قانون جذب و بازاریابی شبکه ای

زبانک  > متفرقه >  قانون جذب و بازاریابی شبکه ای
0 Comments

قانون جذب و بازاریابی شبکه ای – آیا آنها با هم می روند؟

وقتی قانون جذب می آید ، دو نوع افراد وجود دارد: مؤمنان و غیر مؤمنان. با قانون رسمی چطور به خواسته هایمان برسیم؟ غیر مؤمنان حقایق را نمی دانند به همین دلیل تصمیم می گیرند باور نکنند. مؤمنین از طرف دیگر حقایق را می دانند و قدرت قانون جذب را از اول تجربه می کنند.

چگونه قانون جذب می تواند کار کند؟ همه چیز نوعی لرزش از جمله انرژی است. “ما همان چیزی هستیم که فکر می کنیم” یک نقل قول بسیار معروف است. افکار ما قدرت دارند به این معنا که قدرت جهان را برای کار آغاز می کند !! هنگامی که ما فکر می کنیم ما یک پرچم ایجاد می کنیم که بر احساسات نیز تأثیر می گذارد. وقتی این کار را بطور مداوم انجام می دهیم ، به فکر فکر کنید و انتظار دارید که این اتفاق بیفتد ، انرژی جهانی را به عمل می آوریم. وقتی انرژی جهانی کار خود را بر اساس قانون جذب شروع می کند ، فکر می کنیم همه ما باید این کار را انجام دهیم ، نگرانی در مورد آن را فراموش کرده و منتظر لحظه ای برای آن هستیم. هر لحظه باید منتظر باشیم! بنابراین ما تمرکز خود را بر روی آرمان خود قرار می دهیم. هنگامی که ما قانون تمرکز خود را تنظیم می کنیم با جذب نیروهای جهانی برای تحقق آرزوها به هدف خود عمل می کنیم.

باور کنید که خواسته های شما فقط یک مقصد نهایی دارند: واقعیت شما. تجلی آرزوهای شما با شما در کنترل کامل آن زندگی است که احتمالاً افراد زیادی در آن آرزو می کنند.

برای استفاده کامل از این قانون و داشتن زندگی مورد نظر ، باید واقعاً باشید در مورد مکان مورد نظر خود توجه داشته باشید. باید درک کنید که همه ایده های مطلوب یا نامطلوب شما ابتکاری است. قانون بین مطلوب و نامطلوب فرق نمی گذارد. اگر هر ایده ای که قانون جذب برای مدت زمان 60 ثانیه ساده نگه داشته شود ، قانون جذب سریعاً شروع به تحقق آن ایده می کند. هر بار!

قانون جذابیت به شما می آموزد که فقط به فکر خوب و مثبت فکر کنید. به خودتان ایمان داشته باشید و خود را دوست داشته باشید. اعتقاد داشته باشید که زندگی آسان خواهد بود و خواهید فهمید که این امر عموماً سوار نرم و روان تری خواهد بود. اما شما باید روزانه تأییدهای مثبت را ادامه دهید تا قانون جذب همچنان محکم باشد. با این حال ، اگر شما به شدت از بخت و اقبال دعا می کنید ، این اتفاق نمی افتد زیرا انرژی ناامید کننده نیروهای مثبت را جذب نمی کند.

یکی از راه های ساده برای شروع مانور قانون جذب برای بدست آوردن آنچه می خواهید ، یکی از موارد ______ را انتخاب کنید (شکاف های موجود را که می خواهید جذب کنید) پر کنید. این مسئله در مورد تمرکز شما روی خواسته های شما است.

همه چیز مربوط به آنچه شما هستید هستید. آیا شما به طور پیش فرض سناریوهای ناخوشایند را در زندگی خود جذب می کنید یا معجزه و هیجان؟ یک راه آسان برای فهمیدن ، یادآوری و مشاهده یک رویداد / شرایطی است که احساس می کنید برای شما مطلوب نبوده است.

افرادی مانند این افراد به اندازه کافی نظم و انضباط ندارند که بتوانند با تفکر مثبت خود را پیگیری کنند. بیشتر افراد معتقدند که با مثبت اندیشی ، اهداف به سرعت آشکار می شوند. بیشتر اوقات اینگونه اتفاق نمی افتد.

منبع :

https://www.parvaresheafkar.com/law-attraction/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *