی برای موفقیت شما این است که مهارت های مورد نیاز برای موفقیت است. برنامه ریزی, برنامه ریزی و برنامه ریزی – از آنجا که بدون شکست تضمین شده است.

6. کار سخت! هر کارآفرین موفق با این نسخهها کار سخت و سخت و سخت است. هیچ کس رسیدن به موفقیت فقط با نشستن و خیره شدن به دیوار هر روز. برایان تریسی قرار می دهد آن را به این ترتیب “شما کار هشت ساعت در روز برای بقا; همه چیز بیش از هشت ساعت در روز است که برای موفقیت است.” درخواست هر گونه موفق بازرگان و آنها را به شما بگویم بلافاصله که آنها مجبور به کار بیش از 60 ساعت در هفته در شروع کسب و کار خود را. آماده برای خداحافظی به بعد از دفتر نوشیدنی هر روز و یا به طور منظم آخر هفته دور سفر. اگر شما در شروع مرحله شما باید به تنفس خوردن و نوشیدن کسب و کار خود و تا زمانی که آن می تواند روی پای خود بایستد. سخت کار آسان خواهد بود اگر شما یک چشم انداز و اهداف روشن و پرشور با آنچه شما انجام دهد.

7. به طور مداوم به دنبال راه هایی برای شبکه. در کسب و کار شما در نظر گرفته شده توسط شرکت شما نگه دارید – از تیم مدیریت خود هیئت مدیره و شرکای استراتژیک. کسب و کار همیشه نیاز به کمک بیشتر کسب و کارهای کوچک. شاید خانم شما ملاقات در یک انجمن تجارت جلسه می تواند کمک به شما امن بودجه یا آقا در یک کنفرانس می تواند شما را با مدیریت توصیه می کنند. این مهم است که به صورت اتحاد با مردم است که می تواند به شما کمک کند و آنها به شما کمک می کند در بازگشت. برای موفقیت در کسب و کار شما نیاز به داشتن مهارت های شبکه و همیشه هشدار به فرصت برای گسترش مخاطبین خود را.

8. تمایل به یادگیری. شما نمی نیاز به یک مدرک MBA دارنده یا دکترا فارغ التحصیل برای موفقیت در کسب و کار خود را. در واقع وجود دارد بسیاری از کارآفرینان که حتی پایان تحصیلات متوسطه. مطالعات نشان می دهد که اکثر میلیونرهای خود ساخته اند که میانگین هوش. با اینحال این افراد رسیده خود را به پتانسیل کامل خود دست مالی خود و اهداف شخصی در کسب و کار از آنجا که آنها مایل به یادگیری است. برای موفقیت شما باید مایل به پرسش باقی می ماند کنجکاو و علاقه مند و باز به دانش جدید است. این تمایل به یادگیری مهم تر می شود با توجه به تغییرات سریع در فن آوری و روش انجام کسب و کار.

9. استقامت و ایمان است. هیچ کس گفت که دستیابی به موفقیت آسان است. خود را به رغم نیت خوب و سخت کار می کنند گاهی اوقات شما با شکست مواجه خواهد شد. برخی از کارآفرینان موفق دچار موانع و چشمگیر شکست حتی ورشکستگی هنوز موفق به سرعت ایستاد تا آن را در زمینه های خود را. شجاعت خود را به استقامت در برابر سختی ها و توانایی برای جستن به عقب پس از موقت ناامیدی خواهد اطمینان از موفقیت خود را. شما باید یاد بگیرند که برای خودتان انتخاب کنید تا و شروع همه را دوباره و دوباره. تداوم خود را اندازه گیری است از این باور را در خودتان. به یاد داشته باشید اگر شما استقامت هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف کند.

10. خودتان نظم و انضباط. توماس هاکسلی یک بار گفت: “آیا آنچه شما باید انجام دهید زمانی که شما باید آن را انجام دهید که آیا شما آن را دوست دارم یا نه.” خود نظم و انضباط است که کلید موفقیت است. قدرت را به خودتان را مجبور به پرداخت قیمت های موفقیت – انجام آنچه که دیگران نمی خواهم به رفتن مایل اضافی مبارزه و پیروزی در این نبرد تنها با خودتان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *