Alain De Botton تعریف موفقیت

زبانک  > متفرقه >  Alain De Botton تعریف موفقیت
0 Comments

[ad_1]

چه ما به معنای بازتعریف موفقیت است ؟ آن است که ما مفاهیم و ایده های ما در مورد موفقیت و چگونه درک ما از موفقیت ما است. جهان در حال تغییر است بسیار به سرعت و به طوری که در این جامعه و این تغییر سناریو شکل گرفته نظر ما از جهان است. در زمان یکی باید در نقطه که در آن شما شک هدف خود را در جهان و رتبه خود را در نردبان اجتماعی چون کسی گفته است که شما چیز. به یاد داشته باشید اگر شما مدیر عامل یک شرکت است که به این معنا نیست که شما نمی موفق به عنوان بسیاری از مردم می خواهم به شما اعتقاد دارند.

Alain De Botton یک سوئیس نویسنده و او بسیار درستی می گوید: در تکنولوژی آموزشی و طراحی کنفرانس (TED) است که “ما نباید اجازه دهید دیگران تعریف موفقیت و شکست هستند چرا که اگر ما به آنها اجازه ما'd همه در نهایت شکست و بازنده است. ”

دکمه's تمرکز اصلی این است که به بحث در مورد نقطه که در آن بسیاری از مردم تجربه مشکلات در زندگی خود را مربوط به حرفه و شغل. او می گوید که آن زمان که در آن ما احساس ناکافی و سرزنش خودمان را برای انجام هر کاری بهتر در زندگی ما هستند و در واقع ما در حال انجام آن است و در واقع این محصول از شخص دیگری. Botton در اینجا به یک نمونه از “ظاهر بینی” که در آن مردم از قضات را تمام شخصیت بر اساس یک قطعه کوچک از اطلاعات آنها را جمع آوری در چند دقیقه نشست. Botton بسیار درستی گفت که گفتگو و اطلاعات ما به اشتراک گذاری با یکدیگر در مهمانی ها مثل ما حرفه میل و disliking هرگز می توانید سطح خود را از موفقیت و کسانی که فکر می کنم می خواهم که به ناچار snobs.

در سال های اخیر همه چیز تغییر کرده به شدت و مردم بسیار بزرگی از ایده های نه خوب بودن و قادر به انجام هر چیزی ارزش دستیابی به. ذهن ما آنقدر تحت تاثیر قرار داده و گرفته شده توسط دیگران افکار و برچسب که آنها به ما بدهد. در حال زندگی در قرن 21 که در آن ما می آموزند که هیچ چیز غیر ممکن به نظر می رسد کمی عجیب و غریب در حالی که زندگی بین هنجارهای اجتماعی و معنی. ما خیلی اشغال شده توسط ما اجتماعی به این معنی است که ما قادر به شکستن آنها و اغلب تا خود ما به آنها. ما باید آنقدر بدبین است که ما هرگز سعی کنید به چیزهای خوب از عادی. بسیاری از نشان می دهد تلویزیون و مجلات و کتاب ها نشان دهنده داستان از مردم عادی انجام کارهای بزرگ است. ما باید درک کنند که اگر آنها می توانید آن را تا می کنیم. و اگر تا کنون ما قادر به رسیدن به این سطح از موفقیت ما تگ ما به عنوان یک شکست است.

ما فراموش کرده اند این واقعیت است که هیچ کس خوب است در همه چیز و همه کس در چیزی خوب است. آن است که به اشتباه بر این باورند که اگر نام خود را نمی شود در صفحه اول نیویورک تایمز سپس شما یک مرد موفق. بازتعریف سطح خود را از ارزش خود و تعیین آنچه که چیزی که باعث می شود شما منحصر به فرد است که موفقیت خود را نه آنچه که شما're گفت: شما باید. فقط در این روش شما می تواند واقعا یک فرد موفق است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.