8 مدل از بهترین کرم پودر های دنیا از لحاظ پوشانندگی

زبانک  > متفرقه >  8 مدل از بهترین کرم پودر های دنیا از لحاظ پوشانندگی
0 Comments

محصولات با پوشش متوسط معمولاً به اندازه ای رنگدانه دارند که سیاهی اطراف چشم را بپوشانند و لکهای کوچک روی پوست را محو کنند ولی در عین حال حالتی غیر طبیعی به پوستتان ندهند. پیش از این هم در بخش رازهای آرایشی در دنیای مد نمناک گفته شد که افرادی که پوست چربی دارند بهتر است قبل از استفاده از کرم پودر مایع با یک پد مرطوب یک لایه از فون خشک (آکوا) روی پوستشان بزنند . این کرم ها مناسب پوستهای نرمال و خشک هستند و افراد دارای پوست چرب بهتر است از نوع بدون چربی (Oil Free) این کرم ها استفاده نمایند.

اگر می خواهید خانم هایی زخم و سایر نواقص چهره تان را بپوشانید و یا رنگ پوست خود را تغییر دهید بهتر است از کرم پودرهایی با پوشش کامل استفاده نمایید. اگر پوست شما چرب یا خشک نیست میتوانید از یک کرم پودر مایع سبک استفاده کنید. کرم پودر الارو سری Anti Age ، بهترین کرم پودر فرانسه با خاصیت ضدچروک قوی، ماتکنندگی پوست و حفظ تعادل چربی پوست، مناسبترین مارک کرم پودر برای پوست چرب می باشد که به کاهش خطوط سطحی پوست ناشی از بالارفتن سن کمک کرده و تنها تمام عیوب پوست صورت را می پوشاند.

مثل همیشه، مطمئن شوید، قبل از مصرف این نوع کرم پودر، پوستتان را کاملا با برنامه ی مراقبت از پوست آماده کرده اید. بعد از اینکه پوستتون رو با پرایمر آماده کردید بهتره که با استفاده از یک براش صاف، مقداری از کرم پودر رو به صورت نقطه نقطه بر روی قسمت های مختلف پوست بزنید و بعد با استفاده از اسفنج آرایشی مرطوب یا براش مخصوص ترکیب کردن کرم پودر، با ضربه های آرام و ممتد کرم پودر رو بر روی پوست پخش کنید.

توجه کنید کرم پودر مناسب شما خط آرایشی بین گردن و صورت به وجود نمی آورد. یکی از محبوب ترین اشکال کرم پودر فون مایع است زیرا پوشش طبیعی به پوست می دهد و به راحتی می توان از آن استفاده نمود . کرم پودر جزو تاثیرگذار ترین وسایل آرایشی است که بدون آن آرایش صورت زیبا نمیشود، کرم پودر نقش مهمی در آرایش صورت دارد و میتواند جوش، لک و مشکلات پوست را بپوشاند پس باید کرم پودری مناسب با پوشش دهی بالا انتخاب کنید. پن استیک به کرم پودرهای سنگین با پوشش دهی بسیار بالا گفته میشود که انواع مشکلات پوستی همچون جای زخم، جوش، لکه و قرمزی پوست را کاملا میپوشاند کافیست مقداری از آن را به محل مورد نظر بزنید و محو کنید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت موس بجای کرم پودر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.