5 گام های ساده برای بی انگیزه و قدرت

زبانک  > متفرقه >  5 گام های ساده برای بی انگیزه و قدرت
0 Comments

[ad_1]

هنگامی که شما فکر می کنم انگیزه چه افکار متقابل ذهن خود را ؟ شاید یک ورزشکار ماراتن تعیین آن را به خط پایان. چه در مورد یک بچه دانشگاهی barreling از طریق امتحانات نهایی قبل از فارغ التحصیلی ؟ تعریف دقیق از انگیزه ممکن است از فرد به فرد متفاوت است. مهم نیست که چه شخصی خود تفسیر انگیزه آن قطعه در پازل موفقیت حیاتی است.

انگیزه تقویت نیروی زندگی را تغییر دهید. آن است که سحر و جادو اتفاق می افتد که زمانی که شما می دانید دقیقا آنچه شما می خواهید و دارای سوزش تمایل به انجام آنچه لازم است برای به دست آوردن آن ماده نگه می دارد که رویاهای خود را در مسیر. با انگیزه شما دارای پتانسیل به طور مداوم شما را لمس می پروراند. بدون انگیزه که قدرت ما بود به outlast دشوار ،

وجود دارد هیچ چیز مانند ذاتی انرژی است که به طور مداوم میشود شما به جلو در تعقیب رویاهای خود را. توانایی تعیین اهداف سخت کار می کنند و پس از رفتن احساسات خود را یک لذت است که هرگز نمی تواند از شما گرفته. اگر زمانی یک بار زمانی تمایل خود را به طور مداوم کامل اهداف می تواند تبدیل به اعتیاد آور است. شما ممکن است از خودتان بپرسید “چگونه می توانم به طور مداوم تکثیر انگیزه من به دنبال شور و شوق من و رسیدن به رویاهای من?” در اینجا 5 گام های ساده برای بی انگیزه و قدرت:

1. بود بصری خود را با چشم انداز

ایجاد یک هیئت مدیره چشم انداز و پر کردن آن با تصاویر مورد نظر خود را به اهداف و رویاهای. ماشین های لوکس شما می خواهید به درایو (یا رانده اند برای شما) عمارت شما می خواهید به زندگی می کنند و این مقدار از پول شما می خواهید به در بانک خواهد شد و طبعا در لیست شما. اما آیا فقط در سطح; حفاری عمیق تر. واقعا صرف برخی از زمان برای تفکر و فکر می کنم عمیقا. فکر می کنم نه تنها در مورد چیزهایی که شما می خواهید به اما فرد است که شما می خواهید برای تبدیل شدن به. شامل صفات شخصیت است که شما می خواهید به مدل و شهرت است که شما می خواهید به. فراموش نکنید که این اهداف که شما می خواهید برای به انجام رساندن. مطمئن باشید به آنها را بنویسید. شامل تصاویر از خانواده و دوستان بالقوه مقصد سفر و هر چیزی که باعث ایجاد یک واکنش احساسی و باعث می شود قلب شما ضرب و شتم. هنگام بررسی پتانسیل قطعات خود را از هیئت مدیره چشم انداز فکر می کنم “آنچه به من الهام بخش عاشقانه?”

زمان یکی از با ارزش ترین و غیر قابل استرداد منابع ما. شما هم می توانید به طور کامل استفاده کنید و یا برای همیشه آن را از دست بدهند.

2. زمان ارزش

اگر شما در حال حاضر شروع به درک ارزش زمان. زمان یکی از با ارزش ترین و غیر قابل استرداد منابع ما. شما هم می توانید به طور کامل استفاده کنید و یا برای همیشه آن را از دست بدهند. اگر هدف نهایی شما این است که برای ایجاد تغییر, شما در حال رفتن به مجبور به سرمایه گذاری زیادی از زمان برای ایجاد این اتفاق می افتد. شما می توانید شروع به کاهش زمان شما صرف در چیزهایی که بیهوده به اهداف خود. آگاه از وقت خود را صرف فعالیت هایی مانند تماشای تلویزیون و صرف تعطیلات آخر هفته در بازار بیش از حد, مهمانی, سفر و حتی صرف مقدار فراوان از زمان بازدید از خانواده و دوستان – برای این چیزهایی که ممکن است شما را به کوتاه مدت و شادی در حال حاضر, اما نمی خواهد کمک به شما آنچه شما می خواهید و یا که در آن شما می خواهید به. به یاد داشته باشید که زمان غیر قابل استرداد منابع و شما نباید به راحتی اجازه می دهد بیش از حد فعالیت های تبلیغاتی شما از چیزی بسیار با ارزش است. شما ممکن است تعجب “چگونه می توانم با استفاده از همه این زمان بیشتر موثر است؟” پاسخ این است که توسط reinvesting آن را در خود و اهداف خود را. فراموش نکنید که برای به یاد داشته باشید: هیچ کس نمی داند مقدار دقیق از زمان آنها در اینجا بر روی زمین است. با این حال بسیار از آن است که تعداد ثابت است. آنچه مهم است این است که چقدر زمان است که شما را, اما چگونه شما را انتخاب کنید به استفاده از آن. کنتراست را به شما خواهد شد به شما اجازه زمان به شما منتقل شده و یا خواهد شد شما را بیشتر از این منابع با ارزش است که شما?

3. احساسی

شاد با موقعیت شما در حال حاضر ؟ مایل به تغییر وضعیت خود و یا محیط اطراف? احساسی در مورد جایی که شما هستند. چگونه اضطراب شما در مورد موقعیت خود را در زندگی در حال حاضر ؟ انجام اقدامات خود و احساسات مدل چالش و تغییر یا انطباق و comfortability? بررسی نگرش خود را نسبت به تغییر. آن را مغرضانه و تحمل را تغییر دهید یا آن مدل انگیزشی رفتار? بنابراین از خودتان بپرسید “چرا من می خواهم به تغییر؟” به این دلیل است که شما خسته از احساس نشده? آیا شما احساس بی حوصله و unaccomplished شده اضافه کردم با زندگی خود را ؟ آیا شما مریض و خسته از تکرار همان چرخه در روز و روز را? آیا شما احساس می کنید الهام گرفته برای دریافت بیشتر از زندگی ؟ آیا شما به اندازه کافی ناراحت کننده را تغییر دهم ؟ اگر نمی کردم ناراحت کننده احساسی و حرکت کنید!

4. باید خود-دلسوزی

گاهی اوقات ما می تواند ما خود بزرگترین منتقد. خودتان یک استراحت بدهید به خاطر خوبی. شما تعجب که چرا شما طبیعی نیست و یا اگر شما در حال عادی. جواب این است: “بله!” مردم عادی را از اشتباهات. مردم عادی سقوط کوتاه… مردم عادی گردیم تا گرد و غبار خود را خاموش نگه دارید و پس از رفتن یک اشتباه و یا قدم اشتباه. مرد دانا یک بار به من گفت “این نیست که چگونه بسیاری از شما می گیرند که تعداد اما چگونه بسیاری از شما تا بعد از آن و رفتن نگه دارید.” بنابراین اجازه دهید از من بپرسید شما چه چیزی باعث می شود شما فکر می کنم که راه خود را به موفقیت هموار است با کمال ؟ جاده ای که شما رانندگی در زندگی واقعی نیست کاملا هموار و گاهی اوقات شما ممکن است به یک دست انداز در آن است. شما اجازه دهید که دست انداز تعریف شخصیت خود را و یا نگه داشتن چشم خود را بر روی این جایزه به شما به عنوان تلاش برای آینده تان دارید ؟ داشتن دلسوزی برای خودتان به شما اجازه رفتن از تجارب گذشته درس یاد بگیرند از آنها و اتاق را برای شما به گرفتن نگه دارید از آینده خود را.

5. چهره ترس خود را(بازدید کنندگان)

چهره ترس خود را ساده و ساده شما. ترس انقیاد است که مصمم به متوقف کردن شما که در آن شما ایستاده و شما محروم از رویاهای خود. این همیشه بودن مانع با پتانسیل برای تغییر جهت دادن سر خود را در هر زمان بدون توجه به چگونه بسیاری از بار ما در برخورد با آن در گذشته است. شما در حال رفتن به اجازه این مهلک غاصب خود را برای درهم شکستن رویاهای خود را سرقت شادی و تسلیم شما از سرنوشت ؟ تصور کنید که این طولانی فکر می کردم فراموش نشدنی روزهای آخر خود را: “من نمی انجام رساندن اهداف و رویاهای چون من بیش از حد وحشت زده به زندگی می کنند”. آیا فکر می کردم حتی موضوع و یا با آن خواهد شد خیلی دیر به غلبه بر ترس. اثبات که شما نمی خواهد اجازه ترس برای از بین بردن روح خود را و شروع به اقدام برای مقابله با ترس خود را – در حال حاضر!

5 مشترک ترس:

· ترس از شکست

· ترس از اولین گام

· ترس از موفقیت های واقعی

· ترس از بی کفایتی

· ترس از ناشناخته ها

با احساسات شما هنگامی که شما انجام رساندن اهداف خود وجود ندارد و تعجب می کنم که چرا شما می خواهید به تکرار این روند دوباره. درست مثل دونده ماراتن که برنده مسابقه شما می خواهید به لمس موفقیت زمان پس از زمان. خود را به عنوان میل سوزان را افزایش می دهد اجرای این مراحل ساده را افزايش اندازه قطعه پازل از انگیزه. شما حفظ قدرت به چهره ترس خود را ببخش خود را برای شکست های خود را و یک زندگی که در آن شما به طور مداوم به رسیدن به اهداف خود. با جدید بی انگیزه و قدرت چه تازه به اهداف و رویاهای شما را تنظیم و انجام?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.