Ebiz قوانین و مقررات – رفتار خوب برای کسب و کار آنلاین شما

زبانک  > متفرقه >  Ebiz قوانین و مقررات – رفتار خوب برای کسب و کار آنلاین شما
0 Comments

[ad_1]

ایجاد روابط خوب با مشتریان و همکاران و کارکنان و تامین کنندگان ضروری است برای اجرای موفق eBiz. این روابط ساخته شده از آداب کسب و کار و یا داشتن حق رفتار در هنگام انجام کسب و کار. موفقیت یا شکست کسب و کار خود و لولا بر مردم و چگونه شما مربوط به آنها است. آداب کسب و کار نیز به کسب و کار آنلاین نه فقط به آجر و ملات و موسسات. شناخت و تمرین و مقررات کسب و کار می تواند کمک به حداکثر رساندن پتانسیل کسب و کار.

در محیط کسب و کار, داشتن رابطه خوب با مردم شما را با کار و یا با معامله بر اساس ثابت پرورش ارتباط بهتر و توسعه اعتماد متقابل است. دانش خود را از مناسب “emanners” کمک می کند تا شما در ایجاد رابطه خوبی.

وجود دارد دو بخش مهم در این موضوع است. جنبه اول است که با ملاحظه و با توجه به احساسات و منافع سایر مردم است. جنبه دوم را با تلاش برای به حداقل رساندن سوء تفاهم. هر دو این جنبه ها بستگی دارد که شما چگونه رفتار خود را در محیط کسب و کار. خود به خود انجام می شود جلا هنگامی که شما می دانید و عمل و مقررات کسب و کار.

آداب کسب و کار متفاوت از یک منطقه به بعد و حتی از یک کشور به کشور دیگر. برای افرادی که دامنه کسب و کار بین المللی است آن را توصیه نمی کند که آنها تمرکز بیش از حد بر روی کسب و کار بین المللی و مقررات در غیر این صورت آنها نمی خواهد که زمان به تمرکز بر روی در حال اجرا کسب و کار خود را. آنچه که توصیه می شود این است که آنها یاد بگیرند و تمرین برخی از جنبه های کلیدی از مقررات کسب و کار است که می تواند در هر محیط کسب و کار محلی و یا بین المللی.

1. رفتار – در محیط کسب و کار راه شما عمل دارای تحمل در تمام جنبه های کسب و کار شما. چگونه شما عمل می کنند در اطراف دیگران صحبت می کند از شهرت شما را نگه دارید با آنها. رفتار خود را نشان می دهد شخصیت خود را. شما نمی خواهد ساخت طولانی مدت کسب و کار متقابل روابط اگر شما به عنوان خودخواه خام و undisciplined.

2. صداقت – در دنیای کسب و کار شما در حال قضاوت با کلمات خود را و وعده های شما را به. ارائه آنچه به شما وعده به انجام می رود به مراتب در ایجاد شهرت خوب برای شما و ایجاد روابط با مردم است. به خاطر داشته باشید که در حالی که آن طول می کشد زمان برای به دست آوردن اعتماد و ایجاد یکپارچگی در آن طول می کشد یک اشتباه کسب و کار تصمیم به خراب کردن آن. در کسب و کار بین المللی این خاص و مقررات کسب و کار ضروری است و تضمین می کند که هر کس می تواند بدون اینکه ترس از عبور از مرز به عنوان آنها مربوط به قرارداد موافقت نامه ها و وعده.

3. شخصیت – شخصیت چیزی است که شما نشان می دهد زمانی که شما در برخورد با مشتریان و سایر افرادی که درگیر در کسب و کار شما. شناخت مناسب قوانین و مقررات کسب و کار دیگران نشان می دهد که شما هستند. شما باید قادر به حمله به یک تعادل سالم بین خود را منطقی و پرشور طرف وقتی که می آید به کسب و کار خرید و فروش و کسب و کار تصمیم گیری. برای مثال شما نیاز به قادر به پرشور بدون اینکه احساسی یا اعتماد به نفس بدون آمدن در سراسر به عنوان متکبر.

4. حساسیت – حساس بودن به و ملاحظه دیگران خوب است و مقررات کسب و کار بدون در نظر گرفتن که در آن شما در حال انجام کسب و کار شما. اما حساسیت ویژه مورد نیاز هنگامی که شما در حال انجام کسب و کار در یک کشور خارجی و یا خرید و فروش با مشتریان خارجی که یک مجموعه کاملا متفاوت از فرهنگ چشم انداز و برداشت. این شما را قادر به جلوگیری از درگیری های غیر ضروری و ایجاد تصورات غلط و یا سوء تفاهم.

5. دیپلماسی – در نظر گرفتن کلمات خود را با دقت قبل از اینکه شما آنها صحبت کردن و فکر کردن در مورد عواقب اقدامات خود را قبل از شما آنها را اجرا. بسیاری از کسب و کار مشارکت و معاملات خراب شده است به دلیل بی دقتی کلمات ادا یا بی پروا اقدامات انجام شده در حرارت لحظه ای. مناسب کسب و کار قوانین و مقررات تماس برای تصمیم گیری و برخورد با مردم با آرامش به شیوه ای حرفه ای.

6. ظاهر – مناسب کسب و کار قوانین و مقررات شامل ظاهر خود را – راه شما لباس, نحوه نشستن و ایستادن و چگونه شما را در سراسر آمده به مردم به طور کلی. در دنیای کسب و کار, ظاهر, ضروری است در ساخت یک تصور خوب. مناسب کسب و کار قوانین و مقررات مستلزم آن است که شما نشان دادن بهترین خود را به جهان است. این ممکن است اعمال می شود به همان اندازه برای کسب و کار آنلاین شما اما این نباید نادیده گرفته شود. ویدئو کنفرانس در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است و هنوز هم ممکن است زمان ملاقات شما با مردم نیست.

در خلاصهتوجه داشته باشید از چیزهایی که ذکر شده در بالا. اجرای آنها را به زندگی خود به عنوان یک کسب و کار حرفه ای است. با انجام این کار شما تفاوت را ببینید آن را برای شما و کسب و کار. اگر شما انجام بسیاری از کسب و کار بین المللی معاملات شناخت مناسب قوانین و مقررات کسب و کار می تواند یک تفاوت بزرگ در چگونه شما در حال مشاهده توسط دیگران است. تمرین مناسب و مقررات کسب و کار خود را روز به روز معاملات کسب و کار کمک خواهد کرد که شما برای جلوگیری از miscommunications و ساخت طولانی روابط کسب و کار پایدار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.