LEADZ, پنج گام برای موفقیت

0 Comments

[ad_1]

موفقیت انسان است که تمرکز اولیه از قرن ها. تمام راه ما سعی می کنیم برای پیدا کردن بهتر دلایل و روشهای موفق تر باشد. به درک مردم متفکران مطالعه زندگی افراد موفق و شکست بیش از حد. زندگی افراد موفق به تکرار آنچه انجام می دهند و که از شکست برای جلوگیری از آنچه که آنها مرتکب می شوند. طبیعت آموخت قانون وابستگی متقابل و آنچه را درو چیزی است که شما را دیدم.

وقتی که من جستجو و خواندن زندگی متفاوت بسیاری از مردم از بالا به دستاوردهای مشترک مرد من شگفت زده شد. مراحل و فرایند تقریبا مشابه صرف نظر از درست و ارتفاع از موفقیت و دستاورد. سن غیر مادی می شود. من به اشتراک گذاری با شما که پنج مرحله فرمول است که می تواند هر فرد به طور متوسط به سطح بالایی از موفقیت.

مراحل بسیار آسان به درک و به دنبال هر فرد در هر شرایطی. آنها هم از قوانین طبیعی است.

اول عشق است. محبت هر شخص به خاطر دوست داشتن تنها. این باور در انسان بالقوه است. عشق چنان قدرتمند است و بیشتر مورد نیاز احساسات در هر عصر. نیاز به عشق را می توان در گیاهان و حیوانات و حتی. قبل از هر چیز این است که به عشق خود.

بعدی تشویق. تشویق به انجام کارهای درست و بهبود در محدودیت. هنگامی که کودک سعی می کند به ایستادن اولین بار در زندگی ایستادن و راه رفتن گام اول با تلو تلو خوردن همه او را تشویق به انجام این کار. که صرف تشویق منجر به پیاده روی بسیاری از زندگی از دوران کودکی برای رسیدن به بسیاری از ارتفاعات.

مواد غذایی است که نیاز هر انسان به زندگی می کنند, بنابراین به عنوان قدردانی به رشد در زندگی است. مردم می توانند بدون غذا زنده بماند اما نمی تواند بدون قدردانی. گرسنگی قدردانی قوی تر از آن است که از مواد غذایی است. مردم بیشتر معرفی شده توسط don’ts از داس. بیشتر ما با قدردانی از مردم برای حق چیزهای بیشتر ما جذب حق چیز در زندگی ما است.

توسعه باید هسته از هر عمل و فکر کردم. باید وجود داشته باشد وضوح در معنای درک. درخواست بارها و بارها “چرا من انجام این کار ؟ هدف من از انجام این کار ؟ آن را به من یک قدم جلوتر به سمت هدف من?”

بدن بدون نفس و عمل بدون تعصب مرده است. غیرت این شور و شوق کامل موضوع توسعه است. تشویق و قدردانی ناقص و بدون تعصب. تعصب باعث می شود همه چیز 100%. تعصب و غیرت است که انرژی مورد نیاز برای رسیدن به هر مقصد در زندگی است.

خلاصه عشق تشویق قدردانی توسعه و غیرت هستند این مراحل را یا تمرکز برای رسیدن به هر چیزی در زندگی است.

ماموریت ما باید “انجام تشویق و قدردانی با عشق و تعصب به مردم اجازه توسعه و رشد در کمال خود را به عنوان هر حال زندگی با استعداد است با یک هویت منحصر به فرد و فضیلت خدا.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *