6 اشتباه در مدیریت پروژه

0 Comments

[ad_1]

این سوال ساده این است که از کجا و چرا چیزهایی می تواند به اشتباه و چگونه برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد ؟

در توسعه صنعت نرم افزار وجود دارد چیزی شبیه به یک شوخی است که مشتری می تواند تنها انتخاب دو راه حل سه ویژگی ها; کاهش هزینه ها و عملکرد و قابلیت اطمینان. متاسفانه هر چند به شوخی تبدیل شده است کاملا عادی و معمول نیاز مشتریان.

وجود دارد یک گزارش به نام “هرج و مرج گزارش” منتشر شده از Standish گروه در سال 1995 در مورد آن پروژه شکست. بر اساس این گزارش 31 درصد از تمام پروژه های نرم افزاری در حال لغو قبل از اتمام 53 درصد از آنها در صورت تاخیر و سرریز هزینه و تنها حدود 16 درصد هستند و تا کنون موفق است. علاوه بر این به طور متوسط پروژه نرم افزار اجرا می شود در اواخر توسط 222% می رود بیش از بودجه توسط 189% و ارائه تنها 61 درصد از قابلیت های مورد نیاز یک آمار نگران نیست بسیار تغییر کرده است به این روز است. معلوم خوشبختانه که این سناریو قابل پیشگیری است.

با توجه به برخی از مسائل عمده اکثر است که می توان به فقیر مدیریت پروژه. زیر هفت از جدی ترین اشتباهات و مشکلات است که یک مدیر پروژه باید برای جلوگیری از به منظور ارائه پروژه و این تیم شانس بیشتری برای موفقیت است.

ارتباطات ضعیف

به طور معمول همه از جمله من شده بخشی از پروژه های مختلف که در آن ما درخواست مشتری برای چیزی و ما به چیز دیگری. آن را فقط به دلیل ارتباط ضعیف است. ارتباط بسیار مهم است که نگه می دارد همه چیز را با هم در محل. ارتباط خوب تضمین می کند که همه اعضا (کاربران) مشتریان توسعه دهندگان و حامیان مالی در همان نقطه است. لازم است که این پروژه اهداف روشن و مشترک به خوبی قابل درک است; مفروضات در حداقل نگه داشته و این پروژه پیشرفت است ابلاغ به درستی. همه چیز باید در جای مناسب از جمله خطرات قوام تاخیر و تغییرات و همه چیز. اهمیت ارتباطات نمی تواند برجسته شده است.

مدیران پروژه باید خود را صرف 90 درصد از زمان برقراری ارتباط با تیم.

نیاز به تجزیه و تحلیل / پیدا کردن / تعریف

این اساس در چند چیز مانند دامنه, هزینه, نیاز, برنامه, منابع و کیفیت. شما باید شنیده ام که پایه ضعیف است که همیشه خطرناک در آینده است. بیشتر مدیران پروژه فرار از آن سعی کنید به پیاده سازی پروژه بدون هیچ گونه مناسب نیاز به بررسی است. در این نوع از فرایند آنها از دست داد تلاش های خود را در زمان و هزینه های پیاده سازی شده است. مطالعه و ارشد مدیریت پروژه ها ثابت کرد که صرف یک هفته در مورد نیاز تجزیه و تحلیل در مراحل اولیه بهتر است از بازسازی در آینده است.

ناکافی و برنامه ریزی

دقیق و کارآمد برنامه ریزی است نه یک کار آسان اما باور من این است که کاملا با ارزش است. من نمی گویم که مردم از انجام طرح و پروژه های خود را اما هنوز هم ما احساس می کنیم که سطح برنامه ریزی کافی است. اغلب غفلت اما برخی از مدیران با استفاده از همان طرح پروژه برای تمام پروژه که می تواند به روش های مختلف.

برنامه ریزی هر و هر جنبه ای از پروژه در جزئیات کامل از ابتدا تا انتها تنها می تواند کار اگر یک توپ کریستال. در دنیای واقعی بسیاری از پروژه های تعریف هستند و قرار است به تدریج شفافی است که این پروژه آشکار و واضح تر می شود ، پیشنهاد راه حل این است که چنین مواردی این است که به استخدام نورد موج برنامه ریزی یک روش آن است که توصیه می کند انجام تقریبی سطح بالا برآورد پروژه و برآورد دقیق پروژه و برآورد دقیق تنها برای الزامات و فعالیت های در حال کار در.

مردم مدیریت

تیم همیشه دارایی بزرگ برای مدیران پروژه است. آنها باید به طور کامل با انگیزه متمرکز و سازماندهی این تیم حتی می تواند در رسیدن به اهداف غیر واقعی است. لازم است بدانید که هر یک از اعضای تیم در شرایط استفاده از مهارت های خود بهترین استفاده; مناسب با هیئت توانمندسازی و فعال محیط زیست, کل در واقع می تواند بیشتر از مجموع اجزاء آن است. در حال حاضر روز مدیریت منابع انسانی تبدیل شده است و بخش بسیار مهمی از مدیریت پروژه.

رضایت

جلوگیری از آن, شما می توانید با قبول هر گونه درخواست کاربر و حامی دستورات بدون حد اعتراض و یا مذاکره. این همچنین شامل موافقت با خواسته های غیر واقعی و مهلت در ابتدا با وجود آگاه بودن از نتیجه نهایی.موثر و کارآمد مذاکره می تواند پروژه خود را به سوی موفقیت.

تکرار اشتباهات قبلی

تعجب آور تکرار بی اثر شیوه ها و اشتباهات است دلیل اصلی که چرا پروژه جهان بر روی ادامه به شکست است. به hones به طور کلی همه چیز به خوبی مستند شده است اما هنوز بسیاری از به نظر می رسد از آنها بهره مند شوند. هر سازمان خاص خود را دارد, محیط, محدودیت ها و روش ها و در تعدادی از آنها وجود ندارد فرآیندهای ثبت درس آموخته از پروژه های انجام شده در گذشته است.

مستندات درس های آموخته شده باید انجام شود در طول عمر پروژه و تلفیقی باید در پایان. و اگر یک پروژه نتواند به طور کامل و یا به پایان می رسد تا لغو یک پست-مورت اونا بسیار مهم است.

این پروژه ها امروز تبدیل به بخش مهمی از زیرساخت های ما و زندگی می کند. وجود دارد مقدار زیادی در معرض خطر شروع هر یک از آنها سرمایه گذاری های کلان سازمان و استراتژی های حرفه و شهرت. برخی از سطح شکست همیشه وجود دارد خواهد بود و احتمالا ضروری برای پیشرفت. با این حال بسیاری از این شکست رخ می دهد که قابل اجتناب هستند. این شش اشتباهات مرگبار هستند, هسته, مناطق که در آن همه چیز می تواند به اشتباه. از بین بردن آنها ممکن است موفقیت را تضمین نمی کند در هر پروژه, اما از آن خواهد شد مطمئن شوید که به حذف از بزرگترین موانع ممکن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *