MLM کارآفرین کارکنان در مقابل طرز فکر – یادگیری طرز فکر صاحب کسب و کار MLM

زبانک  > متفرقه >  MLM کارآفرین کارکنان در مقابل طرز فکر – یادگیری طرز فکر صاحب کسب و کار MLM
0 Comments

[ad_1]

شما متوجه است که MLM کارآفرینان و کارکنان باید متقابلا منحصر به فرد باورها نمی کنید ؟ جالب است که برخی از این صفات می تواند در حال حاضر دیده می شود حتی قبل از اینکه یک فرد می شود یک کارمند و یا یک صاحب کسب و کار. اما آن است که معمولا هنگامی که افراد فرض نقش یا به عنوان کارآفرینان یا کارمندان که آن را می شود واضح است که برخی از افراد دارای مجموعه ای از ویژگی های شخصیتی مناسب برای فعالیت های خاص.

من نمی خواهم برای اضافه کردن به بحث طولانی در مورد اینکه آیا این طرز فکر است ذاتی یا می توان پرورش (به عنوان مثال به دست آورد). بیایید فقط استراحت با حقیقت این است که کارآفرینان و کارکنان باورها مختص به خود را دارند.

در ضمن اینکه آیا یا نه شما می خواهید به اکسل به عنوان یک کارآفرین MLM بستگی به مجموعه ای از باورها شما در حال آوردن به کسب و کار شما. برخی از صفات لازم برای موفقیت حرفه ای به عنوان یک کارمند ممکن است به خوبی خدمت می کنند اگر شما می خواهید به سرمایه گذاری خود را. این توضیح می دهد که چرا برخی از بسیار موفق مدیران شرکت فلاپ چشمگیری در تلاش برای اجرای کسب و کار خود را. برعکس آن را نیز توضیح می دهد که چرا برخی از شپشو کارکنان تبدیل به خوب تبدیل صاحبان کسب و کار!

این واقعیت است که برخی از مردم می آیند به MLM با تمام کارکنان خود را از طرز فکر و دست نخورده است. شما می توانید بگویید که یک کارمند در قلب از راه آنها را به تصمیم گیری کسب و کار چگونه آنها رسیدگی به مشکلات نگرش خود را نسبت به پول آنها را درمان کارکنان و فروشندگان ، چرا استفاده از چک لیست زیر را برای دیدن اینکه آیا شما دارای یک کارآفرین یا یک کارمند طرز فکر? این 5 دقیقه ورزش می تواند به معنای تفاوت بین موفقیت و شکست در کسب و کار خانه خود.

کارکنان در مقابل کارآفرینان طرز فکر: یک کارمند می خواهد فوری پاداش. گاهی اوقات آنها صرف منافع حتی قبل از آن پرداخت می شود.یک کارآفرین در دست آماده است و منتظر سرمایه گذاری برای رشد و برای این شرکت برای تبدیل شدن به قوی تر. در این روند او ممکن است حتی درو بزرگتر پاداش. که دقیقا چگونه ثروتمند ثروتمندتر می شوند-مرکب سرمایه گذاری!

یک کارمند به نظر می رسد که به سرزنش هنگامی که یک مشکل مطرح می شود در یک کسب و کار است. یک کارآفرین به نظر می رسد برای راه حل. بدون در نظر گرفتن که آن را ناشی از او رفع مشکل و حرکت می کند. یک کارمند فکر می پرسد: چه سود خواهد شما را به من بدهد اگر این کار را بکنم ؟ اما یک کارآفرین طرز فکر کرد: چه مقدار خواهد شد که ایجاد می کنید ؟ یک کارمند طرز فکر را می بیند رکود در اقتصاد ملی به عنوان یک دلیل برای عقب نشینی. یک کارآفرین طرز فکر آن را می بیند به عنوان یک فرصت عالی, از آنجا که وجود خواهد داشت کمتر رقابت در بازار است.

یک کارمند اصرار دارد خود را چک ، اما یک کارآفرین می داند که تنها راه رشد آینده و سود را می توان تضمین شده است برای پرداخت به فروشندگان اول, کارکنان بعدی و صاحب تاریخ و زمان آخرین. او با دقت به دنبال این منظور و “مانده” برای او است که همیشه بزرگترین بخش. یک کارمند می بیند یک مشکل را به عنوان یک مانع است. او منتظر است که آن را حل خواهد کرد. اگر هیچ کدام آینده او شروع به طور جدی در نظر ترک. یک کارآفرین می داند که چالش های مشترک برای تمام شرکت های خود را.

او همچنین می داند که آن را در حل مشکلات و یا surmounting چالش هایی که یک ثروت بزرگ ساخته شده است. با این طرز فکر او مجموعه در مورد به دنبال (و اغلب پیدا کردن) حل هر چالش است که کسب و کار خود مواجه است.کارکنان و کارآفرینان نیز تفاوت در نگرش خود را نسبت به پول. در حالی که متوسط کارمند معتقد است که غنی بودن به معنی داشتن مقدار زیادی از پول نقد یک کارآفرین می داند که غنی بودن یا ثروتمند به معنی بسیار بیشتر از صرف پول نقد.

بازاریابی شبکه ای است و باقی خواهد ماند و بهترین انتخاب از کسب و کار برای کسانی که تمایل به کار خود را. اما یک کارآفرین نیاز دارد که شما فکر می کنم متفاوت از یک کارمند. برای برخی از افراد این صفات به طور طبیعی می آیند. اما برای کسانی که بدست بیش از حد استفاده می شود برای شرکت ها و مشاغل این طرز فکر که باید توسعه یافته و درونی. در ضمن مگر اینکه شما قادر به ایجاد این تغییر در طرز فکر خود اهداف و رویاهای خود را در MLM هرگز متوجه شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *