10 نگرش موفق کارگران

0 Comments

[ad_1]

چرا برخی از مردم به نظر می رسد واقعا اکسل در زندگی به راحتی در حالی که دیگران باقی می ماند به طور مداوم گیر در وسط و یا پایین مخلوط ؟ برخی از آنها فوق العاده موفق در حرفه خود را در حالی که دیگران به طور مداوم در تلاش برای نگه داشتن یک شغل. شما ممکن است فکر می کنم که آن را فقط به این دلیل که افراد موفق بیشتر از آنچه در آن طول می کشد برای موفقیت مانند مغز و استعداد و قدرتمند مردم در گوشه خود را. اما چیز دیگری وجود دارد که فقط به عنوان مهم است – و یا حتی بیشتر مهم است: نگرش است.

دکتر مارتین سلیگمن, یک مقام در, خوش بینی کشف شد که نگرش بهتر بود پیش بینی کننده موفقیت از I. Q. آموزش و پرورش و بسیاری دیگر از عوامل در پیش بینی موفقیت شغلی. او متوجه شد که افراد مثبت ماندن سالم باید روابط بهتر و بیشتر در حرفه خود. و او حتی متوجه شد که مثبت مردم پول بیشتری را.

دکتر دونالد کلیفتون پدر از نقاط قوت روانشناسی و پدر روانشناسی مثبت در خاورمیانه متقاعد جهان است که اگر کسی می تواند شناسایی قدردانی میکنم و به حداکثر رساندن توانایی های طبیعی خود آنها را رستگار شخصی و حرفه ای. با قرار دادن توجه مثبت و مثبت تر خواهد آمد.

نگرش کیستون شخصیت. این چسب است که دارای شهرت خود را با هم. شما شناخته شده توسط دیگران تا حد زیادی در بخش با توجه به شخصیت خود را. نگرش خود را شکل داده است بیش از کل دوره از طول عمر خود را. تمام تجمعی تجربیات شما تا به حال درس آموخته و واکنش خود را به زندگی بالا و پایین همه تاثیر چگونه نگرش خود را خواهد بود امروز.

هر کسی می تواند اتخاذ نگرش درست است. بدون توجه به جایی که شما هستند و یا چه مقدار استعداد ذاتی شما نگرش درست می توانید تفاوت را در حرفه خود و در زندگی خود را. اتخاذ کنید این 10 نگرش موفق کارگران:

1. من مسئول سرنوشت من است.

اگر شما خود را صرف حرفه ای تمام انتظار برای چیزی هیجان انگیز به شما خواهد شد منتظر یک زمان طولانی است. متخصصان موفق بیرون بروید و چیزهای خوب اتفاق می افتد. بنابراین تعهد خودتان را به فکر کردن در مورد زندگی حرفه ای خود را در یک راه کاملا متفاوت. شما آن را به بالا و شما مسئول آن اتفاق می افتد.

2. ایجاد یک تصویر ذهنی بر اساس احتمالات.

فکر می کنم که هیچ راهی وجود دارد شما تا به حال خواهد شد در معاون رئيس جمهور ، و سپس شما قطعا نمی خواهد. به یاد داشته باشید: اگر شما فکر می کنم شما نمی توانید, شما احتمالا نمی خواهد. اتخاذ نگرش موتور های کوچک است که می تواند — “من فکر می کنم من می توانم.”

3. هیچ کار بیش از حد کوچک است به خوبی انجام دهد.

شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما در حال رفتن به متوجه شود. که یکی از دلایلی است که به افتخار کار خود را — همه از آن. شخصیت ساخته شده است تا این رشته از تصمیم گیری و کارهای کوچک شما در زندگی انجام. این به یاد داشته باشید دفعه بعد که شما احساس می کنید مانند slacking از آنجا که شما در حال کار بر روی یک نوکر کار.

4. هر کس یک پتانسیل کلید تماس بگیرید.

در حالی که شما نیاز به تهاجمی در محل کار شما همچنین می توانید دور با خوب بودن به کسانی که در اطراف شما. آیا شما فکر می کنم آن را بی اهمیت برای ایجاد یک رابطه خوب خود را با رئیس, منشی,? فقط سعی کنید خود را در جلسه فشرده بر روی برنامه زمانی که شما واقعا به آن نیاز دارید. ادب به کسانی که در اطراف شما — شما می دانید زمانی که شما تماس های گذشته خواهد نقش خود را در آینده. با رسیدن به دیگران شما را به تدریج خودتان را احاطه کرده با یک شبکه قدرت است.

5. من ساخته شده بود به انجام این کار… و یکی بالاتر از من.

اگر شما روز خود را صرف احساس مثل شما در حال برش نیست برای انجام این کار شما مسئول عملکرد خود را رنج می برند. موفق کارگران به عمل آنها در شغل رویای خود را بدون توجه به جایی که آنها هستند. در حالی که کار شما ممکن است ایده آل مناسب, مطمئن شوید که کار شما این است که قادر به استفاده از توانایی های طبیعی خود را به صورت منظم.

6. آن را فقط به آنچه من می دانم اما که من می دانم.

موفق کارگران درک اهمیت شبکه هر دو در داخل و خارج از دفتر. شما نیاز به فعالانه ایجاد تماس با ما حرفه ای. دعوت از همکاران برای ناهار. برو به کار پس از یک ساعت یک مبارک. عضویت خود را در انجمن حرفه ای. انجام بخشی خود را برای ایجاد یک شبکه مسیر برای آینده خود را. قانون اساسی: به اول.

7. چه چیز دیگری می توانم انجام دهم ؟

پس شما مسئول سرنوشت خود آن کار خود را به نگاه راه هایی برای بهبود خود را حرفه ای خود را. داوطلب را در یک طرح فوق العاده. یادگیری مهارت های جدید است که شما را بیشتر قابل عرضه در بازار. اقامت اواخر به کمک همکاران خود را. موفق کارگران نه تنها تکمیل و ثبت نام — آنها به دنبال راه های اضافی را به علامت خود را.

8. شکست خواهد شد کمک به هموار کردن راه برای موفقیت من.

در حالی که به نظر می رسد مانند برخی از مردم هرگز تجربه شکست, حقیقت این است که هر کس نتواند از زمان به زمان. تفاوت بین افراد موفق و ناموفق افراد این است که چگونه آنها مقابله با شکست. کسانی که در پیدا کردن موفقیت هستند که یادگیری از اشتباهات و حرکت می کند.

9. من به خود من بزرگترین فن.

آیا شما شده است انتظار برای کسی که در دفتر به رسمیت شناختن استعدادهای خود و تلاش? موفق کارگران می دانم که چگونه به نقطه ای از دستاوردهای خود را بدون صدایی متظاهر. حداقل به خودتان بگویید که شما در حال انجام بزرگ کار می کنند. صحبت کردن با خود می تواند محرک قدرتمند.

10. من فرصت مانیتور است که هرگز خاموش است.

بله وجود خواهد داشت روز هنگامی که شما می خواهید به فقط خوشحال بود با وضع موجود. اما به یاد داشته باشید که موفق کارگران هستند که همیشه در lookout برای فرصت هایی را برای بهبود. نگه داشتن چشم خود را گوش و ذهن خود را باز به فرصت های جدید – شما می دانید که هرگز شما را کشف خواهد کرد که تغییر این دوره از زندگی حرفه ای خود را!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *