F است برای پایان مقابل شکست

زبانک  > متفرقه >  F است برای پایان مقابل شکست
0 Comments

[ad_1]

در مسابقات سه گانه آموزش و مسابقه شما خواهد شد یا پایان یا خود را خواهد شکست, واقعا وجود دارد هیچ در میان است. یکی از جذاب ترین اقلام مورد مسابقات سه گانه است که برخی از افراد انجام این ورزش برای سلامت, برای برخی از سرگرم کننده و برخی از رقابتی. برای هر فرد آنها واقعا داشتن یک نبرد درون خود را به دیدن اگر آنها می تواند به پایان برسد و یا اگر آنها با شکست مواجه خواهد شد. در تمام نژادها وجود دارد یک خط پایان می آید که پس از شنا دوچرخه سواری و اجرا شود. این پایان خط نهایی رقیب. آن را می توانید با ذهن خود را در مورد اینکه آیا یا نه شما آن را. آن را به ظرف غذا را با روح خود را به دیدن اگر شما تا به چالش. آن را با ذهن خود را به دیدن اگر شما آنچه در آن طول می کشد. پایان خواهد شد به طور مداوم شما را اذیت کنید و ببینید اگر شما به اندازه کافی خوب هستند.

وقتی که من برای اولین بار شروع مسابقه در مسابقات سه گانه من واقعا راضی بود فقط با به پایان رساندن. اکثر مردم پیدا کردن که در پایان یک مسابقه بسیار هیجان انگیز است و آن را! هیچ کس وجود دارد که می تواند به موفقیت به پایان رساندن یک مسابقه به دور از شما. اگر شما در حال مسابقه برای سلامت و یا فقط برای تفریح پیدا کردن خط پایان نهایی است شادی و پاداش. من شده اند در این موقعیت بیش از 5 سال گذشته و به طور کامل از آن لذت می برد. من به پایان رسید و همه نژادها و نداشته DNF (بزنم به تخته). من واقعا امیدوارم که این چیزی که ادامه دارد و من در پایان هر مسابقه. من در حال حاضر نقل مکان کرد و به عرصه دیگری هر چند با 2016 فصل است. من در حال حاضر در تلاش برای رقابتی تر می شود. بنابراین وجود یک انگیزه اضافه شده به این مسابقه که آیا من را به پایان برساند در بالای سن و سال من ، این معرفی کاملا جدید عرصه را برای من در نظر قادر به ارزیابی اینکه آیا من موفق بوده یا نه. من واقعا هستم نه به دنبال به جلو به عبور از خط پایان برسد اما با شکست مواجه می شود در بالای سن و سال من ، این خواهد بود یک چالش جدید یک روز جدید است.

وجود دارد نوع دیگری از پایان مقابل شکست این است که یک چالش روزمره. این است که در پایان هر تمرین و هر که شما برنامه. می تواند به شما پایان قوی در تمرین زمانی که شما خسته شده اید ؟ شما می توانید از طریق فشار درد تمرین را به پایان برساند در بالا و یا شما را شکست ؟ من سعی می کنم برای آموزش مانند من می خواهم به مسابقه. من می خواهم چقرمگی روانی و قادر به فشار از طریق یک جلسه آموزشی. من باید بگویم هر چند که برخی از تمرینات در حال شکست. من تا پایان توقف کوتاه از هدف من. من نمی رسید یک سرعت خاص. من در تلاش برای آن را به پایان تمرین. همه از این شکست در آموزش منجر به اتمام است. ببینید اگر شما در یک جلسه تمرینی پس از آن واقعا وجود دارد هیچ آسیبی انجام می شود. در واقع من در بر داشت که من موفق در یک جلسه آموزشی که در آموزش های بعدی جلسه است و حتی قوی تر. آن است که اگر شکست باعث می شود من قوی تر! من که این آموزش شکست منجر به موفقیت نهایی. شما باید نظارت خود را هر چند, چرا که اگر شما در حال شکست در بیش از حد بسیاری از جلسات آموزشی و سپس شما احتمالا خسته شده و نیاز به یک استراحت یا دو روز. شما می تواند منجر به آسیب مهم اگر شما فشار از طریق برخی از این شکست در این راه است.

بنابراین شما می خواهم را به پایان برساند و یا شکست ؟ من خیلی دوست دارم به شنیدن در مورد برخی از شما پس از اتمام و یا شکست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.