7 برترین سلاح های مخفی از کسب و کار موفقیت

زبانک  > متفرقه >  7 برترین سلاح های مخفی از کسب و کار موفقیت
0 Comments

[ad_1]

بسیاری از مردم فکر می کنم وجود دارد این است که برخی از سس راز موفقیت در کسب و کار. من فکر می کنم آنچه که مردم واقعا به دنبال کلید های میانبر به موفقیت است. پاسخ کوتاه این است که هیچ میانبر وجود دارد. اما وجود دارد برخی از چیزهایی که شما می توانید در کسب و کار شما است که افزایش شانس خود را از موفقیت است.

در نظر من وجود دارد 7 چیزهایی که شما می توانید استفاده به عنوان سلاح های مخفی خود را به موفقیت. این 7 راز سلاح های رایج در مناطق شما می توانید تمرکز بر آن را به طور چشمگیری افزایش کسب و کار شما و پاک کردن رقابت است. در حالی که این 7 راز سلاح های ساده و در سطح همه آنها نیاز به زمان و صبر و کار با یک تیم به انجام.

1. بازاریابی – مهم نیست چه کسب و کار شما. اگر شما یاد بگیرند که چگونه به بازار شما در حال غرق. در نهایت شما را اجرا خواهد کرد از آگهی ها و کسب و کار خواهد مرد. شما باید به یاد بگیرند که چگونه به بازار است. و نه فقط اجرای تبلیغات است. شما باید بدانید که چه چیزی برای قرار دادن در تبلیغات چه چیزی باعث می شود یک تبلیغ خوب, چگونه برای نوشتن کپی را انتخاب کنید و تصاویر و همچنین همه اشکال بازاریابی و رسانه ای است که شما می توانید استفاده کنید برای توزیع بازاریابی خود را به قطعات. یادگیری به بازار و یا کسب و کار شما خواهد مرد!

2. پشتکار – هرگز متوقف! شما باید به رفتن ادامه تلاش چیزهای جدید را درک چیزهای که همیشه کار نمی کند اولین بار… آماده به ماه و سال به ساخت کسب و کار شما. آماده برای افسرده و گریه در مورد شکست خود استدلال می کنند با همسر خود و در نهایت در بسیاری از درد است. من می دانم که من نقاشی یک تصویر گلگون در اینجا مناسب است ؟ آنچه من انجام می دهند در حال آماده سازی شما برای آنچه شما روبرو خواهد شد. آماده شود و آن را در. هنگامی که شما نگاه کنید به افسردگی تنظیم در آماده با من را انتخاب کنید تا. می دانم که آن را OK به گریه در مورد شکست های خود را. عذرخواهی از همسر خود است. می دانیم که درد خواهد شد. هرگز!

3. خدمات مشتری – اکثر مردم فکر می کنم اگر آنها فقط یک محصول بزرگ است که مردم را خرید. می دانم که این… بهترین خدمات به مشتریان و مردم را نادیده می گیرند هر محصول و نقص. درمان مردم با عشق و احترام. با تشکر از آنها را برای مشتری خود را. آنها را احساس خاص. خدمات مشتری است که معمولا آخرین چیزی ثابت در یک شرکت زمانی که همه چیز با شکست مواجه شد. آن را به یک اولویت در کسب و کار شما.

4. خود را دانستن صنعت – دریافت هر قطره از اطلاعات شما می توانید خود را در صنعت. شما نیاز به یک متخصص است که می داند همه چیز شما احتمالا می تواند در مورد آن. شما نمی توانید به رفتن به کسب و کار دانستن کمتر از مشتریان خود را. اگر آنها می دانند که بیش از شما آنها را نمی خرید از شما. یک مشاور مورد اعتماد است که مردم به نوبه خود به.

5. همیشه یادگیری – هرگز متوقف خواندن کتاب و مقاله و بررسی و حضور در کارگاه های آموزشی. یک مربی استخدام مشاور و پیدا کردن یک مربی… انجام آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن بهبود بازی خود را.

6. درک فن آوری – این است که یک دسته برای من اما کافی است به می گویند که شما نیاز به درک, رسانه های اجتماعی, محاسبات ابری و نرم افزار است که شما را در زندگی شما و مشتریان شما’ زندگی آسان تر است. در بالا از همه وجود دارد که در اینجا ارائه و چگونه آخرین آی فون می تواند به بهبود فروش و یا چگونه ثابت تماس می توانید خود را بهبود وفاداری مشتری و حفظ و نگهداری. یادگیری فن آوری و یا استخدام کسی برای انجام آن را برای شما.

7. نماز – این ممکن است به عنوان یک شوک برای بسیاری از, اما نماز است و من با ارزش ترین ابزار. من دعا می کنم در مورد آنچه برای نوشتن, چگونه به بازار چه تکنولوژی برای استفاده, راه هایی برای بهبود کسب و کار من است و من دعا می کنم بیش از هر یک از مشتریان من. نماز است که چگونه من راهنمای کسب و کار من. اگر یک گلوله نقره ای در زرادخانه خود نماز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.