5 گام برای موفقیت با استفاده از خانه های ساخته شده پیام پنهان

زبانک  > متفرقه >  5 گام برای موفقیت با استفاده از خانه های ساخته شده پیام پنهان
0 Comments

[ad_1]

با استفاده از پیام های پنهان آسان است و آنها می توانند تاثیر عمیقی در زندگی خود را. اگر چه بسیاری از مردم تنها به شنیدن در مورد این که چگونه این نوع از ناخودآگاه دستورات مورد استفاده در تبلیغات یعنی پیام پنهان تبلیغات آنها می تواند بسیار موفقیت برای بهبود خود اهداف.

در زیر 5 نکته شما می توانید خود را به پیام های پنهان که به طور خاص برای شما و وضعیت منحصر به فرد خود و اهداف شخصی. اگر چه شما می توانید با استفاده از پیام های پنهان نرم افزار این است که یک جایگزین ارزان قیمت است که شما می توانید به کار بلافاصله.

فقط دنبال پنج مرحله ضربه:

1. تنظیم یک هدف است.

قبل از اینکه شما تلاش برای استفاده از هر ابزار تاکتیک یا منابع شما باید بدانید که چه شما با استفاده از آن و آنچه که قصد دارید آن را انجام دهید. این صدا ممکن است ابتدایی و کمی سایه دار اما دلیلی برای عدم استفاده از هر گونه بهبود خود (persian) ابزار عدم کارگردانی تمرکز و داشتن بتن بدون قطعی هدف.

می دانم آنچه شما می خواهید برای رسیدن به و سپس آن را به یک هدف است. به عنوان مثال ما با استفاده از یک ماشین جدید.

2. رنگ تصویر هزار کلمه است.

در پیام پنهان تبلیغات در یوتیوب شما به وضوح می توانید ببینید که تصاویر استفاده می شود به “فروش” به یک مشتری آینده نگر یک محصول و اتصال آن به یک احساس خاص و یا میل. زمانی که شما پیام های پنهان شما باید همان را انجام دهید.

ایجاد یک تصویر مطلوب. برش ماشین شما می خواهید از یک مجله و قرار دادن یک عکس از خودتان بیش از آن. چند نسخه های کوچک و چوب آنها را در مکان هایی که شما معمولا نمی نگاه اما پاس در هر روز است. مانند کنار یخچال یا زیر یک آینه است.

نگه داشتن یک بزرگ – شما پیدا کردن که چرا بعد.

3. پنهان دستورات.

یک پیام پنهان یک دستور مخفی استفاده می شود مستقیم به ذهن ناخودآگاه خود را. بنابراین در جایی بر روی تصویر بزرگ شما را کنار گذاشته در مرحله 2 نوشتن یک بیانیه از قصد مانند “من ماشین” در مثال ما. شما با استفاده از یک جمله خلاصه که هدف خود را.

شما همچنین باید در نوشتن از اظهارات مثبت مانند “من خود…….(هدف شما)”. در مثال ما ممکن است “من خود را یک 2010 GTI سفید گلف هاچ بک با 17 اینچی آلیاژ چرخ و بالای محدوده سیستم استریو.”

4. ساخت یک فیلم.

استفاده از windows movie maker برای ایجاد یک کولاژ از تصاویر با تصدیق حاکی از این است که شما در حال حاضر خود ماشین از رویاهای خود. تماشای این فیلم برای حدود 10 دقیقه در هر روز به تقویت خود کار دیگر.

5. فلش آن به وجود.

دریافت خودتان یک فشار دکمه نور فلش و محل آن را در کنار تخت خود را در بازوی خود برسد.

بر روی دیوار مقابل از جایی که شما خواب اما یک دیوار است که شما با قرار دادن عکس خود با تاکید بر این که شما در مرحله 3.

تنظیم ساعت زنگ دار خود را به شما از خواب بیدار در وسط اگر شب. هنگامی که زنگ برای تلفن های موبایل نشستن به سرعت در بستر و نقطه چراغ قوه در تصویر تبدیل آن تنها به طور خلاصه. است که با فشار دکمه روشن و خاموش سرعت در حالی که با اشاره به چراغ قوه در تصویر.

این کار را دو بار. و سپس بازگشت به خواب.

به دنبال این برنامه ساده و می خواهد وضعیت خود را از ذهن ناخودآگاه شما را به هدف خود را به سرعت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.