10 گام برای ساخت کیفیت رابطه است که خود را افزایش موفقیت داستان

زبانک  > متفرقه >  10 گام برای ساخت کیفیت رابطه است که خود را افزایش موفقیت داستان
0 Comments

[ad_1]

چه اثری روابط فعلی خود را باید در داستان موفقیت خود را? هیچ رابطه ای برگ شما همان راه: آن را می سازد شما و یا از بین می برد و شما تعیین کننده خود را شکست و یا موفقیت در زندگی است. آن است که بسیار حیاتی است که شما می دانید که چگونه برای ساخت کیفیت رابطه است. این مقاله با هدف تجهیز شما با پایه اما دانش کافی در مورد چگونه به انجام درست آن.

از طریق مهارت و حکمت خدایی است که یک خانه (یک زندگی, خانه و خانواده) ساخته شده است و با درک آن تاسیس شده است [on a sound and good foundation]و با دانش باید آن اتاق [of every area] پر شده بود و با همه با ارزش و لذت بخش ثروت. – ضرب المثل 24: 3-4 (آمپر)

جواب نرم گردانید خشم: اما دردناک کلمات هم بزنید تا خشم. یک مرد خداوند شادی با جواب از دهان او و یک کلمه صحبت در موسم چقدر خوب است! – ضرب المثل 15:1, 23 (KJV)

آن است که نه مغرور (مغرور و باد با غرور) است; نه بی ادب (unmannerly) و عمل نمی unbecomingly. عشق (عشق به خدا را در ما) نیست اصرار دارند خود را در آن حقوق و یا راه خود را برای آن است که خود به دنبال آن است حساس و یا fretful یا رنجش; در آن طول می کشد هیچ حساب بد انجام داده به آن [it pays no attention to a suffered wrong]. – 1 قرنتیان 13:5 (آمپر)

هر داستان موفقیت شروع می شود با یک رابطه است. شما نیاز مردم به موفقیت در زندگی است. کلید موفقیت یا عدم توانایی خود را برای ساخت و حفظ کیفیت روابط در تمام زمینه های زندگی خود را. اما یک کلمه از احتیاط در اینجا: هیچ دو نفر یکسان هستند هر کس منحصر به فرد است. بنابراین مهم است که شما مربوط به افراد با توجه به دانش خود را از آنها. هر رابطه است که به نفع همه درگیر.

چگونه برای ایجاد ارتباط با کیفیت عالی

1. ارتباط با خدا

اولین و مهمترین, ایجاد رابطه با خدا. چگونه شما ارتباط با خدا تعیین می کند چگونه می خواهد ارتباط خود را با همنوعان. نزدیک راه رفتن با خدا ایجاد می شود مانند: او را به فکر می کنم بحث و عمل مانند او. رابطه با خدا است که پایه و اساس هر داستان موفقیت. یاد خدا است و خدا از موفقیت است. این برجسته جهان ما در یک اثبات است.

2. درک نگرش

هیچ کس وجود دارد شما می تواند با. همه شما نیاز به یک درک نگرش است. این کمک خواهد کرد که شما برای جلوگیری از هر گونه سوء تفاهم است. یک تصویر خوب از شخص شما مربوط با تعیین خواهد کرد آنچه شما می گویند وقتی که و چگونه شما می گویند یک چیز است. همچنین, آن را تعیین خواهد کرد که چگونه شما عمل می کنند قبل از اینکه فرد است.

3. بود گویا

احساسات هر چند مهم به روابط نیاز به متعادل با دلیل. احساسات بیش از حد می تواند تحریف قضاوت خود را و در نتیجه داستان موفقیت خود را. هنگامی که شما تعادل احساسات با دلیل شما تمایل به اشتباهات کمتر در زندگی.

4. به دست آوردن مهارت های ارتباطی خوب

ارتباطات تخت-سنگ از هر رابطه است. که در آن هیچ ارتباط موثر وجود خواهد داشت هیچ رابطه کیفیت. توسعه مهارت های ارتباطی خوب به ویژه مهارت های گوش دادن. به منظور ایجاد ارتباط است که افزایش موفقیت شما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به تصویب در سراسر اطلاعات و احساسات و غیره به طور موثر به شخص دیگری. اجازه دهید فرد دریافت پیام به عنوان شما انجام دهد.

5. قابل اعتماد

یک رابطه قوی است که توسط قابلیت اطمینان در بخشی از همه درگیر. بود کاملا قابل اعتماد و قابل پیش بینی صادقانه و روشن و قابل اعتماد, اما نه ساده لوحانه است.

6. استخدام قدرت نفوذ

قدرت نفوذ موثر تر و تاثیرگذار تر از دیکتاتوری. نمی تواند اجباری یا پرقدرت در رویکرد خود را. بلکه قانع کننده بود و به همین ترتیب باز به اجبار.

7. یادگیری در عمل استفاده از ترمز

اگر شما بر این باورند که رابطه شما نمی خواهد در عجله. ساختمان کیفیت رابطه خواسته است که شما را به برخی از فداکاری و از جمله به خطر انداختن زمان به واقعا به شخص شما مربوط هستند ، استفاده از ترمز را کشف برخی از صفات در فرد است که افزایش موفقیت برای شما; این شما را از دست اگر شما در عجله هستند. همچنین شما می خواهد نظر بهتر از آن شخص.

8. تمرین نه قضاوت دیگران

حال قضاوت است که مخل به هر داستان موفقیت. هیچ کس لذت می برد که قضاوت دیگران. شما انسان هستند با هر دو گسل و کیفیت خوب, بنابراین نیز خود را دوست و همسر و همکار و غیره. با اجتناب از قضاوت در زندگی روزانه خود را, شما جذب نظرات و پیشنهادات و ایده هایی که خود را افزایش موفقیت در زندگی است.

9. تمرین عشق واقعی

کیفیت روابط ساخته شده بر پایه های عشق واقعی. دوست دارم که ترجیح دیگری برای خود ایجاد روابط است که بهترین ها را در همه درگیر. هنگامی که شما راه رفتن در عشق واقعی را نسبت به دوستان خود و یا همسر و غیره شما تحریک او و یا او را به انجام همه او می تواند انجام دهید برای افزایش داستان موفقیت خود را.

10. یادگیری نه گفتن زمانی که به دلیل

برای ایجاد ارتباط با کیفیت عالی, شما نیاز به دانستن زمانی که برای گفتن ندارد و چوب به آن. درک جایگاه خود را در این رابطه است. اجازه ندهید کسی به شما دستکاری: آن را نمی خواهد افزایش موفقیت برای شما. تنظیم محدودیت در روابط خود به معنی یادگیری به عشق و اعتماد خود را. کسی که به رسمیت می شناسد که شما توجه خود را به احتمال زیاد شما احترام بیش از حد.

بسیاری از مردم قدرت درک از رابطه اما عدم آگاهی از نحوه استفاده از آن به منظور افزایش موفقیت خود داستان. پس از مراحل بالا قطعا شما را در راه راست. واقعا ممکن است به کیفیت ساخت رابطه ای است که شما را یک موفقیت در زندگی, اما مسئولیت شما است. به حق امروز مراحل و داستان خود را خواهد بود که بعد از به اشتراک گذاشته شود!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *