3 ویژگی برای موفقیت عظیم

زبانک  > متفرقه >  3 ویژگی برای موفقیت عظیم
0 Comments

[ad_1]

این جهان گسترده می توان به 2 دسته تقسیم کرد. دسته اول می توان به نام به عنوان “حامیان” و دسته دوم را می توان به عنوان “ظالمان”.

در حالی که بسیاری از مردم می خواهم به این باور است که آنها در پاییز “فاعل” دسته بندی, به عنوان جالب به عنوان آن ممکن است صدای آنها را می خواهید به انجام, اما آنها به سختی تا کنون” آیا ” آنها چه می خواهید.

بزرگترین تفاوت بین کسانی که به عنوان برچسب “به-اهل عمل” و کسانی که تعمید به عنوان “روز-خیال” است که سطح خود را از اعتماد به نفس و باور به توانایی های خود را دارند.

کسانی که رسیدن به 3 ویژگی است که آنها را standout و هر آنچه که آنها برای آرزو.

کیفیت #1 – باور خود

در طول تاریخ موفق ترین مردان و زنان بوده اند کسانی که بر این باور بودند که آنها می تواند رسیدن به هر آنچه که آنها می خواهند مهم نیست که چقدر دشوار گذشته خود را و یا خود را در شرایط کنونی شد. می شود آن را کوچک ساخته شده مهاتما گاندی که معتقد بودند که او می تواند با قدرت از سادگی خلع مستبد حکومت بریتانیا از هند بدون استفاده از یک سلاح و یا توان آن را یک زمان کوچک بازیگر تلویزیون, شاهرخ خان که هرگز تا به حال به نظر می رسد و یا شخصیت یک ستاره است اما امروز به نام پادشاه بالیوود و حاکم شده است صنعت فیلم هندی برای بیش از 2 دهه.

این فوق العاده ای مردان و زنان معتقد بودند در توانایی خود را به صورت انواع مخالفت شود آن جامعه شرایط و یا ضعف خود. آنها بر این باور بودند که می تواند در تغییر سرنوشت خود و آنها سخت کار می کرد به رغم ظلم و ستم و موانع که در راه خود آمد. باور خود در مورد شناخت در قلب خود را که شما می توانید غلبه بر وضعیت دشوار و رسیدن به چیزی مهم نیست چقدر غیر ممکن است و احمقانه است که هدف ممکن است به نظر می رسد. این افراد باور ندارند که مردم در اطراف آنها را اذیت و مسخره عزم خود را. آنها اجازه نمی دهد به شکست د-ایجاد انگیزه در آنها; آنها در حفظ و تلاش دوباره و دوباره تا زمانی که آنها دریافت آنچه آنها می خواهند. که خود باور دارد.

کیفیت #2 – عفت

لیست 5 تا از بزرگترین دستاوردهای در هر زمینه از انتخاب شما در حال حاضر شروع jotting کردن شخصیت خود را با صفات که شما را دوست دارم و من مطمئن هستم تواضع یا فروتنی خواهد بود یکی از صفات مشترک است که می توان در تمام کسانی که موفق می شوند. فقط به اطراف خود نگاه کنید افرادی که در حال میلیونرهای هستند و به اندازه کافی قدرتمند برای تغییر سرنوشت میلیون ها نفر هستند که اکثر مردم فروتن شما تا کنون در سراسر آمده است. می شود آن را توانا باراک اوباما و یا خدای اقدام آمیتا باچان یا پادشاه پاپ مایکل جکسون. وجود خاکی با کیفیت در مورد آنها خود را بی گناهی و عفت است که باعث می شود آنها را بسیار جذاب در وجود تاریخی خود و دستاوردهای عظیم. وجود دارد و حس احترام به دیگران را در گفتار و زبان بدن آنها هرگز صحبت کردن با بیمار در مورد دیگران و مهم تر از همه آنها هرگز لاف زدن در مورد دستاوردهای خود را. آیا تا به حال شنیده و یا دیده می شود استاد بلستر Cricketing افسانه Sachin Tendulkar لاف زدن در مورد رکورد جهانی خود را.

در حالی که ما در سراسر “سرحال” همه در اطراف ما در همه زمان ها که احتمالا باید دست به هیچ چیز معجزه اما هرگز از دست دادن یک فرصت به اعلام خود به عنوان خدا. به یاد داشته باشید برای موفقیت شما باید هرگز فراموش که در آن شما و یا که در آن شما ممکن است در نهایت تا پایان. احترام به دیگران و بالا بردن نوار از دستاوردهای خود را به طور مداوم و هرگز تحقیر کسانی که در اطراف شما و موفقیت خود را به بوسه پیشانی هر روز.

کیفیت #3 – اقدامات و بتن

یکی نمی تواند رسیدن به هر چیزی بدون در نظر گرفتن اقدامات به سمت هدف. مارادونا یا پله که هرگز فوتبال, آیکون, اگر آنها صبر کرده و در یک مکان برای کسی که به آمار اهداف برای آنها مایکل جردن که هرگز بسکتبال ستاره او است اگر او تا به حال گله و شکایت در مورد چگونه بالا سبد بود و هرگز پا بر روی ماه توسط به سادگی توصیف ماه از طریق تلسکوپ.

ظالمان بر این باورند که ساده ترین راه برای رسیدن به مقصد است را یک گام به سمت آن به جای ساده روز خواب. آنها عمل می کنند, در رویاهای خود را; آنها طراحی یک برنامه برای رسیدن به هدف. آنها نمودار از نقاط عطف است که به آنها بگویید اگر آنها در مسیر درست و به آنها اطمینان حاصل شود آنها در رسیدن به نقاط عطف با در نظر گرفتن محتاطانه و پررنگ اقدامات مهم نیست چقدر سخت آنها ممکن است. آنها هستند که بر این باورند که اقدامات صحبت می کنند بلندتر از کلمات است. دوره.

برای رسیدن به شما باید انجام دهید برای رسیدن به شما باید به مبارزه برای رسیدن به شما باید به کار سخت در حالی که شما در آن هستند. وجود دارد هیچ دیگر مسیر به موفقیت و بله دور ماندن از کلید های میانبر به عنوان هیچ کدام وجود دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.