6 دلیل این که چرا کارآفرینان نیاز به یک مربی کسب و کار

زبانک  > متفرقه >  6 دلیل این که چرا کارآفرینان نیاز به یک مربی کسب و کار
0 Comments

[ad_1]

اگر شما فکر می کنم در مورد تمام شرکت های بزرگ در خارج وجود دارد, مانند گوگل, اپل, اینتل, Facebook و بسیاری دیگر را ببینید همه آنها یک چیز مشترک اند: بنیانگذاران خود را به همان طرز فکر کارآفرینی است که کسب و کار خود موفق است. آنها تا به حال حمایت های مورد نیاز اغلب در قالب یک مربی کسب و کار.

در دنیای کسب و کار مدرن مربیان کسب و کار کمک زیادی به موفقیت یک کسب و کار سرمایه گذاری. در آن حس حمایت آنها ارائه می شود نه به عنوان یک هزینه بلکه سرمایه گذاری است. نه کار کردن با یک مربی می تواند با قرار دادن محدودیت در رشد کسب و کار شما, به خصوص اگر شما یک کارآفرین است. در اینجا چند راه که یک مربی می تواند به شما کمک کند:

پیدا کردن آنچه که مهم است – شما به عنوان یک کارآفرین به احتمال زیاد بسیار خلاق و می خواهید برای ایجاد کسب و کار خود را در اطراف ایده های خود را. داشتن بیش از حد بسیاری از ایده ها می تواند به شما در کم کردن سرعت به عنوان شما آن را سخت به تمرکز بر روی یک در یک زمان. داشتن یک مربی می تواند این درمان. آنها می تواند به شما کمک کند تمرکز بر روی آنچه که شما در حال حاضر و کار به آن را بهبود بخشد.

خود را آشکار نقاط کور – برای مطمئن شوید که آن را به کمک کسی در نقطه ای از نقاط کور از کسب و کار شما. هدف متخصص می بیند تصویر کامل از کسب و کار شما و شما را قادر می سازد برای دیدن چه مراحل شما گم شده است. آن است که اغلب مورد که شما گرفتار در گرداب روزانه فعالیت های کسب و کار است که شما توسعه تونل چشم انداز. فرصت های از دست رفته و سپس تبدیل به یک تهدید واقعی و این دقیقا چیزی است که یک مربی کسب و کار می تواند به شما کمک کند.

به دست آوردن یک مزیت رقابتی – از نقطه A به نقطه B در کسب و کار خود و اغلب به معنی تفاوت بین موفقیت و شکست در برابر رقبای خود. یک مربی کسب و کار می تواند کمک به شما با نام تجاری کسب و کار خود را در چنین راه برای افتراق آن از بقیه و در نتیجه کمک به آن در پیشبرد سریعتر سرعت.

صرفه جویی در زمان و پول شما – به عنوان یک کارآفرین شما می دانید که در زمان خود بسیار با ارزش دارایی. به این ترتیب, شما نیاز به اتلاف آن را بر روی چیزهایی که نمی کمک به پایین خط. مناسب و معقول مربی می تواند کمک به شما در برنامه ریزی فعالیت های کسب و کار هستند که بیشترین سود و مولد. اگر شما فقط شروع کسب و کار خود و اتلاف وقت و پول به راحتی می تواند خود را به سقوط.

شما آموزش مسئولیت پذیری – پاسخگویی است و به احتمال زیاد, شایع ترین دلیل مردم استخدام مربی در وهله اول. این همیشه مورد نیست که در آن کارآفرینان رفتن به کسب و کار با پاسخگویی عادات. با یک مربی در کنار شما, شما می توانید تعریف اهداف خاص توسعه مراحل عمل و تبدیل به پاسخگو برای تکمیل هر یک از آنها.

پول بیشتر در پایان روز مربیگری را بهبود می بخشد مالی پایین خط. با یک مربی کسب و کار شما می توانید اهرم توانایی خود را به پول و رشد سود برای کسب و کار شما.

کار کردن با یک مربی کسب و کار می تواند به نفع هر کارآفرین وجود دارد. شما به خوبی انجام خواهد داد به نظر upsides و پیدا کردن متخصص مناسب برای شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.