3 راه برای اطمینان از شکست در کسب و کار و زندگی

زبانک  > متفرقه >  3 راه برای اطمینان از شکست در کسب و کار و زندگی
0 Comments

[ad_1]

“من نمی ساخت هر گونه پول… من سرمایه گذاری 6 ماه از زمان و پول و ساخت هستم هیچ چیز نیست.”

“من تنها کسی که با این نسخهها کار در کسب و کار [or office or agency]… هیچ کس اهمیت راه من!”

“من هیچ نویسنده یا سخنران… یا مادر!”

“چرا نمی توانید آنها فقط کار خود را انجام دهد و مرا با تنهایی؟”

من 23 بود که من پس از آن فرد مورد علاقه بر روی زمین پدر من و من گوش دادن به آخرین گونه از La Boheme در هوستون آپارتمان. من گریه چون آسمانی به گونه ای از پوچینی موسیقی منتشر شده بود خام گرسنگی و نیاز من برای پاسخ به پرسش های اساسی هر یک از ما می پرسد و باید جواب:

  • من که هستم ،
  • آنچه در آن است که من باید می خواهم… باید… باید بکنید ؟
  • چرا من اینجا ؟

اگر شکایت نوشته شده در ابتدای این پست مال شما هستند و یا اگر آنها اکو برخی فکس از احساسات شما در حال حاضر در مورد کار خود را با افرادی که شما را با کار و زندگی خود و مردم در زندگی خود را و سپس شما نیاز به بازگشت به آن 3 سوال از من پرسیدن من مدتها پیش 21 ساله خود است.

بدبختی و شکست هستند نه طبیعی به وضعیت بشر است. با وجود آنچه که شما می بینید در تلویزیون و افسردگی و ناامیدی و اضطراب نمی توان درمان با قرص دکتر شما به شما می دهد زمانی که شما به او بگویید که چقدر افتضاح شما احساس می کنید.

هفته گذشته من نوشت: یک پست بر اساس جنگ هنر توسط استیون Pressfield. من آن را برداشت و دوباره چون من مطمئن هستم که آنچه من می خواستم برای نوشتن در مورد. و voila… Pressfield نا امید نیست دوباره.

نویسنده به من یادآوری دوباره از آنچه من می دانم درست باشد; من می دانم که چون من تجربه این چیزها در زندگی من… و بیش از بیش.

شما باید بیش از حد.

منبع شکست ما و از ما ناخشنودی است که در درون ما است. و در این راه از شکست و بدبختی نیز در درون ما. و راه رسیدن به شادی و موفقیت نهفته است نه در یک محل یا فرد خارجی به ما اما در درون. Matthew McConaughey را در سخنرانی پذیرش خود را برای برنده اسکار نقش در باشگاه خریداران دالاس نامیده شده است, عجیب و غریب, مخدوش و مبهم توسط بسیاری از صاحب نظران.

اما این بازیگر بود به سادگی بیان حقیقت است. مثل همیشه حقیقت این است که غیر قابل تشخیص–بیشتر به خصوص برای کسانی که در نظر گرفته به داشتن چیزی است که همه ما می خواهیم برای خودمان. McConaughey را حیله گر نخ کشیدن برگهای توتون وامثال از ‘قهرمانان’ او را تعقیب هر 10 سال از دوران نوجوانی خود را مات بود فقط به کسانی که این باور نهفته است که ما شادی ساکن در یکی دیگر از… فرد چیزی یا عنوان. عقل از پاسخ او غیر روحانی در آخرین اظهار… “من می دانم که کامل خوب است که من هرگز در رسیدن به آن [best self]… اما من را حفظ خواهد کرد تعقیب قهرمان من… [the man I was created to be]”

در این فرهنگ که در آن ما در حال حمله روزانه توسط کسانی که ادعا به دانستن آنچه که بهترین است برای ما برای خوردن, می گویند و فکر می کنم در آن طول می کشد واقعی تمرکز, تمرکز و شجاعت به تصمیم امروز به خاموش کردن تلویزیون قدرت پایین ما گوشی های هوشمند و قرص و قبول این واقعیت: ما منبع ما موفقیت و خوشبختی نیز از ما شکست و پریشانی.

Pressfield 3 مرحله درمان?

  1. اگر شما در حال مصرف یک قرص در هر روز به شما احساس بهتر است آن را متوقف کند.
  2. اگر شما در حال انتقاد و سرزنش دیگران برای شکست خود, آن را متوقف کند.
  3. و اگر شما می ترسند… “فلج با ترس” در مورد هر آنچه که شما در حال فکر کردن به این امید که مایل به انجام این کار ؟ که مناسب است ،

Pressfield را ‘قاعده کلی: بیشتر ترور احساس ما در مورد فکر انجام کاری هر چه بیشتر برخی از ما می شود که ما باید آن را انجام دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.