10 صفات من در یک نگاه ناب رهبر

زبانک  > متفرقه >  10 صفات من در یک نگاه ناب رهبر
0 Comments

[ad_1]

داشتن مصاحبه چند رهبران در روز و داشتن فرصت کار برای برخی از ترین شناخته لاغر شرکت ها در جهان, یکی از سوالات من خواسته یک معامله بزرگ است “دیمون ما در حال تلاش برای ساخت یک فرهنگ ناب در شرکت ما… چه صفات من باید برای نگاه در یک تکیه رهبر در هر سطح؟” در زیر لیستی از 10 صفات من در هنگام استخدام ناب رهبر:

1. روح تحقیق – رهبرانی که دارای این صفت باید پایدار کنجکاوی و میل به دانستن و درک که چگونه همه چیز در جهان کار می کنند. اغلب اوقات این افراد را “گوگل” پرسش های بی پاسخ در ذهن خود در آن لحظه به عنوان آنها را قبول نمی کند احساس نمی دانستند که چرا همه چیز در حال راه آنها هستند.

چرا این مسائل: به ندرت انجام این مردم قبول وضع موجود. آنها عوامل تغییر هستند که هرگز راضی به سوالات پاسخ داده نشده ایستاده در راه خود را پیشرفت. آنها اما بررسی. آنها را به گرفتن دست خود را کثیف و انجام کارهای سنگین مورد نیاز برای درک روند عمیقا اجازه می دهد سازمان را بهتر و آگاهانه تصمیم گیری و ارائه نتایج بهتر است.

2. “و/یا” متفکران این باور است که “ممکن است به کیک خود و خوردن آن را بیش از حد.”از سن بسیار جوان به ما گفته شده که به منظور چیزی است که یک راه خاص ما را به خطر انداخته. آن نیاز به یک ذهن باز و اعتقاد به این که ممکن است برای رسیدن به مراتب بیشتر و بدون به خطر انداختن هر عنصر از آنچه واقعا مورد نیاز است.

چرا این مسائل: سازمان ها برای حل و فصل به مراتب کمتر از کامل خود را حق. به عنوان یک شرکت ممکن است به توان با کمترین هزینه تولید با کیفیت عالی و استثنایی سرب و زمان. این افراد در آغوش این طرز فکر به طور کامل و در تلاش خود را برای ارائه نتایج هرگز sub-بهینه سازی فرایند و یا دیگران در انجام این کار است.

3. انتظار بالا Setters – انتظار بالا setters ترک خورده اند این کد در ارائه نتایج. آنها را نمیفهمد که حتی اگر آنها سقوط کوتاه از “کشش” هدف آنها بیشتر خواهد شد جلوتر از هر کس دیگری که نمی یک مجموعه. آنها همچنین متوجه است که این مهم است که به تنظیم دلخواه اهداف هستند که بی معنی به این سازمان است که می تواند دقیق اثر مخالف.

چرا این مسائل: سازمان ها و افراد تمایل به افزایش به سطح انتظارات قرار داده شده بر آنها “خوب” یا “بد”. تکمیل کشش تکالیف و تغییر کسی باور “آنچه که واقعا ممکن است” مفاهیم بزرگ است در سطح تلاش است که آنها اعمال از آن نقطه به جلو در نتیجه تغییر تصویر ذهنی از آنچه که “دست یافتنی”.

4. شدید مالکیت – هنگامی که یک تیم است خطاب به این افراد در آغوش این تصور که وجود دارد هیچ چیز مانند یک “بد” تیم. آنها بر این باورند که آنها به تنهایی مسئول برای کار این تیم قرار می دهد جلو. آنها شانه مسئولیت و اصلا به دنبال راه هایی برای سرزنش دیگران برای وضعیت خود.

چرا این مسائل: عملکرد ادارات در یک شرکت باید شکستن موانع بستگی به یکدیگر و درک کنند که بستگی به آنها. اگر آنها خودداری کردن از اصل شدید مالکیت عمل به طور مستقل و یا در برابر یکدیگر کار می تواند نتایج فاجعه بار به کلی عملکرد شرکت.

5. Gemba متمرکز Solvers مشکل -این رهبران تشخیص اهمیت این اصل است که به منظور واقعا درک یک فرآیند شما باید برای رفتن به نقطه ای که در آن کار در حال انجام است. مفهوم gemba بخشی از یک بزرگتر فلسفه شناخته شده به عنوان “3 Reals”. شما باید: 1) رفتن به مکان واقعی 2) به رعایت چیزی که واقعی 3) برای دریافت حقایق واقعی و داده ها.

چرا این مسائل: شرکت ها را بیش از حد بسیاری از کسب و کار بحرانی تصمیم گیری صرفا بر اساس نظرات حکایات یکی آف کسی “سال تجربه” محدود داده ها و یا اطلاعات ناقص و تحلیل و استبدادی احكام است. این رهبران را به منظور هرج و مرج خواهد شد و آموزش به دیگران برای انجام همان.

6. تیز کردن اره – (اعتبار “7 Habits of Highly Effective People”)… آنها تمایل به آموزش مادام العمر و حفظ یک فعال لیست شخصی فرصت های توسعه آموزش حوادث برای حضور در کتاب را بخوانید و مکان را ببینید. آنها می توانند به وضوح بیان آنچه که نقاط قوت و ضعف خود هستند و می توانید نقطه به نقطه ملموس اقدامات آنها در محل در این لحظه بیشتر به توسعه است.

چرا این مسائل: دانش قدرت است; از همه مهمتر انتقال دانش قدرت است. این سازمان است که به طور کامل قادر به مهار جمعی استعداد و توانایی های خود همکاران و به اشتراک گذاری که در عمدی روند متمرکز راه را بهتر از رقابت خود… دست پایین.

7. یک “دهنده” و نه یک “یادداشت برداری” – از “داوطلبان” افرادی که در حال تلاش برای گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است از مردم و کمک به عنوان کمی به عنوان آنها می تواند در بازگشت فکر آن است که کوتاه ترین و مستقیم ترین مسیر برای دستیابی به اهداف خود. “بخشندگان” به دنبال کمک به دیگران با ساخت یک مقدمه و دادن مشاوره, مشاوره و یا به اشتراک گذاری دانش و بدون هر گونه انگیزه های نهان.

چرا این مسائل: داوطلبان سمی هستند به خود سازمان است. آنها در تلاش برای کار در تیم و یا همکاری متقابل عملکرد در شیوه ای موثر است. آنها تمایل به آنهایی که انجام حداقل کار آمده آمادگی برای جلسات و شکست به دنبال از طریق در تعهدات. در طول زمان مردم از دست دادن احترام به “مصرف کنندگان” را به عنوان آنها شروع به کشف انگیزه های خودخواهانه خود برای تسلط و کنترل و تمجید و پولی بهره مند شوند.

8. متفکران استراتژیک – Strategic متفکران باید توانایی استفاده از دکمه سمت چپ (منطقی) و راست (خلاق) طرف از مغز خود را. آنها می توانند تبدیل استراتژی به عمل بتن ریزی مراحل با نقاط عطف متریک و احتمالات. آنها نظارت بر روند ایجاد ارتباط نامربوط داده و پیش بینی حرکت بعدی این رقابت ها است. آنها شگفت آور آگاه و باهوش تقریبا به عنوان اگر آنها می توانید ببینید در اطراف گوشه.

چرا این مسائل: متفکران استراتژیک به سازمان کمک به هدایت و روشنی از “اختراع نیست در اینجا” سندرم است. آنها در حال تغییر کاتالیزور و الهام بخش تمایل برای اقدام در وجود هر کس دیگری سطح راحتی با ماندن دقیقا جایی که آنها هستند. ديدگاه خود را از, بازار, مشتریان, رقابت, روند, و خارجی رانندگان با ارزش است لنز به نگاه را از طریق برای شرکت ها به دنبال به ماندن بگیرید پیش. آن را می دهد آنها را به پیشبرد فرصت های خود را دوباره اختراع در نقاط بحرانی در چرخه کسب و کار.

9. استعداد سازندگان این رهبران بر این باورند که هدف اصلی از نقش خود به عنوان یک رهبر است که به توسعه رهبران جدید. آنها معنی دار توسعه بحث اهداف و مقاصد تعیین مسیر پیشرفت ارائه منابع و تشویق و نقش فعال در تیم خود را در مسیر حرفه ای در حالی که هماهنگی با نیازهای حیاتی سازمان است.

چرا این مسائل: این افراد تقریبا همیشه خود را “خالص صادرکنندگان” از استعداد در سراسر سازمان است. تعهد خود را به توسعه مهارت ها و دانش از دیگران تاثیر فوق العاده ای در این شرکت اهداف استراتژیک و توانایی ارائه نتایج سازگار در طول زمان است.

10. تمایل به سعی کنید موفق – این رهبران اجازه ندهید کامل در راه بهتر است. آنها اتخاذ ایده “خلاقیت در مقابل سرمایه” و در حال حاضر به محاسبه ریسک را تغییر اتفاق می افتد. آنها مشاهده “شکست” را به عنوان بخشی از روند طبیعی نسبت به تکرار موفقیت خود را. از این گذشته “شکست” و ارائه آنها را با راهنمایانی که از آن برای آینده تصمیم گیری بر.

چرا این مسائل: وسعت دانش و تجربه است که این افراد دارای بسیار با ارزش برای سازمان است. آنها در اصل آموخته است که “چگونه” به انجام همه چیز و به عنوان یک نتیجه می تواند شما را به پاسخ بسیار سریع تر. تمایل خود را به چیزهای جدید را امتحان کنید یک دارایی برای شرکت ها به دنبال ایجاد تحول و تغییر.

چه صفات آیا شما به دنبال یک تکیه کرد ؟

© 2018 تمام حقوق محفوظ است. آیا تولید مثل این یا بخشی از این سند بدون اجازه کتبی از تکیه تمرکز LLC, Damon Baker. (630) 800-8519

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.