6 راه برای شروع به فروش بیشتر در سال آینده

زبانک  > متفرقه >  6 راه برای شروع به فروش بیشتر در سال آینده
0 Comments

[ad_1]

1. ایجاد نوشته های شخصی اهداف. اگر شما می خواهید برای ایجاد تعادل بین زندگی شخصی و زندگی کسب و کار خود آن را حیاتی است که شما ایجاد اهداف نوشته شده برای زندگی شخصی خود را.

آن را بیش از حد آسان برای قرار دادن خانواده خود و سلامت خود و همه چیز که مهم ترین را به شما در پشت رایتر.

شما به راحتی می توانید از بین بردن حسرت بزرگ در زندگی خود را با توجه و برنامه ریزی کمی.

که آیا شما فکر می کنم اکثر مردم پشیمان ترین – چیزهایی که آنها انجام داده ایم و یا چیزهایی که آنها هرگز ؟

سال آینده قطعا بهتر از این سال اگر شما لازم نیست پر کنید و آن را با تاسف.

2. ایجاد نوشته اهداف حرفه ای و با هدف بالا است. در اینجا منظورم با هدف بالا است. تصور کنید شرکت شما به شما می دهد یک سهمیه ای که برای یک 13.5 درصد افزایش در فروش خود را. تنظیم هدف خود را برای 15٪. انجام آنچه شما می توانید در طول سال برای رسیدن به خود را 15 درصد افزایش فروش.

اگر به هر دلیلی شما می آیند تا کمی کوتاه خود تجدید نظر هدف شما احتمالا هنوز هم بیش از رسیدن به هدف است که به شما داده شده توسط شرکت خود را.

همیشه و منظور من همیشه هدف بالاتر از شرکت شما و انتظارات شما به ندرت نا امید شود.

3. نوشتن بررسی خود را با این مبلغ به نمایندگی از درآمد شما می خواهید برای رسیدن به در سال جدید است. وجود دارد یک تفاوت بزرگ در فروش بین چیزهایی که اتفاق می افتد و اجازه دادن به چیزهایی اتفاق می افتد.

چرا صبر کنید تا پایان سال برای دیدن چقدر پول شما کسب درآمد.

ایجاد یک شخصی نوشته شده و درآمد هدف برای خودتان. اگر شما تا به حال به حدس می زنم که چگونه بسیاری از فروشندگان و کارآفرینان آیا شما فکر می کنم در واقع نگاهی به زمان برای انجام این کار ؟ اگر شما حدس زده 2% شما می شود ،

آن را زندگی خود را از فروش خاک آن درآمد خود را پس چرا شما در پیشبرد طرح چقدر درآمد شما می خواهید برای کسب درآمد ؟

در اینجا یک راه عملی برای انجام این کار. نگاهی به بررسی خالی و ایجاد یک کپی از آن. در کپی کردن را این چک قابل پرداخت به خودتان را وارد کنید 31 دسامبر به عنوان تاریخ وارد کنید مقدار می خواهید برای کسب درآمد و پس از آن دوره آن را امضا کنید.

این بررسی به یک فروشگاه چاپ و دریافت سه نسخه چند لایه. قرار دادن یک کپی در افتاب در ماشین خود یک کپی در کیف خود را و یک نسخه در دفتر خانه خود را روی میز.

به این کار می کنند و مطمئن باشید این کار شما باید در این نگاه بررسی کنید هر روز در سال جدید است.

4. ایجاد یک نوشته شده و به ترتیب اولویت لیست از چیزهایی که شما در حال رفتن به شروع به فروش بیشتر در سال جدید.

داشتن اهداف نوشته شده است یک راه عالی برای شروع هر سال جدید است.

اما شما باید به یاد داشته باشید این است. نمی توانید به یک هدف است. درست است که شما نمی توانید یک هدف است.

پس چگونه این تاثیر شما ؟

اجازه دهید من به شما یک مثال است. من یک سخنران حرفه ای و فروش ترینر شده اند و در این کسب و کار برای 24 سال است.

چند بار در سال از من دریافت تماس های تلفنی از سخنرانان. آنها شروع به من گفتن که چگونه بسیاری از چیزهای مثبت آنها شنیده ام در مورد من. خوب, بنابراین من flattered.

آنها در ادامه گفتگو با توصیف تمرکز کسب و کار خود و پیگیری با پیشنهاد خرید من ناهار یا شام.

وقت من با ارزش است اما من همیشه مایل و حتی مشتاق به کمک به کسی که فقط گرفتن آغاز شده در صحبت کردن و آموزش کسب و کار.

در اینجا چگونه من را ادامه دهید. من از تماس گیرنده اگر او تا به همه اهداف کسب و کار خود را در نوشتن. عظیم 100 درصد از این تماس گیرنده با یک پاسخ “نه”.

بنابراین من پس از این درخواست تماس گیرنده به نوشتن اهداف کسب و کار خود از جمله چقدر پول آنها می خواهند برای به دست آوردن در طول 12 ماه آینده.

من همچنین از آنها بخواهید برای آماده سازی یک لیست نوشته شده است و از مراحل عمل آنها را به کار برای رسیدن به همه اهداف نوشته شده است.

“به محض این که شما انجام این کار” من از آنها بخواهید برای تماس با من.

نگاهی به حدس می زنم که چگونه بسیاری از این تماس گیرنده آمادگی خود اهداف و مراحل اقدام و سپس به نام من ؟ صفر!

خط پایین در اینجا است. اگر شما نمی دانید که “چه” شما می خواهید برای به انجام رساندن و شما نمی دانید “چگونه” شما در حال برنامه ریزی برای انجام آن خود را از احتمال شکست بیشتر از 80 درصد است.

این واقعا مهم است که شما می دانید آنچه شما می خواهید برای رسیدن به و چگونه شما در حال برنامه ریزی برای انجام آن است.

سادگی همیشه بهترین کار می کند.

5. شما باید متعهد در نوشتن چقدر شما در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در خود را در سال جدید است. من خوانده ام و من نیز این باور وجود دارد که ارتباط بین اندازه یک فرد کسب و کار کتابخانه و میزان موفقیت شما در رسیدن به.

آن آثار را در این راه از آنجا که شما را تبدیل به آنچه شما به عنوان خوانده شده. چگونه شما می خواهم به رقابت با یک فروشنده که می خواند 25 های مختلف کسب و کار/فروش کتاب در هر سال است. و اجازه دهید می گویند شما نمی به عنوان خوانده شده.

این اضافه می کند تا 125 کتاب در پنج سال آینده و 250 کتاب در طول 10 سال آینده.

آیا قرار دادن مغز خود را اتکینز رژیم غذایی – تغذیه آن. کسی که خوراک مغز خود را با کتاب های خوب همیشه بهتر از آن دسته از فروشندگان که آیا سرمایه گذاری در خود را دارند.

و به یاد داشته باشید این است. هنگامی که شما خرید یک کتاب غیرداستانی شما لازم نیست که به خواندن جلد کتاب را پوشش دهد.

6. نگرش شما همه چیز در مورد همه چیز. همیشه انتظار بهترین نتایج را به صورت روزانه.

آن را تقریبا غیر ممکن است به یک نگرش بد هنگامی که شما لبخند, بنابراین مطمئن شوید که شما همیشه خندان. شما همیشه می توانید بگویید که آیا یا نه شما در حال لبخند با توجه به شخص شما در حال صحبت کردن با. اگر آنها نمی خندان آن را شرط بندی امن است که شما در حال لبخند زدن یا نه.

لبخند نمی آید به طور طبیعی به همه. من به تازگی از شهر کانزاس انجام دو روز فروش آموزش برنامه. وجود دارد دو نفر در اتاق بودند که همواره لبخند بر لب.

من آرزو می کنم من می تواند انجام این کار, اما من می توانم به دلیل ماهیت من جدی فرد است. من به نگه داشتن یاد خودم به لبخند سراسر فروش برنامه های آموزشی.

خود شیشه است و نه نیمه پر یا نیمه خالی. خود را شیشه ای است پر از فرصت است. که یک نگرش شما همیشه باید.

امیل Coué ایجاد این تاکید “هر روز در هر راه من بهتر و بهتر.” می گویند این تاکید 25 بار هر روز و ببینید که چگونه آن را تحت تاثیر نگرش خود را و زندگی خود را. انجام این کار و شما خواهد شد شگفت زده در نتایج فروش خود را بیش از حد.

در حال حاضر آن را تا به شما برای اتخاذ و انطباق این شش ایده های بنابراین شما می توانید بلافاصله شروع به فروش بیشتر در سال جدید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *