5 بهبود خود (persian) نکاتی برای قدرت شخصی اوج عملکرد و رفاه

زبانک  > متفرقه >  5 بهبود خود (persian) نکاتی برای قدرت شخصی اوج عملکرد و رفاه
0 Comments

[ad_1]

من باور دارم که در نهایت همه ما می خواهیم صلح و تحقق بیش از هر چیز دیگری است.

البته چیزهای دیگری هستند که ما می خواهیم. و حقیقت این است که ما باید عملی برخی از این چیزهای دیگر اگر ما برای رسیدن به عمیق و صلح پایدار.

البته تحقق خود را می آید در درجه اول اگر نه منحصرا از تحقق دیگر ما نیاز مانند نیاز به رشد سهم تحریک و mattering.

همه اینها بدان معناست که ما باید طرز فکر ما – ما باورهای همیشگی افکار و انتظارات. ما باید متعهد به توسعه شخصی. تنها اگر ما در حال توسعه شخصا به زندگی ما توسعه مادی.

در اینجا پنج راهنمایی برای ایجاد صلح بیشتر انگیزه و طرز فکر تسلط.

1. قبول تنها خود-دلسوزی و مثبت خود صحبت کنید.

این یک دشوار است. بسیاری از ما را درگیر خود می داند, به یک درجه و یا دیگر. این نشات گرفته از باور ما-مجموعه ای; طرز فکر ما.

فعال و همیشگی عمل به دنبال کردن و تعریف خود را در مهارت های خود را و فضیلت و برنده است.

عادت تشخیص ستایش و تبریک خود را به عنوان شما را فرزند شما را دوست دارم.

به طور جدی. آگاهانه و فعال و همیشگی تمرین این. شما خواهد شد شگفت زده چگونه این عمل به تنهایی در انبوه تغییر همیشگی خود را از طرز فکر و احساسات و عواطف است. افزایش خود را دولتی بودن انگیزه و شادی و تحقق است.

در پایان هر روز یک لیست از سه به پنج چیز شما را به خوبی. همچنین اضافه کردن یک چیز شما را انجام خواهد داد بهتر است در زمان آینده. همیشه نسبت اریب حداقل 3 به 1 به سمت مثبت است.

2. هرگز خود را در مقایسه با دیگران.

همه ما خودمان را در مسیر خود ما مغز و ذهن و شخصیت. دیگر راه بدون تحمل آنچه بر ما اعتبار توانایی و یا سفر دیگر در توانمند سازی درس ما می توانیم از زندگی خود را.

از دیگران یاد بگیرند اما آیا تا به حال خود را در مقایسه با دیگران.

استفاده از دیگران برای رشد شخصی و موفقیت است. اما هرگز خود را در مقایسه به دیگر.

در خود باور. آگاه باشید و ممنون نقاط قوت خود را در حالی که مصمم به طور مداوم رشد و بهبود است.

3. قبول حتی جشن می گیرند که زندگی را کاملا نا امیدی و درد. آنها سوخت به بهبود خود.

همه ما می خواهیم به رشد است. به شکل همه چیز. و مهم نیست. همه ما می خواهیم برای ایجاد و تجربه موفقیت شخصی.

موفقیت برابر تغییر است. تغییر مثبت است. رشد.

اگر ما نیستند رو به رشد و در حال توسعه زندگی ما نمی تواند رشد و توسعه است.

هنگامی که ما رشد می کنند ؟ هک برای بیشتر ما از زمانی که ما رشد می کنند و در همه ؟

هنگامی که ما تجربه موانع نا امیدی و درد. هنگامی که ما ضربه موانع سوخت که انگیزه و عزم و اراده برای تغییر و بهتر کردن اوضاع. و تنها زمانی که ما برای بهتر را تغییر دهید ما را به نتایج جستجو تغییر برای بهتر.

هک ذهن خود را به شادی کردن در موانع نا امیدی و حتی درد. می دانم که آنها دائمی نیست. و نه آنها نشانه ای از هر گونه کمبود در بخشی خود را. دیدن و احساس آنها و زیبا فرصت را به استفاده از و سرعت بخشیدن به توسعه شخصی. آنها نزدیک به ما به عنوان فرد و موفقیت که ما به مقصد.

4. وجود ندارد اما در عدم شروع یا عدم ادامه خواهد داد.

من عاشقانه این باور درست باشد. هر چه ما نتایج ما تنها شکست در تلاش نیست و یا از دست دادن.

ماندن درست به هدف نهایی خود را, ماموریت و چشم انداز و تنظیم استراتژی و تاکتیک به عنوان حکمت حکم می کند.

تغییر جهت لزوما شکست و یا منفی است. آیا نمی دهد تا در رویای خود را, اما آیا ماندن درست به روح خود را. اگر شما واقعا به معنای یک مسیر دیگر از این زمان یکی از شما قرار داده شده خود را در قبول آن و حرکت عاشقانه بر روی مسیر جدید.

سخاوتمندانه محبت, مهربان و دلسوز با خودتان است. باید و نگه دارید و خود را به استانداردهای بالا اما با عشق و محبت و خوش بینی است که شما در سرمایه گذاری و پیروز در تمام شرایط. درمان خود را با عشق و صبر و محبت عاقلانه نوع دوستانه سالمند خواهد درمان روح زیبا از یک کودک.

5. خودتان را دوست دارم. به اعتقاد شما کامل است. اما که شما را تبدیل به کامل تر هر روز و هر که سفر این است که هرگز بیش از.

حفظ این اعتماد به نفس ، همواره عشق, پشتیبانی, ستایش و شوخ طبعی خود را به عنوان شما خواهد فرزند یا دوست شما عشق بیشتر و یا به عنوان شما خواهد بود دوست داشت و پشتیبانی شده توسط یک دوست, چاشنی بیشتر و عاقل تر کسی است که تو را دوست دارم.

اما همچنین نگه داشتن تشنگی برای توسعه شخصی و موفقیت سوز درون. ما همه کار می کند در روند. کامل به عنوان ما امروز اما رانده شده به یک سطح بالاتر حتی از کمال امروز و فردا.

وجود دارد شما آن را دارند. پنج همیشگی شیوه های است که کمک خواهد کرد که شما را به همه شما پس از: عشق و صلح و رفاه و رشد و تحریک و احتمالا هر چیز دیگری روح خود را بخواهد.

به سلامتی دوستان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.