7 عادت بسیار ناکارآمد مردم

0 Comments

[ad_1]

هنگامی که ما موفق در زندگی ما در حال شکست از آنجا که ما در حال نشان داده شده است که چگونه اعتقادات ما در حال از هم ترازی با موفقیت. در حقیقت هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان شکست برای آن است که تنها بازخورد.

1. پس اعتقاد به سیستم حتی زمانی که از آن می رود در برابر شهود خود را

شهود یک هدیه است که هر کس داده شده است اما نه هر کس شرح زیر است. این یک چیز برای گوش دادن به این درونی هدایت صوتی و تمام انرژی های دیگر به دنبال. نادیده گرفتن حقیقت درونی خود را می تواند منجر به خطر است. به عنوان یک مثال اخیر تصویری فیلم شده است که از بازماندگان کشتی غرق شده در کره جنوبی نشان دادن دانش آموزان با پوشیدن جلیقه نجات در کابین خود در حالی که ابراز افزایش ترس که قایق غرق شد. چرا فقط 155 دانش آموزان زنده ماندن از غرق شدن کشتی از مجموع 454 آموزان ؟ دانش آموزان گفته شد توسط crewmembers به ماندن در کابین خود و صبر کنید. در فیلم مشخص بود که دانش آموزان می خواستم به ترک کابین خود را به عنوان آنها گوش دادن به صدای درونی خود که آنها در معرض خطر بودند. اما آنها تصمیم به دنبال سیستم باور اطاعت از مافوق خود را به عنوان آن است که به شدت آموخت. اعتقاد به اطاعت از خدمه بود قوی تر از اعتقاد به پیروی از صدای درونی خود را به ایمنی. من نمی نوشتن این قضاوت از دانش آموزان crewmembers یا فرهنگ. من به سادگی از آن استفاده کنید به عنوان مثال اعتقاد به آن سیستم می تواند به ضرر مردم هنگامی که آن را مخالف با شهود خود را.

2. نادیده گرفتن احساسات

خشم, حسادت, خشم, ترس و افسردگی هستند شاخص که چیزی نیست تعهد ما در زمینه انرژی. اگر شما انتخاب می کنید به پایکوبی احساسات خود را پایین و یا آنها را نادیده گرفت و شما تنها تاخیر در روند شفا. اگر شما را انتخاب کنید برای مخفی کردن از احساسات خود را با مصرف ضد افسردگی آن را مانند تبدیل حجم موسیقی کم و یا قطع. اگر شما می خواهید خوشحال می شود شما باید بپرسید: “چرا من احساس می کنم این راه ؟ چه ریشه و علت بدبختی من?” هنگامی که شما انتخاب می کنید به کشف این احساسات شما شروع روند شفا. انتخاب به صورت احساسات خود و انجام کاری در مورد آن است شجاع عمل می کنند. آن را باز درب به شادی, عشق, و فرصت های جدید.

3. دروغ گفتن

هنگامی که ما صحبت می کنند حقیقت ما نهفته است تبدیل به موانع به گرفتن آنچه ما می خواهیم در زندگی است. دروغ جسمی ایجاد چیزهایی که آشکار به کار مشغول است و تراکم. پاسخ صادقانه ایجاد یکپارچگی و قدرت شخصی. حقیقت ایجاد یک زندگی از سهولت و جریان.

4. تنبلی و رژیم غذایی فقیر

عدم ورزش برابر است با یک فقیر ابزار برای تجربه زندگی است. یک رژیم غذایی آشغال ایجاد اشتباه بلوک های ساختمان برای ماندگار بدن. زمانی که شما غذا خوردن سالم و ورزش روزانه, قانون افزایشی اثرات تنظیم شده است به حرکت. شما تجربه پایدار جذب حوزه سلامت.

5. ولخرجی

اعتیاد به صرف یک خودنمایی شاخص که فرد راحت نیست یا خوشحال با خود است. هیچ مقدار از هزینه رضایت را به ارمغان بیاورد تا فرد می شود به هسته اصلی که چرا او نیاز دارد همه چیز. اعتیاد آور spender نیست عشق خود را. عشق خود را بدون قید و شرط کلیدی است.

6. شایعات

یک رژیم غذایی از شایعات بی اساس است مانند یک رژیم غذایی Velveeta. آن را ممکن است طعم و مزه خوب است اما در پایان شما احساس بدبختی چون شما قرار داده پلاستیکی به بدن خود را. یک رژیم غذایی از نوع کلمات و حقیقت و انعکاس و کلیدی است.

7. پذیرش ترس به صورت عادی

ترس یک فرکانس کم انرژی طراحی شده است که به کنترل ذهن خود را. هیچ کس به قبول حکومت از ترس یا بیماری فکر می کردم. مخالف ترس است بی قید و شرط عشق است که از یک فرکانس از اعتماد به نفس حاکمیت و پذیرش خود.

انسان هم مشکل شکستن رایگان از منفی الگوهای ناکارآمد به دلیل این الگوها شده است کد گذاری شده را به سیستم عامل خود را از ذهن. آنها مانند ویروس در حال اجرا در کنترل پنل از ذهن است. برای رهایی از این الگوهای آن نیاز به ارتقاء و حذف تمام برنامه های بدخواه. طلایی DNA فعال سازی کلید به راه 7 habits of highly effective people.

پاک کردن ذهن ویروس های امروز است. سعی کنید DNA Activation.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *