4 کلید همکاران به رهبری شکست

زبانک  > متفرقه >  4 کلید همکاران به رهبری شکست
0 Comments

[ad_1]

هیچ یک از مجموعه های خارج برای انجام یک کار بد را به عنوان یک رهبر. پس از همه, آن را احتمالا شما گرفته سال از کار سخت و فداکاری شخصی برای رسیدن به یک نقش رهبری. متاسفانه برای بسیاری از هیجان دستیابی به یک نقش رهبری است که اغلب کوتاه زندگی می کردند. پس چه هستند 4 کلید همکاران به شکست رهبری است که شما باید به دنبال?

نویسندگان 1: قادر به انطباق با

سازمان ها برای همیشه رفتن را از طریق تغییر دهید. فکر می کنم در مورد سازمان هایی که شما کار می کرد برای بیش از زندگی حرفه ای خود را به تاریخ. چگونه بسیاری از آنها دقیقا همان زمانی که شما مشغول به کار وجود دارد ؟ قادر به انطباق با هرگز پایان دادن به شرایط در حال تغییر است و یک عنصر کلیدی در رهبری موفق حرفه ای. چگونه شما را پشته تا در این جنبه?

نویسندگان 2: تمایلی به عمل در انتقادات و پیشنهادات

بازخورد است که اغلب در منطقه ای که مردم مبارزه با. مطمئن شوید که همه ما دوست دارم به شنیدن در مورد تمام چیزهایی که ما انجام می دهند. در همان زمان کمتر از ما به راحتی از شنیدن در مورد آنچه ما انجام می دهند تا به خوبی. اگر شما جدی در مورد رهبری شما باید مایل به دریافت و عمل به بازخورد مثبت و نه چندان مثبت است.

مشارکت کننده 3: قادر به گوش دادن

گوش دادن یک شکل از ارتباط است اما بر خلاف نوشتن و صحبت کردن از آن است که اغلب یک منطقه که در آن مردم دریافت کرده اند هیچ آموزش. موثر بودن شنونده نیاز شما را به واقعا تمرکز و توجه به امتیاز هایی که در حال ساخته شده به جای همیشه آماده چیزی که بعد از شما در حال رفتن به می گویند.

عامل 4: در حال انتقاد از دیگران

در حال انتقاد از دیگران آسان است. هنوز در حقیقت آن را به ندرت به چیزی دیگر نسبت به فاصله مردم و حتی بیشتر از شما دور است. اگر شما می خواهید به موفقیت به عنوان یک رهبر شما باید قادر به ارائه انتقادات و پیشنهادات سازنده بدون اعتقاد دیگران است.

خط پایین – هیچ تضمینی وجود دارد وقتی که می آید به رهبری موفقیت و در عین حال در همان زمان ممکن است وجود دارد برخی از چیزهایی که شما در حال انجام است که در حال تنظیم شما تنها برای شکست است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.