7 مهارت های لازم برای بازی Cornerback

زبانک  > متفرقه >  7 مهارت های لازم برای بازی Cornerback
0 Comments

[ad_1]

فوتبال یک بازی است که خواسته خیلی از شرکت کنندگان آن هر دو ذهنی و جسمی. اگر چه هر موقعیت ارائه آن چالش های بیشتر به چالش کشیدن طرف توپ بدون شک دفاع و بیشتر به طور خاص در سخت ترین موقعیت است cornerback. به غیر از چند موقعیت cornerback نیاز به ترین ورزشکاری و بزرگترین ترکیبی از انواع مهارت های فنی. بازی cornerback نیاز به مهارت و مهارت های است که می تواند توسعه بیش از شب آنها نیاز به زمان و صبر اما باید به شما استاد این 7 مهارت های شما را پیدا خواهد کرد خودتان قفل کردن حتی بهترین رسیور پایین.

اولین و مهمترین cornerback باید پا بسیار عالی سرعت. به دلیل ماهیت و موقعیت cornerback باید قادر به واکنش نشان می دهند به هر تغییر جزئی در جهت یک گیرنده ممکن است و برای انجام این کار این نیاز استثنایی پا با سرعت. Cornerback پا سرعت است که احتمالا مهم ترین ابزار در زرادخانه خود را به عنوان آن می تواند کمک کند تا برای اندکی کمبود سرعت. این به این معنا نیست شما می توانید آهسته و بازی cornerback اما باید سرعت خود را نمی تواند تا پر خوب داشتن پا با سرعت کمک خواهد کرد که برای نگه داشتن شما را در موقعیت.

دوم مهارت مهم برای یک cornerback به برجسته است زمان واکنش. این و پا با سرعت دست به دست به عنوان زمان واکنش خود را خواهد شد بسیار مهم در اطمینان شما نمی توانید ضرب و شتم عمیق و همچنین مطمئن شوید که شما دست خود را در زمان به سوات پایین و یا رهگیری یک پاس. آن مهم است به درک که به عنوان یک cornerback خود را در یک نقطه ضعف عمده نسبت به گیرنده در سراسر توپ از شما او در حال حاضر می داند که در آن او می خواهد برای رفتن اما از همه مهمتر او را در حال اجرا رو به جلو به عنوان مخالف به شما است که به رکاب زدن. چون شما نمی دانید این بازی به عنوان یک cornerback شما همیشه باید بر روی انگشتان شما آماده واکنش به هر حرکت گیرنده در سراسر از شما می سازد.

سوم مهارت مهم به سرعت دست. این مهارت بسیار مهم است که متراکم یک گیرنده در خط داد و بیداد. زمانی که متراکم یک گیرنده مهم است به سرعت دست به طوری که شما می توانید دست خود را بر او قبل از این گیرنده می توانید حرکت بر روی شما و سعی کنید به فرار خود را جم. اگر دست خود را با سرعت خوب است, این یک ابزار عالی برای اخلال در مسیر زمان بین کارفرمایی و گیرنده و کار خود را که بسیار ساده تر.

چهارم مهارت مهم برای یک cornerback موفقیت بزرگ است, هماهنگی چشم و دست. این مهارت بسیار مهم است آن را به عنوان دستیاران در cornerback توانایی رهگیری فوتبال است. خوب کارفرمایی را ترک خواهد کرد یک پنجره فرصت برای حتی بهترین, cornerbacks برای رهگیری فوتبال همین دلیل است که زمانی که فرصت خود را, شما باید با استفاده.

پنجم مهارت است نه یک مهارت است اما بیشتر از یک توانایی طبیعی است و یک پرش عمودی. ترین, cornerbacks به طور معمول کوتاه تر از گیرنده های آنها خواهد شد تا در برابر همین دلیل است که یک پرش عمودی مهارت بزرگ است که در این رویداد از یک توپ است که شما نیاز به پرش به بالا و به چالش کشیدن گیرنده در هوا. این یک مهارت است که همه مردم دنیا با آن می تواند بهبود یافته از طریق های مختلف, آموزش تکنیک های به عنوان به خوبی به عنوان وزنه. که قادر به پرش حریف خود را به شما یک مزیت بزرگ در توپ کارفرمایی ممکن است سعی کنید و پرتاب به سمت خود.

ششم مهارت مهم به دانستن است که حریف خود را. همه مهارت های فوق پیشرفته هستند زمانی که شما می دانید آنچه که حریف خود را در حال رفتن به انجام. هر کارفرمایی دارای گرایش و شما باید قادر به انتخاب کنید تا بر روی آنها شانس خود را برای پریدن راه ها و متوقف کردن توپ خواهد شد تا حد زیادی بهبود یافته است. این نوع بار خوانده شده به طور معمول ساخته شده در طول هفته از آماده سازی منجر به بازی از طریق ساعت های بی شماری از فیلم به عنوان به خوبی به عنوان بازی زمان تجربه است.

هفتم و نهایی مهارت cornerback باید حافظه کوتاه مدت. در یک نقطه و یا دیگر شما در حال رفتن به ضرب و شتم که آیا آن را برای یک بازی و یا یک touchdown اما چگونه شما پاسخ دهند در صورت شکست واقعا تصویر کشیدن چه نوع cornerback شما هستند. درک حتی بزرگترین, cornerbacks که تا کنون بازی بازی ضرب و شتم در برخی از نقطه در زندگی حرفه ای خود را, اما آنها منعکس و آموخته از اشتباهات خود.

در حال حاضر شما می دانید 7 مهارت های حیاتی مورد نیاز برای بازی cornerback. باید شما را مشاوره و توسعه همه این مهارت شما را پیدا خواهد کرد خودتان را در بالای بازی خود را و شاید حتی بالای چند رکورد تخته.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.