Don't اجازه دهید ترس خود را کنترل سرنوشت

زبانک  > متفرقه >  Don't اجازه دهید ترس خود را کنترل سرنوشت
0 Comments

[ad_1]

آیا شما بر این باورند که ترس تبدیل به یکی از عوامل مهم است که آغاز شده و مؤثر در تمام تصمیم گیری های مهم زندگی خود را و در نتیجه کاهش چشم انداز رشد و باعث خرابی شادی در زندگی ؟ اگر این مورد است, آن زمان که ما شروع به تصدیق و کار در جهت غلبه بر این ضعف در شخصیت ما.

ترس باعث می شود تاخت و تاز در زندگی ما از روزهای اوایل دوران کودکی

آیا تا کنون فکر کرده اید که به عنوان یک کودک بزرگترین ترس ما این است که از دست دادن پدر و مادر ما? ما به درگاه خداوند دعا برای طول عمر پدر و مادر ما. یکی از دلایل این ترس البته عشق ما نسبت به پدر و مادر ما. و دلیل دیگر ممکن است ما ناامنی. ما می دانیم که ما کوچک هستند و نمی توانند مراقبت از خودمان است. ما نیاز پدر و مادر به مراقبت از ما غذا و لباس و سرپناه و آموزش و بالاتر از همه نیاز به عشق و محبت.

جامعه نقش مهمی در شکل دادن به ما پاسخ به ترس

شخصیت ما هستند نه تنها به شکل توسط پدر و مادر ما, اما ما معلمان و دوستان و همکلاسی ها و بستگان و بزرگان و رسانه های اجتماعی نیز نفوذ عمیق در زندگی ما است. انسان خوبی هستند گربه های کپی. اگر آنها مغز خود را دارند اما تعداد بسیار کمی از آنها در واقع اختصاص زمان و ذهن به نظر در مورد آنچه است که در واقع حق و چه اشتباه است. بسیاری از زمان ما چیزهایی را قبول راه آنها در اطراف ما بدون سوال حرمت آن.

ما می بینیم که زمانی که افراد موفق در تلاش های خود و جامعه را می سازد سرگرم کننده از آنها مانع آنها از دادن آن به دیگری را امتحان کنید و یک احساس حقارت نسبت به کسانی که قادر در سرمایه گذاری خود را. از سوی دیگر افراد موفق درمان می شوند مانند زندگی واقعی ستاره های بزرگ. جامعه تنها به خاطر موفقیت های خود را فراموش سازگار شکست آنها تا به حال برای غلبه بر قبل از تبدیل شدن به موفق.

در همان زمان, لحظه, موفق, مردم شروع به شکست جامعه بی درنگ شروع به انتقاد از این افراد نیز می باشد. بنابراین این روند به شما قرار داده و در بالای جهان تا زمانی که شما موفقیت و لحظه ای که شما شروع به شکست شما پرتاب کردن از بالا.

این است که بیشتر قابل رویت در مورد سیاستمداران افراد ورزشی, فیلم و ستاره. در هیچ نقطه ای از زمان وجود دارد تحقق به میزان تلاش و کار سخت است که رفته است در سال برای یک فرد در واقع موفقیت در زندگی است. می تواند شما را به دور اعتباری مادام العمر مبارزه با روح یک فرد بر اساس شکست در زندگی برای یک دوره کوتاه از زمان ؟

چگونه ترس شروع می شود کنترل فرایند تصمیم گیری

همانطور که ما مسن تر رشد کند, ترس از شکست و واکنش مردم که مهم برای ما شروع می شود ما تاثیر فرایند تصمیم گیری در یک راه بزرگ است. به جای قرار دادن تلاش و کشش خود را برای دستیابی به رشد بالاتر و اهداف در زندگی ما شروع به کوچک سازی ما اهداف و انتظارات از زندگی به طوری که ما don't شکست در زندگی است.

اولین چیزی که ما انجام دهید این است که ما روگرفت خلاقیت و شور و منطقه ما از علاقه به زندگی. به جای ما انتخاب کردن برای یک دوره در کالج که در حال رفتن به یک شغل با درآمد ثابت در زندگی است. ما به سادگی نفرت احساس ناامنی می آید که از عدم اطمینان اقتصادی. بنابراین به منظور غلبه بر ترس ما از ناامنی ما انتخاب کردن را به امن و حرفه ای به عنوان یک کارمند از یک شرکت بزرگ به جای امید بستن به خود اشتغالی به عنوان یک حرفه ای. به عنوان یک شغل حرفه ای ما شده اند ما خود رئیس, پرورش استعداد ما پیشرو و مستقل زندگی حرفه ای و رایگان از ترس از دست دادن کار ما است.

برای فرار از ترس شما باید برای رفتن از طریق آن اطراف نیست” توسط ریچی نورتون

اما برای جلب رضایت کوتاه مدت ترس ما به خطر بیافتد در ما رشد بلند مدت. علاوه بر این در دراز مدت ما همیشه باقی می ماند در چنگال ترس از دست دادن کار ما از آنجا که ما هرگز یاد گرفتیم چگونه برای به دست آوردن پول به طور مستقل.

اگر ما می تواند غلبه بر میل به یک زندگی امن ما حتی می تواند تصمیم گرفتند برای یک حرفه ای به عنوان یک کارآفرین یا یک صاحب کسب و کار. به عنوان کارآفرینان ما باید این گزینه با استفاده از استعدادها و تخصص دیگران که می تواند کارکنان; خود اشتغالی حرفه ای دیگر صاحبان کسب و کار و یا سرمایه گذاران.

کسب و کار موفق در حال اجرا توسط افرادی که در نشان دادن ویژگی های رهبری و که توسعه چنین سیستم ها و فرآیندهای است که حرفه ای اجرا کسب و کار خود را. این کمک می کند تا تجار و بازرگانان صرف زمان بیشتری را بر روی تفکر و گسترش کسب و کار خود را با کمک تیم خود را. در نهایت آنها قادر به نه تنها امن زندگی خود را, اما همچنین رضایت دادن اشتغال به بسیاری از مردم.

ترس کست سایه آن در همه جنبه های زندگی

ترس می تواند شخصیت خود را در بسیاری جهات. اگر شما درونگرا و ترس از رد توقف شما را از شبکه و پیدا کردن دوستان جدید. توقف شما را از به دنبال کمک از دیگران زمانی که شما به آنها نیاز دارید. به این ترتیب شما از دست دادن فرصت های حتی زمانی که کسی می تواند به شما کمک کرد.

“ترس یک عادت طوری است که ترحم, شکست, اضطراب, ناامیدی, ناامیدی و استعفای. شما می توانید از بین بردن تمام این عادات منفی با دو روش ساده حل می کنم! و من خواهد شد! “.” توسط ناشناخته

همه ما نیاز به انجام مذاکرات در نقاط مختلف از زمان. این می تواند در حالی که خرید یک ملک به دنبال حقوق و یا بهتر پروفیل در مصاحبه تثبیت ازدواج برای کودکان, خرید پر هزینه اقلام ، کسانی که می ترسند که دیگران ممکن است خنده در طرح های پیشنهادی خود را در نهایت دیکته شده توسط شخص دیگر's شرایط و ضوابط.

ترس از جامعه و تنهایی در زندگی از دلایل اصلی برای بسیاری از زنان را به اعتراض و در نهایت حمل با بدبختی زندگی ازدواج.

به دلیل ترس از تنهایی در زندگی بسیاری از افراد مسن ادامه زندگی با فرزندان خود را حتی پس از تحقیر رنج می برند در دست کودکان است.

ترس از ناامید کننده دیگران و یا خودتان نا امید توقف شما را از خطرات مصرف در زندگی و آزادسازی آن تصمیمات است که شما را گرفته اند به عنوان یک منطقی و عقلانی فرد است.

تعداد شکست ها همیشه بیش از موفقیت در زندگی

این باور است که افت در ارزش های ما اجتناب از چالش و یا کاهش را ما اهداف و انتظارات از زندگی ما را امن و زندگی انجام صحیح نمی باشد.

زندگی را حفظ خواهد کرد در پرتاب چالش های ما است. ما نمی تواند اجتناب از آن است. ما نیاز به غالب شدن شیطان از ترس از شکست است که گرفته شده کنترل از ذهن ما است. ما نیاز به پرتاب این دیو بیرون از ذهن ما است.

آنچه که ما موفق به درک این است که تعداد شکست همیشه بیش از تعداد موفقیت در زندگی است. وجود خواهد داشت بسیاری از تلاش و بسیاری از شکست قبل از ما در نهایت موفق خواهد شد. این است که چگونه زندگی و کار می کند. اما اگر ما شروع به این باور است که زودتر شکست نهایی مقصد در زندگی, پس از آن ما خواهد شد از دست دادن قدرت را به ادامه نبرد و چالش در زندگی در نهایت از دست دادن در زندگی است. موفقیت همیشه باقی می ماند مقصد نهایی و شکست ها فقط متوقف مکان در سفر زندگی.

“ما بزرگترین ضعف نهفته در از دست دادن. مطمئن ترین راه برای موفقیت این است که همیشه سعی کنید فقط یک بار دیگر” توسط توماس A. Edison

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.